22.09.2024, 11:18 | czytano: 4587

Pożegnanie lata na sportowo - przybywajcie do Parku Miejskiego

zdj. Szymon Pyzowski
NOWY TARG. Rodzinny piknik połączony z zawodami, turniejami, zabawą i muzyką organizuje stowarzyszenie Winter Classic. Tradycyjnie jest i akcent charytatywny. Tym razem zbierane będą pieniądze na rehabilitację Marysi Wilkus.
W programie niedzielnej imprezy także kolarskie Grand Prix Nowego Targu, turniej siatkówki plażowej, darta, piłki nożnej, hokeja i unihokeja.


s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl