20.06.2025, 22:07 | czytano: 3712

Latarnie przy ul. Krzywej czeka wymiana

NOWY TARG. W przyszłym tygodniu - od środy do piątku - wymieniane będą słupy latarni przy ulicy Krzywej.
Przypomnijmy, w połowie maja jedna z latarni - po tym jak oparł się o nią przechodzień - runęła na idącą ulicą kobietę. Na szczęście jej obrażenia nie były groźne - wyszła ze szpitala jeszcze tego samego dnia.
Po wypadku Urząd Miasta zapowiedział "zintensyfikowanie działań" związanych z konserwacją latarni.

Jak wyjaśniał wtedy Marcin Dziadkowiec z referatu ds. drogownictwa i transportu w nowotarskim Urzędzie Miasta - w okolicy kilka lat temu wymieniono dwie latarnie uznane za niebezpieczne. Jedna została usunięta.

Teraz wymieniane będą pozostałe słupy, których stan może zagrażać bezpieczeństwu. I tu apel do kierowców, by nie parkowali samochodów obok latarni.


s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
lampa23.06.2025, 09:35
nie parkujcie na Deptaku
takitam.23.06.2025, 08:54
przy tej krzywej to jest wiele wiecej do wymiany...
pomyśl zanim coś chlapniesz21.06.2025, 11:18
Rychło wcześnie zdecydowano się na taki ruch? One do wymiany są od 10 lat ?
Tom k21.06.2025, 11:10
Jakich kierowców? Tam jest zakaz ruchu!
:-)21.06.2025, 10:26
Pytanie po co? przecież pan burmistrz tamtędy nie przechodzi.
autor21.06.2025, 10:12
Tego.wecej.po.osdlach.po
Gnite latrnie.ulczne.woła pomstę.nieba
Ruska łonuca21.06.2025, 10:06
Na,, krzywej''jest więcej do wymiany.
nogaty20.06.2025, 22:37
Na Krzywej wymienią a na pozostałych latarniach w mieście przykleić jaskrawe naklejki, ,,nie opierać się,grozi uszczerbkiem na zdrowiu,,.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl