05.03.2026, 17:47 | czytano: 9611

9-letni chłopiec odnalazł się. Szczęśliwy finał poszukiwań

Dzisiaj około godziny 16:00 w Rabce-Zdroju zaginął 9-letni chłopiec. W jego poszukiwania zaangażowane były wszystkie służby.
Na szczęście poszukiwania szybko się zakończyły. - Z radością informujemy, że Piotr Jaworski został odnaleziony cały i zdrowy. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania oraz za ogromne wsparcie i szybkie udostępnianie informacji. Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy reagowali, przekazywali informacje i pomagali w rozpowszechnianiu komunikatu. Dzięki wspólnemu działaniu udało się szybko zakończyć poszukiwania - przekazał ok. godz. 18 rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowy Targu asp. szt. Łukasz Burek.
oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
ol06.03.2026, 08:46
Dawniej nikt nas nie szukał bo nikt się nie gubił.
PiterQ05.03.2026, 21:17
@Ala Piotr Jaworski. Czego nie rozumiesz?
Ala05.03.2026, 18:49
Może warto podać chociaż imię dziecka
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl