Dzisiejszej nocy zakopiańscy policjanci szukali dwóch 14-latek, które nie wróciły do domu na czas.
Podczas poszukiwań policjanci dowiedzieli się od jednego z kierowców, że najprawdopodobniej na ul. J. Zborowskiego mogą znajdować się osoby, które odpowiadają rysopisowi poszukiwanych. Gdy policjanci dotarli na miejsce okazało się, że mężczyzna wiózł nastolatkę na hulajnodze, a druga para szła obok. Podczas legitymowania potwierdziło się, że dziewczyny to poszukiwane właśnie nastolatki. Zostały doprowadzone do zakopiańskiej komendy skąd odebrali je rodzice. Natomiast 39-letni mężczyzna, który przewoził nastolatkę na hulajnodze był pijany. Badanie alkomatem wykazało blisko 1.3 promila alkoholu. Za jazdę na hulajnodze po alkoholu otrzymał mandat w wysokości 2500 złotych. Drugi mężczyzna - 29-latek -za wykrzykiwanie w nocy słów wulgarnych również został ukarany mandatem karnym. Sprawą zachowania nastolatek zajmują się teraz policjanci.Źródło: KPP Zakopane, r/
09.03.2026, 12:51 | czytano: 8610
Dwie poszukiwane nastolatki odnalezione w towarzystwie starszych mężczyzn
Może Cię zainteresować
komentarze
Aneta łod Kreta09.03.2026, 21:43
14 latka i 40 latek , ciekawa ma dziewczyna upodobania
Kulek09.03.2026, 19:32
A rodzice niech dalej podkładają pod nos wszystko...później zdziwieni
Kinga09.03.2026, 17:05
14 sto- latki to bardzo ciekawe dzieciaki i zdolne do wszystkiego.
miejscowa09.03.2026, 15:26
Sprawą zachowania się nastolatek to powinni zająć się rodzice a nie policja.
Cela nr 309.03.2026, 14:04
Zboczency?!
senior...09.03.2026, 13:11
Brawo Rodzice!
Brawo Policja!
Brawo Policja!
Może Cię zainteresować



