02.12.2013, 13:45 | czytano: 26312

Zmarł 20-letni nowotarżanin zaatakowany nożem. Sprawca odpowie za zabójstwo

W krakowskim szpitalu zmarł 20-latek z Nowego Targu, który w nocy z soboty na niedzielę brał udział w bójce pod klubem tanecznym w nowotarskim Rynku i dostał cios nożem w głowę.
- Niestety, ale otrzymaliśmy potwierdzenie, że poszkodowany w bójce zmarł - informuje zastępca Prokuratora Rejonowego w Nowym Targu Zbigniew Gabryś.
Oznacza to, że uczestnicy bójki będą odpowiadać za udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym, a osoba, która zadała śmiertelny cios nożem - za zabójstwo.

Przypomnijmy, iż w związku z bójką zatrzymanych zostało siedmiu mieszkańców Rabki-Zdroju i okolic w wieku od 17 do 21 lat.

r/
komentarze
sprawiedliwość06.12.2013, 23:19
śmierć za śmierć jedyna i słuszna decyzja jeśli ten człowiek odebrał bezprawnie drugiemu życie to powinien sam być skazany na nią a nie utrzymywany z rąk podatników Jakim prawem odebrał życie ???????
wiki03.12.2013, 11:18
zlapac tych co sprzedaja ziola
monia03.12.2013, 10:57
każdy kto wchodzi na dyskoteke powinien zostac sprawdzony a nie ze poprostu sobie wchodzisz i tyle nie powinno byc tak wiecej ochrony i każdy przed wejściem przetrzepany!!!!!
ateista03.12.2013, 08:58
Wyrazy glebokiego wspolczucia dla rodziny. Mam nadzieje ze kara bedzie sprawiedliwa dla zabojcy. Mam tez cicha nadzieje ze z racji tego co sie stalo, klub ADHD uszanuje to co sie zdazylo i odstapi od organzowania najblizszych imprez. Jesli nie, to my powinnismy odmowic udzialu w imprezach, jednak zycie ludzkie ma najwyzsza wartosc i nalezy mu sie szacunek.
atena03.12.2013, 08:34
tak a teraz zamkną go w wiezieniu i będzie sobie żył wygodnie za nasze pieniądze , wiezienie to nie powinny być darmowe wczasy do kopalni go dać i tam niech pracuje do końca życia żeby codziennie przy ciężkiej pracy żałował tego co zrobił , jakby tak jednego z drugim do ciężkiej fizycznej roboty zagonili to by pomyśleli za nim by coś zrobili a tak to czego się maja bać wczasów ......
Lampion03.12.2013, 02:54
Popieram ks. Tomka!!! Iść i ofiarować swój trud rannego wstawania i modlitwę w intencji Andrzeja i rodziny, oraz sprawcy zabójstwa, który najwyraźniej pobłądził w swym równie młodym życiu, to najlepsze co można dla nich uczynić. Ja się wybieram.
Andrzej.C02.12.2013, 23:51
Do "JEJKU !!" jak mogłem? Ano normalnie w tym rejonie każdy normalny nastolatek powinien się liczyć z tym że po imprezie może nie wrócić cały, żywy i zdrowy taka jest prawda. A sąd orzekając w tej sprawie powinien wziąć wszystkie okoliczności i wydać moim zdaniem jedyny słuszny wyrok 8 lat pozbawienia wolności (najniższy z zagrożenia ustawowego) kropka z mojej strony.
alkocholik02.12.2013, 22:36
*** co za perfidia 250 punktów alkoholowych w Mieście, to mało !

burmistrz wydaje koncesje na handel alkoholem powyżej 4,5 %

a Marcin Jagła podpisuje i kłamie "tu bije trzeźwe serce Polski" !

Jeden sklep na 160 osób w tym dzieci i niemowląt ....
Katastrofa ... piją 13-letnie dzieci nałogowo ....Miasto jest pijane ...

Efekt śmierć Nowotarżanina - przyjemnie burmistrzowi i M. Jagle ?
Do Andrzeja.C02.12.2013, 22:27
JEJKU !! Jak mogłeś napisać ten pierwszy punkt... W tym dniu każdy nastolatek poszedł się bawić. Ci normalni i ci mniej normalni. Były "ANDRZEJKI" andrzejki! A chłopak mniał na imię Andrzej, dlaczego więc nie mógł iść na impreze w swoje imieniny...
Andrzej.C02.12.2013, 22:24
Widzę że niektórzy mnie nie rozumieją a więc znowu wypunktuje:
1) Nie usprawiedliwiam sprawców
2) Chłopak by stąd i doskonale wiedział że dyskoteki (ADHD tym bardziej) nie są bezpieczne tak samo to miasto po zachodzie słońca tak więc po co tam szedł? Bawić się? Nie żartujcie sobie bo to nie jest zabawne!
3) Ochrona odpowiada za bezpieczeństwo w obrębie imprezy a więc w lokalu. Na ulicy poza nim powinna być Policja i wówczas do tego by nie doszło a pier***nie że mają inne obowiązki do mnie nie trafia bo Policja ma obowiązek dbać o bezpieczeństwo obywateli. A andrzejki są tym dniem w który pod każdą knajpą, dyskoteką, klubem powinien stać patrol i reagować w razie zagrożenia życia lub zdrowia.
4) Nikt się nie chce przyznać do czegoś do czego się przyczynił ale wierzcie mi taka jest prawda . Każdy się do tego przyczynił. Każdy!!! I nie róbmy nic żeby to zmienić a na pewno ktoś jeszcze straci życie zapewniam was o tym. Drodzy święci współczujący. Ja nie współczuje bo od jakiegoś czasu widzę co się tutaj dzieje i wiedziałem że prędzej czy później do takiego czegoś dojdzie a będzie tego więcej jak te 7 punktów które wymieniłem a które przytoczę nie będą zrealizowane: "1) Zamknięcia dyskotek w Nowym Targu, Jabłonce itd..
2) Odbieranie władzy rodzicielskiej rodzicom którzy nie potrafią upilnować swoich dzieci.
3) Rozwijać kulturę na Podhalu i Orawie (kina, teatry, galerie itd.)
4) Walczyć z bezrobociem wśród młodzieży na szczeblu samorządu
5) Bardziej motywować młodzież do tego aby się rozwijała
6) Walczyć wszystkimi metodami z narkotykami na tym terenie począwszy od głów grup do przeciętnego dilera.
7) Otworzenie w Nowym Targu Monaru i innych instytucji pomocy ludziom uzależnionym tyle. Śmierć tego gościa jest konsekwencją problemów o których się milczy a które pociągną za sobą jeszcze więcej osób i to nie jest groźba. Czekam na kolejne zabójstwo. Aż ktoś zacznie myśleć aż Policja zacznę coś robić bo przepraszam ale chwalenie się że się znalazło kilka skradzionych siekier w obliczu takich problemów to kpina Policji z obywateli. Aż samorząd zacznie coś robić bo np pierdzielenie o strefach parkingowych w obliczu takich problemów to także kpina. Reasumując odpowiedzialność za śmierć tego chłopaka nie tylko ponoszą sprawcy tego czynu, ponosimy ją wszyscy i taka jest prawda." TAKA JEST PRAWDA
Bolo02.12.2013, 21:35
pamiętać o zdarzeniu będziecie dzień,może dwa a później znów "walka" o byle co....taka prawda.Co do zabójców to niech sumienie ich gryzie do końca życia a świadkowie zamiast klepać w klawiaturę niech pójdą na policję i zeznają co widzieli lub fotografowali
do:flex02.12.2013, 21:09
I tak moderator nie opublikuje nazwisk.
ntperson02.12.2013, 21:09
i oczywiście przyłączam się do reszty : WYRAZY GŁĘBOKIEGO WSPÓŁCZUCIA DLA RODZICÓW ANDRZEJA
ntperson02.12.2013, 21:07
w takich przypadkach powinna byc kara smierci - morderca dostanie co najwyzej 25 lat a za dobre sprawowanie zostanie wypuszczony wczesniej!! Za nasze podatki bedzie mial zagwarantowane : posiłki, TV, siłownię, ciepłą wode itp. A JA SIE PYTAM JAKIM PRAWEM MAM UTRZYMYWAĆ MORDERCÓW??? To ludzie którzy choruja ciężko i korzystają z usług NFZ w szpitalach maja wyzywienie dzienne za 3,5 zl a taki sk***** w ciupie za prawie 7 zl i gdzie tu SPRAWIEDLIWOŚĆ. Proponuje zorganizowac pochód w centrum, marsz milczenia etc.i zatrzymać się pod ... ADHD aby Pan Steskal wział na swoje barki ŚMIERĆ niewinnej OSOBY i zastanowił się JAKICH AMATORÓW OCHRONIARZY zatrudnia.
jAŚ02.12.2013, 21:03
Czytam i myślę. Większość młodych trzeba by wstrząsnąć. Pomyśl trochę MŁODY CZŁOWIEKU. GDY BIERZESZ...WĄCHASZ...ZAŻYWASZ...I UPIJASZ SIĘ NIE PAMIĘTAJĄC TEGO COŚ MÓWIŁ I ROBIŁ, JESTEŚ TAKIM SAMYM ZABÓJCĄ. ZABIJASZ SAMEGO SIEBIE I NAJBLIŻSZYCH. I WIEDZ NA PEWNO; RODZINĘ RANISZ JAK NÓŻ, tylko, że konają powoli. Czy ty tego nie dostrzegasz???????????? a teraz zgrywasz współczucie?????/ Przyjrzyj się swojemu życiu i postanów coś przy tej sposobności, dla śp Andrzeja, to będzie EXTRA.
WL02.12.2013, 21:00
UFAM, że Andrzej jest już u Ojca naszego w Niebie, z dala od przesiąkniętego nienawiścią ziemskiego świata. Złożył on największą ofiarę - ofiarę ze swojego Życia. Jego śmierć nie może jednak pozostać bez echa, nie może być daremna.Chciałbym żeby pogrzeb Ś.P. Andrzeja był wielką manifestacją PRZECIWKO PRZEMOCY. Ludzie zorganizujmy BIAŁY MARSZ!!! Wykrzyczmy w milczeniu nasze NIE dla wszelkich przejawów przemocy.Prośmy jednocześnie Boga o silną Wiarę, Nadzieję i Miłość dla nas wszystkich, a szczególnie dla Rodziny i Bliskich pogrążonych w żałobie i smutku. Ufajmy, że śmierć to nie jest koniec. Śmierć została POKONANA przez zmartwychwstałego Chrystusa. To nie bajka, to nie fikcja, TO PRAWDA. To jest NADZIEJA naszego chrześcijańskiego powołania - ŻYCIE WIECZNE. "Gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się". Wiem, że po ludzku to prawie niemożliwe, ale spróbujmy w tej całej Tragedii znaleźć w sobie tyle miłości, żeby przebaczyć oprawcom. Nie odpowiadajmy nienawiścią na nienawiść. ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ!!! A jak przebaczać pokazał nam min. JPII.
mmmmmmmmm02.12.2013, 20:55
Nie znałam chłopaka,ale zapalę znicz.

Wyrazy współczucia, niech tam będzie Ci dobrze.. :(
A sprawców niech spotka to, na co zasłuzyli...
janek02.12.2013, 20:44
do "ja" w dragonie ha ha ostatnio byłam świadkiem jak chyba dla zabawy w zch przed klubem bili 16 latka
marcinoss02.12.2013, 20:40
opublikowac twarze, nazwiska itd. nie przepadam za amaryka, ale jedno mi sie tam podoba. takich oprychow za takie przestepstwo skuto by w lancuchy, zapakowano do autobusu wieziennego, wreczono by kazdemu 10 kilowy mlot i po strazniku z nabita strzelba. nie ogladali by tv, nie grali w konsole i nie zarli by za pieniadze podtnika, tyrali by na swoje utrzymanie. mielibysmy wyremontowane malym kosztem linie kolejowe, drogi i inne elementy infrastruktury
mama02.12.2013, 20:38
to naprawdę smutne {*} gdzie była ochrona,obsługa ,co za ludzie chodzą do tego klubu!!
agusa02.12.2013, 20:26
kazdy kto bywa w tym klubie wie ze praktycznie nie ma takiej soboty zeby przed nim nie bylo bójki widzialam na wlasne oczy jedna omalo nie skonczyla sie podobnie . zawsze sa chetni do bójki pajace stoja przed nim i zaczepiaja spokojnych ludzi. co prawda ochrona nie reaguje ale policja i karetka byli w pare minut wystarczy zadzwonic i na prawde policjanci byli w porzadku
. szkoda chlopaka kondolecje dla rodziny.
Dusia02.12.2013, 20:23
Winny jest tylko jeden ! TEN CO ZADAŁ ŚMIERTELNY CIOS !!

[*][*][*]


Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie....
Tytus Sprawiedliwy02.12.2013, 20:14
W rynku powinni wprowadzić dyby dla takich bandytów na wzór średniowieczny. Powinni takich obrzucać ścierwem i gnojem.
Józek02.12.2013, 20:01
Dla takiego GNOJA z Rabki burmistrz z Nowego Targu i cała Prokuratura powinni dopilnować żeby ci mordercy dostali jak najwyższą karę a nie co najmniej 25 lat a nawet kare śmierci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nie że dostana pare lat więzenia , wyjdą i znowu gnoje będą robić to samo !!!!!!
ja02.12.2013, 19:53
ADHD miało być prestiżowym klubem ***. Ci mordercy (tak można ich nazwać) zostali wpuszczeni do klubu bez sprawdzenia ich dowodów oraz ich samych. W Dragonie jest juz lepsza ochrona, nawet dziewczyny sprawdzają. Wnieśli na sale noże i pili przy barze mimo niepełnoletności. *** bez obaw można pic piwo przed klubem i innych miejscach w godzinach wieczornych a nawet w dni takie jak andrzejki, sylwester itd. Jedyne co robią to wlepiają mandaty w godzinach popołudniowych za picie na wałach przy Dunajcu.
Jedno pytanie dla tych którzy nagrywali filmy, robili zdjęcia. Czemu nikt z was widząc nóż nie zareagował. Mało sie mówi o napadach z nożem i jak się kończą. Szczególnie tyczy sie tych którzy potem pokazywali zdjęcia w klubie swoim kolegom itd.
ADHD liczy tylko na zyski, nie stawia na bezpieczeństwo ludzi płacących za bilet i to samo można powiedzieć o policji.
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i przyjaciół Andrzeja.
andrzej02.12.2013, 19:49
[*]
matik02.12.2013, 19:42
kara smierci dla brutala!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ohr02.12.2013, 19:41
teraz tragedia wszyscy wiedzą a przypomnijcie sobie co mówiliście wcześniej kto kogo pobił kogo kopnął głupich oszołomów jest dużo
Karinka02.12.2013, 19:36
Do Andrzej.C Twój punkt 1 jest bez sensu bo przecież dyskoteki są dla ludzi ale dla ludzi którzy potrafią się kulturalnie bawić więc stwierdzenie, że nikt nie kazał Andrzejowi tam iść jest zupełnie nie na miejscu bo to nie on poszedł z zamiarem żeby kogoś zabić. To tak jak pijany zabije pieszego bo nagle straci panowanie nad kierownicą i co? Wina pieszego bo szedł chodnikiem a przecież nikt nie kazał mu tamtędy iść..?? na przyszłość zastanów się zanim coś takiego napiszesz. Za całą tą tragedie winny jest ten kto posunął sie do zabicia drugiej osoby.
Sąsiadka02.12.2013, 19:33
Boze ....co sie dzieje..Smierć za Smierć...
Serdeczne wspólcucia dla calej rodziny.....:(
pietrek02.12.2013, 19:31
@ obiektywny kierownik
kierownik to być może gdzieś jesteś. Ale obiektywizmem to ty nie grzeszysz....
pegi02.12.2013, 19:26
juz plona
xxx02.12.2013, 19:26
tym nożem - w kajdankach! powinien przez całą zimę odśnieżać rynek w nowym targu - z kartką na plecach - morderca.
blądynka02.12.2013, 19:18
do ks. Tomka za to trzeba płacić ze jest pytanie kogo na to stać?
Do Kamil02.12.2013, 19:17
Do Kamik - dzięki za info, bo zastanawiałam się, czy faktycznie ktoś zapalił dziś tam znicz , ale jak widać Polacy umieją tylko mówić (zapalmy znicz, zapalmy...), a od słów do czynów to bardzo im daleko....

A policjanci pewnie sami obchodzili andrzejki na komisariacie...

Wielkie współczucia dla rodziny.

Panie świeć nad jego duszą...
py02.12.2013, 19:15
Stala sie tragedia do ktorej nie musialo dojsc podobno tylu ludzi tam stalo i nikt nie pomugl
*czyjaś mama*02.12.2013, 19:09
A ja Ci dzisiaj Moje Dziecko
Przyniosę kwiaty najpiękniejsze
A ja Cię dzisiaj Moje Dziecko
utulę w myślach skromnym wierszem.
A ja dziś światło Ci zapalę
I kołysankę cicho zaśpiewam
I chociaż poczta nie dochodzi
Mój śpiew doleci dziś do nieba
a ja Ci dzisiaj Moje Słońce
Przyniosę swoje serce w darze
Serce zranione, obolałe
Bez oczekiwań i bez marzejakżesz wielkie musi być cierpienie Matki ,która tonie w swym bólu.....;( chyba każda z nas to czuje.....
malutka02.12.2013, 19:07
po co ta wojna na komentarze to już nie wróci życia tak młodemu człowiekowi [..]
gość02.12.2013, 19:03
jak nazywał się sprawca?
rtyuiko02.12.2013, 19:01
i są pierwsze znicze...zobaczymy ile ich bedzie... czyzby dzis pierwszy raz klub zamkniety ale ludzie przed... i znicze...
Krzysiek Nt02.12.2013, 18:57
Ludzie którzy naprawdę to widzieli mówią ze to wcale nie było 7 na 1 tylko większa bójka paru osób z NT i paru z rabki. I sprawca podobno mniema 17 lat
Bzdury to na pudelka.
polkolop02.12.2013, 18:56
ej ej ej, i co byscie jeszcze chcieli od policji? w takie "swieta" jak ostatki pilnują kierowcow na drogach a nie dyskotek i miejsc z ochrona! ludzie czy wam na mozg padło? zawsze winna policja. maja być w każdym miejscu w którym wam się zawidzi a jak tam sa to ich wyzywacie jak możecie bo po co sa. nie było policji-zle, jakby była i nic by się nie stało to tez by było zle. zastanowcie się! pic, palic z rozwaga. nie cpac. każdy uważa się za dorosłego to bierzcie odpowiedzialność za siebie a nie zachowujcie się jak bydlo. pic do oporu i zachowywać się jak gbury. bez przesady. niech każdy przemysli sobie ile ma w sobie kultury i czy potrafi się zachować.
Diablos02.12.2013, 18:54
Fatalna śmierć wieczne odpoczywanie :( :( :( :( :( :( :( :( ****************
jaaa02.12.2013, 18:51
jak mial na nazwisko ten chllopak co zmarł
jogipol@neostrada.pl02.12.2013, 18:49
szukanie winnych dookoła jakaś paranoja albo tekst Andrzej C pkt 1
"nikt go nie zmuszał żeby tam szedł "mądry ty jesteś ??
ludzie czy was do reszty porypało zginął człowiek który chciał się zabawić w andrzejkową noc
winny jest tylko bandyta który zadał cios nożem -nie szukajcie usprawiedliwień dla gnoja

Łączymy się w bólu z Rodziną
(*)(*)(*)
niby nic a jednak02.12.2013, 18:47
A w dyskotece jakby nic sie nie stalo zabawa trwala do bialego rana!!!!pogratulowac wlasciciela
A02.12.2013, 18:46
śmierć za śmierć, oko za oko - krokodyle łzy, w czystej niezmąconej myślą szczeniactwo
flex02.12.2013, 18:38
kto zna nazwiska sprawców??????
KSU02.12.2013, 18:34
Witam chłopakowi "wieczny odpoczynek"
Ludzie to nie wina Policji , Klubu , czy jak czytam po co tam poszedł !!!!
Pytam kto normalny chodzi z nożem po ulicach ????
Za moich czasów jak już przyszło co do czego wychodziło się sprawę załatwić tak .. tyle samo z jednej strony ludzi i tyle samo z drugiej . Pytałeś gościa czy ma dość , lub on pytał i po sprawie !!! Przestańcie się zabijać , działać w afekcie i pod wpływem emocji ..
Boże do czego idzie ??? Miałem okazje prawie jako ostatni rocznik kończyć osiem klas !!! Znam chłopaków z tych roczników po zawodówkach to prawie wszyscy mają łeb na karku i dzisiejszy student do nich się nie umywa !!!!! Nie miejcie mi tego za złe ludzie po gimnazjach , ale tak się stało na srać z przeproszeniem nauczycielowi na łeb nagrać się w kiblu na komórkę ,no i w końcu kogoś dla zabawy dźgnąć nożem !!!! Tutaj problem zaczyna się nawet nie w rodzinie ! TYlko chore państwo rodzi chore szkolnictwo , chorą pracę na końcu głodową emeryturę ach szkoda gadać bo chłopcu biednemu życia nikt nie wróci .
Ps. Oczywiście portal mojego komentarza nie zamieści !!!!
dzim02.12.2013, 18:33
Kara śmierci za to !
pf.02.12.2013, 18:28
do @Andrzej.C : Tak nikt go nie zmuszał ale nie każdy idąc na impreze mysli o tym ze wróci pobity itd tylko o tym aby sie dobrze bawić , po 2 jakim cudem 17-nastolatek wszedł na impreze od 18 lat w dodatku pijany i z nozem ? takie komentarze typu po co tam szedł przeciez nikt go nie zmuszał sa nie na miejscu . wiele osób chodzi na dyskoteki zeby sie wybawic i polowa jak nie 3/4 ludzi sndrzejki spedza na imprezach ;) pzdr.
AAAA02.12.2013, 18:26
Mówicie, ze wlasciciel nie zrobił nic dla bezpieczeństwa, ochorona nie zrobiła nic. Jak to nic ????? Gdyby nic nie zrobili to ten chlopak nie byłby wyproszony z klubu i tam tez mogloby dojść do tragedii, mógłby okaleczyć / zabić nie jedną osobę będąc w furii. Nie ma sensu rozwodzic się nad tym czyja wina. Chłopak miał ze sobą nóż, wiedział z czym idzie i po co. Gdyby nie był chuliganem noża by ze soba nie nosił bo po co ?
Nie obwinaijcie ludzi stojących w kolejce, większość z nas nic by nie zrobiła bo by się bała o siebie. Włączyło by się w to wiecej ludzi i co? nie wiadomo czy reszta tez nie miała przy sobie noży.
Kondolencje dla rodziny, każdy z nas mógł być na miejscu ŚP.Andrzeja
anon02.12.2013, 18:25
ks. Tomek, a co te roraty dadzą? Odpowiem: otóż kompletnie NIC.
N..........02.12.2013, 18:24
Niech zgniją w więzieniu
NATKA02.12.2013, 18:21
SMUTEK I ŻALLLLLLLLLLLL :((((((((((((((((((((((((
Oburzony02.12.2013, 18:20
Gdzie policja nowotarska. To były Andrzejki, więc pod większymi dyskotekami powinny stać patrole. Patrole natomiast stały przy osiedlowych sklepach pilnując pijaczyn .Kiedy ochrona tego klubu WEZWAŁA POLICJĘ i dlaczego tak późno. Panie właścicielu kto wpuszcza do klubu 17 latka i sprzedaje alkohol ??? ADHD adekwatna nazwa do tego wszystkiego.Współczuje rodzinie. Dziecko wyszło z domu żywe ...... Co to za rodzinny z Rabki takich bandytów wychowały.
Jegomość02.12.2013, 18:19
Jak tak czytam co niektóre komentarze to wyć mi się chce...
Co drugi komentujący zadaje pytanie czemu inni ludzie nie reagowali, pewnie w tym samym momencie myśląc "ja bym zareagował" czy podobnie... G... Byś zrobił. Stałbyś i patrzył jak inni. Tak jesteśmy skonstruowani- Podświadomość każe nam uciekać od zagrożenia i się nie mieszać. Każdy chroni przedewszystkim sowje życie, bo każdy uważa podświadomie czy też świadomie że jego życie jest więcej warte niż życie kogoś innego. Jeżeli myślisz inaczej to podpisz zgode na przekazanie organów i się zastrzel. Na całym tym forum znalazła by się może jedna osoba która w jakiś sposób by zareagowała. No ale przed monitorem każdy jest bohaterem.

Drugie idiotyczne pytanie które każdy "mądry" tutaj zadaje to "gdzie była policja?"
Policjanci też mają swoje obowiązki czyli tzw. patrole, niestety jak zapewne większość tutaj założyła w Nowym Targu jest tylko rynek i tutaj policjanci powinni przebywać pełniąc służbę. Niestety Nowy Targ to nie tylko rynek ale (o zgrozo) są tam też inne ulice, które zapewne w momencie bójki były patrolowane. Ot taki mieli kaprys.
Kolejnym idiotyzmem jest pisanie że doprowadziły do tego gry komputerowe. Jeśli tak myślisz to naoglądałeś się za dużo "Super Niani". Napewno każdy z nas grał w gre w której mordował, kradł, strzelał i uciekał przed policją i co wyrośliśmy na rasowych przestępców? Jeśli tak to zgłośmy się jutro na policje niech nas zamkną bo stwarzamy zagrożenie dla innych ludzi.
Świetny obraz własnej osoby podają ludzie którzy piszą "czemu ktoś nie zadzwonił po policję?", no tak to w sumie racja. Czemu? Ale gdy policja prosi o przekazanie ewentualnych nagrań i prosi tym samym o pomoc, to ta sama osoba która zadała powyższe pytanie krzyczy że przecież oni mają kamery na bankach i gdzieś tam. Stawia też kolejną głupiutką teze że powinni poradzić sobie bez nagrań od świadków. Ale zapewne taka osba nigdy nie widziała obrazu z kamery monitoringu i myśli że to jest jakoś HD. Nie wie też że kamery te nie rejstrują dzwięku. Niestety tak nie jest. Co dziwne kamery w naszych telefonach mają lepszą jakość i nagrywają też dzwięk...

I teraz perełka:
Mój umysł doszczętnie rozwalił wpis niejakiego Kamila który dosłownie przed chcwilą jechał przez rynek i nie zauważył tam choćby jednego znicza, a przecież powinny tam być. Ale czy Kamil który jechał przez rynek nie pomyślał że może powinien zatrzymać swój środek lokomocji podejść tam i zapalić ten znicz? No nie pomyślał. Kamil zapewne pomyślał że powinni to zrobić inni i pognał swoim pojazdem do domu, a gdy już tam dotarł postanowił podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami. Taki znicz -> [*] to se wsadzcie w d... skoro się wam nie chce jej ruszyć od monitora.

Uważam też tak jak większość forumowiczów że mordercy należy się dożywocie lub kara śmierci które niestety w naszym ustroju brak.
marcinoss02.12.2013, 18:16
policja plicją, ale gdzie byli ochroniarze? nie obchodzi ich co dzieje się za drzwiami? wyrzucili gościa za drzwi jak w podstawówce i po problemie? ja najpierw sprawdziłbym ich papiery, czy chociaż jeden "ochroniarz" miał licencje i czy był trzeźwy, szkoda chlopaka
mix02.12.2013, 18:12
Przebaczanie drugiemu człowiekowi było oznaką arogancji. Ten obowiązek należał do Boga....
Wyrazy głębokiego współczucia dla Rodziców Andrzeja.
jacek02.12.2013, 18:09
Czas na modlitwę i biały marsz!!!
mag02.12.2013, 18:04
Andrzeju C. I inni którzy winą za to policję i inne służby, wyobraźmy sobie że policja stoi przy każdym lokalu, że sa andrzejki lub sylwester oraz że po tych radosnych chwilach nic się nie wydarzyło to pisalibyścię komentarze typu: nieroby, stały w miejscu,pilnowali wszystkich młodych przed klubami a np gdzie indziej ich nie bylo, że nie było przez to swobody itp. Określcię się czego oczekujecię od życia a nie dostosowujcię komentarze do danej sytuacji
jARPEN02.12.2013, 18:04
LUDZIE JA IDE ZAPALIĆ ZNICZ. NIE ZNAŁEM GO, SZKODA MŁODEGO CHCĄCEGO ŻYĆ CZŁOWIEKA A SPRAWCĘ JUŻ BÓG PRZED SWOIM SĄDEM OSĄDZI!
znajomy02.12.2013, 18:04
odpowie za zabójstwo??? he dostanie 10 lat bo pył pod wpływem a po 4 wyjdzie za dobre sprawowanie witamy w polsce w kraju w którm bandzior ma wieksze prawo niz przecietny obywatel współczucia dla rodziny straszna tragedia
Oświecony02.12.2013, 18:00
Jak już ktoś napisał - brak surowych kar... PRZYWRÓCIĆ KARĘ ŚMIERCI !!!!
z rabki02.12.2013, 17:49
Kierowniku, a gdyby na płycie rynku przez tą tańcbudą ktoś organizował zabawę na świeżym powietrzu to byś beczoł, że ci klientów zabierają. Wtedy horyzont uwagi rozszerzyłby się poza mury budynku. Mało kto potrafi prowadzić dyskoteki w sposób właściwy. Niestety tylko hajs hajs hajs się liczy. A zresztą, sami dbajcie o wizerunek, bo po tym incydencie raczej dobrej sławy nie będzie.
doAndrzej.C02.12.2013, 17:46
z tym pierwszym punktem to troche przesadziles !! Kto mowi o zmuszaniu skad chlopak mial wiedziec ze nawet do klubu nie zdazy wejsc bo go jakis psychol zaatakuje.
Mordko nie wierze ze Cie z nami juz nie ma ;(
Sercami i modlitwa jestesmy z Toba
kasia02.12.2013, 17:42
taka mala , ktora wydarzyla sie w sobote , nie znalam tego chlopaka ale sama jestem mama - mam dwoch synkow sa jeszcze mali- ale czas plynie szybko i nieublagalnie , wiem , ze kiedys beda wychodzic na noc na rozne imprezy , itd - mlodosc jest jedna przeciez , a ja tego nie zmienie- niestety. Nawet nie chce sobie i nie jestem w stanie wyobrazic co czuja teraz najblizsi tego chlopca?A rodzina zabojcy , zapewne tez przezywa ciezkie chwile , bo przeciez zaden rodzic , nawet w najgorszym wypadku nie chcialby uslyszec jakiego strasznego czynu dokonalo jego dziecko... Ida swiet , co to beda za swieta dla najblizszych Andrzeja ...? Wyrazy wspolczucia , zalu , wielkiego smutku i najszczersze kondolencje dla rodziny ...
Do Andrzeja C02.12.2013, 17:41
Masz w plelni racje ale uklady patologia i wiele podobnych nie dopuszcza do tego by chocby prawo zmienic.Jak byla chec zmiany prawa to nie bylo jednosci w Sejmie a po Ziobrze psy wieszali.Nic sie nie zmieni
a dzisiejsze zabostwa to efekt wychowania bezstrsowego
10 lat temu myslalem ze tak to dzisiaj bedzie wygladac i sie nie pomylilem...
niestety
ale ciesze sie ze sa jeszcze tacy normalni ludzie jak ty.
Szkoda chlopaka
DABLIUUU02.12.2013, 17:40
Tragedia sie stala to wiadome dla wszystkich. Steskal to powinien beknac za te pozary i zabójstwo.Co do dzialan Policji to piszecie glupawe pytania gdzie byli? czemu pijanego nie uratowali a jak jakis czas temu uratowali kolesia z 8 promilami i tez glupie wpisy czemu go ratowali. Monitoring dziala w miescie i jest Straz Miejska blisko i na co sie to zdalo? Pija kawe za nasze podatki a ludzie na ulicach giną. SM -do likwidacji !!! A co do monitoringu to widze ze Polica nie ma zielonego pojecia kto zabil bo na innych portalach informacyjnych prosza o nagrania i swiadkow. Bajzel wielki a sprawca jak juz faktycznie zostanie skazany to znowu jakies pierniczenie ze "mlodociany,pijany z rodziny patologicznej i w bani tez nie bardzo i wyrok 10 lat a po 5 wyjdzie!!! bo to Polska!
Janek02.12.2013, 17:37
Panie Antoni wyrazy współczuć w związku ze śmiercią syna, proszę również przekazać je szanownej Małżonce.
Do Kamil masz racje jeżeli by to się stało w innej miejscowości to marsze pokoju manifestacje a taki plac jak rynek byłby zasypany kwiatami i nie trzeba by było oświetlenia bo zniczami by był oświetlony.
Mam propozycje ktoś wcześniej apelował aby zbojkotować imprezy dyskotekowe jest to możliwe wejście do dyskoteki odgrodzić zniczami.
A może by uczniowie którejś ze szkół wyszli z inicjatywą wielkiej manifestacji połączonej z mszą świętą przecież jakiś katecheta uczył go religii i można powiedzieć STOP PRZEMOCY mam nadzieję że już dzisiaj pojawią się pierwsze znicze i kwiaty.
nowotarzanka02.12.2013, 17:31
ja tylko sie zastanawiam; skoro byly to jego imieniny ta napewno byl ze znajomymi to dlaczego mu nikt nie pomogl.............wyrazy wspolczucia dla rodziny
dar02.12.2013, 17:29
BYLO i Minelo....szkoda chlopaka. Niestety dalej beda takie wypadki dopoki cala banda BARANOW rzadzacych miastem itd bedzie to robic, nie zmieni sie prokuratura. Mam pomysl, /.../

Proszę ten pomysł sformułować bez przekleństw.
Moderator.
Orawiec02.12.2013, 17:29
[*]
przypominam że to już drugi nożownik z Podhala, pierwszy zabił nożem w Krakowie, mieszkaniec Ostrowska, całkiem nie dawno! Powinien być czarny marsz!!
AAA02.12.2013, 17:19
do Andrzej.C
Lecz się bo widze ze ty tez jestes zagrozeniem społecznym narazie pieprzysz głupoty a potem bedziesz moze i nawet gorsze rzeczy robic. Ty chyba nie jestes swiadomy co piszesz to jest nie realne a zarazem głupie obwinianie policji i poszkodowanego ze tam poszedł pfff moze niedługo nie bedzie mozna wyjsc
jaa02.12.2013, 17:10
Wyrazy współczucia dla rodziny i dziewczyny Andrzeja ...... Spoczywaj w spokoju :( [*]
zibi02.12.2013, 17:05
Kamil dobry pomysł zapalmy tam świeczkę , pokażmy że nie chcemy takiego nowego targu
Maja02.12.2013, 17:01
Mam apel do Was wszystkich!proszę idźcie zapalić znicza pod klubem adhd!!!choć taki oddajmy ,głos sprzeciwu':(POMÓDLMY SIĘ ZA ANDRZEJA:(
góral02.12.2013, 17:01
wieczne odpoczywanie
amen02.12.2013, 17:01
W NT widze bez mian. Dobrze że już tam nie mieszkam
livonia02.12.2013, 16:59
Aż szkoda słów na to co się stało jestem w szoku :( powinniśmy wszyscy w miejscu tragedii zapalić znicza bo tylko tyle teraz możemy dla niego zrobić ... niech spoczywa w spokoju [*]
krakus02.12.2013, 16:59
aby do emerytury po 15latach ,kozacza jak chlopka kolo sklepu lub nad rzeka z puszka zobacza !
Ola02.12.2013, 16:57
teraz chcecie czarny marsz i znicze połowa osób która zamieszcza komentarze byli świadkami jak może być taka znieczulica żeby nie zareagować nie zadz. po policje tylko stać jak te barany .....
magda02.12.2013, 16:55
tragedia dla rodziców sprawcy !! nikt nie wie czy wychowa morderce czy nie. używki zawsze sprawią ze w normalnych ludziach budzi sie demon!!! dużo siły dla rodziny sprawcy!!!
sabina02.12.2013, 16:53
kara śmierci!!!!
del02.12.2013, 16:51
Do obiektywnykierownik
Masz racje stalo tam dużo ludzi ale za ochronę odpowiada ochrona klubu i wyprowadzając awanturników z lokalu powinni dopilnować także przed wejściem żeby nie dochodzili do żadnych spiec. Zwykly czlowiek musi snieg w zimie z chodnika przed swoim domem zgarniać bo dostanie mandat a Ty piszesz ze granica klubu kończy sie na progu i 3 metry od drzwi niech sie dzieje co chce? Zalosne.
xyz02.12.2013, 16:47
nie wiem co na to reszta internautów ale ja na pewno dzisiaj zapale znicz żeby uczci pamieć.....
35 latka02.12.2013, 16:47
Mam syna w tym wieku - niewyobrażalna strata- Wyrazy współczucia- Trzymajcie się dzielnie! Nie potrafię w słowach wyrazić jak Wam współczuję! Policja powinna byc pod takim klubem praktycznie przez cały czas! Wiadomo mordercy nie usprawiedliwa nic! z nożem do klubu? zamierzony czyn! Jestem za karą śmierci! Po co utrzymywać takich bantytów z własnych podatków>? niech idą tam gdzie ich miejsce!
oba02.12.2013, 16:44
kara śmeirci - smierć za śmierć
Kamil02.12.2013, 16:40
Jechałem przed chwilą przez rynek ... ani jedna świeczka tam nie płonie .... ten chodnik powinie stać cały w ogniu zniczy ... masakra
kk02.12.2013, 16:34
złapać tych co mu te prochy sprzedali i ukarać 25 lat dożywocia
Andrzej.C02.12.2013, 16:32
Fakt, faktem tragedia wielka ale wymienię w punktach:
1) Nikt tego Andrzeja nie zmuszał aby tam iść
2) Co robiła Policja w tym dniu? Przecież można się domyślić że w andrzejki może być nie za ciekawie tym bardzie że Podhale i Orawa to społeczność pijaków, chamów i awanturników.(nie oburzajcie się tacy jesteśmy) i przynajmniej patrol powinien stać w rynku a drugi koło Ultry i do "tragedii by nie doszło"
3) Jak temu zapobiegać?
4) Jakim cudem 17-letnie g*** wchodzą na dyskoteki?
Moim zdaniem powinien być to impuls do walki z patologią wśród młodzieży a więc (w punktach):
1) Zamknięcia dyskotek w Nowym Targu, Jabłonce itd..
2) Odbieranie władzy rodzicielskiej rodzicom którzy nie potrafią upilnować swoich dzieci.
3) Rozwijać kulturę na Podhalu i Orawie (kina, teatry, galerie itd.)
4) Walczyć z bezrobociem wśród młodzieży na szczeblu samorządu
5) Bardziej motywować młodzież do tego aby się rozwijała
6) Walczyć wszystkimi metodami z narkotykami na tym terenie począwszy od głów grup do przeciętnego dilera.
7) Otworzenie w Nowym Targu Monaru i innych instytucji pomocy ludziom uzależnionym tyle. Śmierć tego gościa jest konsekwencją problemów o których się milczy a które pociągną za sobą jeszcze więcej osób i to nie jest groźba. Czekam na kolejne zabójstwo. Aż ktoś zacznie myśleć aż Policja zacznę coś robić bo przepraszam ale chwalenie się że się znalazło kilka skradzionych siekier w obliczu takich problemów to kpina Policji z obywateli. Aż samorząd zacznie coś robić bo np pierdzielenie o strefach parkingowych w obliczu takich problemów to także kpina. Reasumując odpowiedzialność za śmierć tego chłopaka nie tylko ponoszą sprawcy tego czynu, ponosimy ją wszyscy i taka jest prawda.
uderz w stół02.12.2013, 16:25
do ciekawski: jesteś totalnym oszołomem zadając pytania na które wszyscy i tak znają odpowiedź. Co chcesz usłyszeć ,że teraz kilku z NT będzie się mściło na kimś z Rabki? Co ty wniosłeś do dyskusji śmieszny człowieku?
fgh02.12.2013, 16:24
zapalmy tam znicze... dziś!
ks. Tomek02.12.2013, 16:04
A może by tak jutro przyjść rano na Roraty np w NSPJ w intencji Andrzeja i jego rodziny..?? Ilu z Was na to stać..?
Wzburzony02.12.2013, 15:50
Co w ogóle oznacza pobicie ze skutkiem śmiertelnym?! Bili z zamiarem zabicia! Wszyscy, równo, bez wyjątku powinni dostać dożywocie albo kulę i do piachu, nawet zwierzęta nie zachowują się w ten sposób! Przecież to nie była honorowa walka 1-1 i nieszczęśliwy wypadek, jeśli wszyscy zatrzymani brali udział w pobiciu, każdy dołożył od siebie jakiś cios, to i wyrażali aprobatę dla tego, który zadawał ciosy nożem. Tym bardziej, że na jednym ciosie się nie skończyło. W takim razie wszyscy po kolei są tak samo winni bezbronnego, młodego człowieka, który dopiero zaczynał życie. I tak samo są winni nieszczęścia całej jego rodziny, przyjaciół. Wszyscy po kolei powinni dostać równy wyrok. Niestety, system prawny w naszym kraju jest tak bardzo upośledzony, że pewnie zabójca wyjdzie po 15 latach za dobre sprawowanie, a jego wspólnicy, również niczym nie różniący się od zabójcy, po 5, przecież oni brali udział tylko w "pobiciu ze skutkiem śmiertelnym". Każdy z nich jest bandytą i każdy z nich zasługuje na harówkę w kamieniołomie do końca swojego marnego życia, a i tak powinien dziękować, że nie ma w Polsce kary śmierci. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.
mari002.12.2013, 15:50
Powinni go za to powiesić... I nie ma mowy o żadnym wybaczaniu ani poczuciu winy.. Normalny człowiek nie idzie na dyskotekę z nożem.. I mam tu gdzieś, co sobie myślicie o mnie.

Brak surowych kar i adekwatnych do czynu prowadzi właśnie do tego.
valdi02.12.2013, 15:48
tylko gdzie była policja ? jest monitoring w całym rynku, podobno mają na podglądzie bezpośrednim .więc gdzie byli jak się to wszystko zaczynało, a nie dopiero po pół godzinie
z rodziny02.12.2013, 15:46
Wieczne odpoczywanie ........................
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, .
Padają pytania czyja wina ???.....
Wina jest wszystkich nas-wszystkich
Począwszy od rodziców ,nauczycieli, policji,kolegów ,znajomych i nieznanych . Wina jest nasza bo tacy jesteśmy-robimy wielki rerum wydajemy wyroki bo zginą młody człowiek przed którym życie dopiero stawało otworem . Uderzmy sie w piersi co ja zrobiłbym gdybym tam był?
Wszystko na anonimowych wpisach się konczy. Za miesiąc już mało kto o tym bedzie mówił a straszna tragedia w rodzinie zostanie na zawsze.
I znowu za kilka miesięcy dojdzie do jakiejś tragedii i znów wszyscy będą szukać winnych ,a czy przez ten czas coś zrobiłem -zrobiłaś by było inaczej????
knt.,,.02.12.2013, 15:45
może zamiast kłócenia się tutaj zmoblizujucie sie ludzie i zorganizujcie msze mogło to spotkać każdego z nas.....
spisok02.12.2013, 15:42
Przynajmniej częściowo winę ponosi włodarz bo zlikwidował dla oszczędności postrunek Straży Miejskiej i policji w rynku, a znicze należy w tym miejscu zapalić , aby się to nie powtórzyło. Strach na miasto wyjść , bo nożowników pełno zjeżdżają z okolic do miasta , bo tu mało policji, a czaja się po wioskach i tam bojno robic rozróby.
do: rob02.12.2013, 15:41
Skąd wiesz, że nie zareagowali? Byłeś tam? Raczej nie bo ja osobi$cie widziałem jak cała ochrona wybiega na zewnątrz! Za takie pomówienia to ten "biznesmen" powinien pociągnąć cię do odpowiedzialności prawnej. Większość z was powtarza plotki, wyraża opinie nie będąc nawet na miejscu...
lep02.12.2013, 15:41
Jakie dożywocie? Kara śmierci albo dożywotnie łagry!!!! Ja nie chcę aby moje podatki szły na kolesia, który będzie se tv oglądał i żarł za nasze pieniądze do końca życia. Musi na siebie zarobić na rentę i odszkodowania dla rodziny zabitego.
jan02.12.2013, 15:37
Kilku z Was nawołuje do zemsty, co może chcecie odpowiadać za to samo przed Sądem.
jan02.12.2013, 15:36
Do Białcon.... czytaj artykuł ze zrozumieniem
ciekawski02.12.2013, 15:32
obcy: Czyli dożywocie dla właściciela, 8 lat dla zabójców?:) Podałeś naprawdę zaskakujące uzasadnienie. Nie spodziewałem się takiej opinii.
25 latka02.12.2013, 15:30
To jest okropne jak można kogoś zabić za to, że znalazł się w nieodpowiednim miejscu i czasie. Przecież to każdy z nas mógł zostać zaatakowany. Akurat było po 22 i spora grupa ludzi stała aby wejść do środka.Powszechna znieczulica i przyzwolenie. Najszczersze Kondolencje dla Rodziny bo to ogromna tragedia która wcale nie musiała się wydarzyć.
nt.,02.12.2013, 15:29
popieram znicze w miejscu zdarzenia
bodzio02.12.2013, 15:29
krzeslo elektryczne i tyle
JAŚ02.12.2013, 15:28
OBIEKTYWNY...
Bzdury gadasz. wywalasz z lokalu, i nie obchodzi cię co z nim kogo atakuje dalej a tylko pobudziłeś jego wściekłość. Masz prawo go wylegitymować, nieletni nietrzeżwy
ciekawski02.12.2013, 15:27
uderz w stół: Uważasz że komentarz na podhale24.pl jest w stanie zmienić rzeczywistość...? Nie bądź głupcem.
Nie wnosisz nic do dyskusji. Nijak ma się twoja wypowiedź do mojego pytania.
rob02.12.2013, 15:25
Ochrona w tym lokalu nie zaregowala kompletnie Totalny brak profesionalzmu Ale jak wielki biznesmennnn nowotarski placi 3zl za godz to czego mozna oczekwac od tych karkow Reszta nadal swetnie sie bawila w obliczu takiej tragedii Mamy wspaniala młodzież ,znieczuloną totalnie!! Przykre, ale sami do tego doprowadzilismy my dorosli
norek02.12.2013, 15:25
TRZEBA ZORGANIZOWAĆ CZARNY MARSZ W NOWYM TARGU
Monika ;(((((02.12.2013, 15:25
Smutek i żal. Płacz, szok i niedowierzanie.Ciagłe pytanie dlaczego? Po co? Świeta niebawem a jego juz nie ma. Nie znałam go. Nawet nie wiem jak wygladał. Mama, tata czy rodzeństwo jeśli miał co oni biedni teraz czuja? Co przezywaj? Czy wogóle maja siły żeby jakieś emocje z siebie wyrzucic? Myśle, że obwinianie kogokolwiek nie ma sensu, bo to sie po prostu stało. Tak bezmyslnie ;( Całe życie przed min było. Pewnie miał plany?marzenia? jak każdy z nas... Ta osoba która mu wszystko zabrał w jednej chwili powinna dostać najwyższa kare jaka jest w Polsce i powinni pokażać jego twarz. Ludzie są okrutni ;((((((( Rodzino Andrzeja ciągle o WAS myśle. Bądzcie dzielni i przetrwajcie ciężki czas ......
Mędrzec02.12.2013, 15:20
Panie Jezu: Dlaczego? Woła serce MATKI pękające z bólu widząc zakrwawione ciało swego syna. Panie, tylko Ty możesz pomóc przetrwać ten czas, kiedy człowiek traci sens życia. Drodzy Rodzice Andrzeja łączymy się z Wami w bólu, niech Was Pan umacnia.
Świeć Panie nad duszą Andrzeja.
Amen.
W kochanej Polsce sprawiedliwości nie ma, dla bandytów ulgi zawsze są.
Pghb02.12.2013, 15:16
Dziś wieczór znicze pod w miejscu zdarzenia...
Ja 2402.12.2013, 15:15
Wyrazy współczucia dla rodziny .Nie chce nawet wiedzieć co przeżywają od soboty.Straszna tragedia.A TYCH BANDYTÓW TO DO KOŃCA ŻYCIA ZAMKNĄĆ W WIĘZIENIU .Życia chłopakowi nie wróci ale może będzie przestrogą dla innych gówniarzy.Wogóle to współczuje też tym co stali tam i się przyglądali a nikt mu nie pomógł.WYRZUTY SUMIENIA MIAŁABYM DO KOŃCA ŻYCIA NA WASZYM MIEJSCU!
nowotarżanin02.12.2013, 15:11
Andrzej spoczywaj spokoju bo były to TWOJE OSTATNIE IMIENINY, a dla rodziny szczere kondolencje... Pamiętaj Cię że mógł to być każdy z nas tam tym samym miejscu... Śmierć za śmierć bezlitości....
aga02.12.2013, 15:08
Co za bestie odebrały Ci zycie!!!!!!!!!!! Dożywocie jak nic!!!!!!
bardzo wspólczuje rodzinie tego chlopaka!;(
obcy02.12.2013, 15:05
Największe konsekwencje winien ponieść właściciel lokalu, to on nie zapewnił bezpieczeństwa uczestnikom imprezy, ale kasę od uczestników wziął, a sprzedaż alkoholu nie pełnoletnim,? co tam szukały osoby młodociane?,gdzie ochrona ? gdzie bramkarze?Tak się kończy chęć tylko zysku, kosztem czyjegoś zdrowia i życia.Kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia rodzinie zmarłego,Świeć Panie nad jego duszą.
KNT02.12.2013, 14:59
Dożywocie nie żadne 25 lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
uderz w stół02.12.2013, 14:58
do ciekawski: może chociaż w takiej chwili nie napędzałbyś spirali nienawiści bo nic dobrego na pewno z tego nie wyniknie. Nie wszyscy z Rabki to bandyci i również nie wszyscy z Nowego Targu to porządni ludzie. Wszędzie znajdzie się element,ale nie można wszystkich brać jedną miarą. Wg.Ciebie teraz odwet na niewinnych tylko za to że są z Rabki załatwi sprawę...? Nie bądź głupcem.
obiektywny kierownik02.12.2013, 14:57
Witam wszystkich zgromadzonych!
Niestety stała się ogromna tragedia. Oczywistym jest że ktoś musi za to wszystko odpowiedzieć. A temu wszystkiemu winna jest tylko jedna osoba. Wiec dajcie juz spokój z komentarzami typu wina klubu czy wina ochrony, a moze wina dj? wina barmana? Osoba odpowiedzialna za to całe zamieszanie została wyrzucona z klubu. W kolejce stało 100 osób dlaczego nikt nie zareagował widząc to wszystko??? Dlaczego? Teren klubu zaczyna sie od drzwi frontowych wiec tragedia miała miejsce poza klubem!. W końcu nikt nie bedze stał na srodku runku i gasił wszystkie pożary bo w ciągu nocy jest ich masa! Ludziska wy kierujecie sie tyko waszymi osobistymi doznaniami związanymi z imprezami w w/w lokalu. Tylko ze prawda jest taka ze mogło sie to stac zarówno na srodku rynku, okok kina, na innej ścianie rynku na alejach, gdziekolwiek. Media robia szum koło klubu i szukaja sensacji a Wy dajecie sie w to wszystko wkrecac. Reasumując nie oceniajcie,ponieważ winnego ma juz kto Ocenić!
wmiarKaryDożywocie02.12.2013, 14:54
policja niech sie zajmie pseudo rabczanskimi gangsterkami narkomanami malymi handlarzy marihuana i innymi swinstwami chodzacymi z nozami i innymi rzeczami wiecznie naćpani
kucyk02.12.2013, 14:53
Przywrócić miejsce z pręgierzem na Rynku.
Wyroki ogłaszać w ilości dni na pręgierzu.
Tyle i po sprawie!!!
czytelnik02.12.2013, 14:52
gadają, ze w Ameryce jest niebezpiecznie... a ja twierdze, ze w polsce jest 100x wieksza dzicz i niebezpiecznie..
wspólczucia02.12.2013, 14:52
nie udzial w pobiciu tylko za wspoludzial w morderstwie !!!!
obiektywny kierownik02.12.2013, 14:51
Witam wszystkich zgromadzonych!
Niestety stała się ogromna tragedia. Oczywistym jest że ktoś musi za to wszystko odpowiedzieć. A temu wszystkiemu winna jest tylko jedna osoba. Wiec dajcie juz spokój z komentarzami typu wina klubu czy wina ochrony, a moze wina dj? wina barmana? Osoba odpowiedzialna za to całe zamieszanie została wyrzucona z klubu. W kolejce stało 100 osób dlaczego nikt nie zareagował widząc to wszystko??? Dlaczego? Teren klubu zaczyna sie od drzwi frontowych wiec tragedia miała miejsce poza klubem!. W końcu nikt nie bedze stał na srodku runku i gasił wszystkie pożary bo w ciągu nocy jest ich masa! Ludziska wy kierujecie sie tyko waszymi osobistymi doznaniami związanymi z imprezami w w/w lokalu. Tylko ze prawda jest taka ze mogło sie to stac zarówno na srodku rynku, okok kina, na innej ścianie rynku na alejach, gdziekolwiek. Media robia szum koło klubu i szukaja sensacji a Wy dajecie sie w to wszystko wkrecac. Reasumując nie oceniajcie,ponieważ winnego ma juz kto Ocenić!
...02.12.2013, 14:46
Kara śmierci dla pacana !
ja02.12.2013, 14:43
jestem za karą śmierci dla takich zwyrodnialców , oko za oko .
gosc02.12.2013, 14:35
za morderstwo z premedytacją!!!
xxx02.12.2013, 14:34
/.../ niech policja w koncu zacznie sie interesowac tym jakie malolaty zostaja wpuszczane na dyskoteki !!!!!
JAŚ02.12.2013, 14:33
MŁODY CZŁOWIEKU, POMYŚL ZANIM WEJDZIESZ DO TAKIEGO KLUBU.
BLOK02.12.2013, 14:32
Tragedia.... dla takich ludzi kara śmierci !! niech spoczywa w Pokoju Andrzej.. dobrym kolegĄ BYŁEŚ...I POZOSTANIESZ W NASZYCH SERCACH
mk02.12.2013, 14:30
Żal. To straszna tragedia.
Świat zwariował !!! My zwariowaliśmy !!! To wszystko jest bez sensu !!!
Coś trzeba zrobić aby tak nie było !!!
gdzie to prawo i sprawiedliwość?02.12.2013, 14:29
czapa dla sprawców!!!!
mICHAL02.12.2013, 14:29
KARA ŚMIERCI DLA ZABÓJCY
kaska02.12.2013, 14:22
TRAGEDIA WYRAZY WSÓŁCZUCIA DLA RODZINY-powinna wrócic kara śmierci za takie bestialskie czyny...
matka02.12.2013, 14:21
to prawda że świat oszalał....Boże...widzisz i nie grzmisz.....Niech cię piekło pochłonie zwyrodnialcu!!!!
Nto102.12.2013, 14:18
Za to powinno być dożywocie w Alcatraz!!!
Ala02.12.2013, 14:17
Świętował imieniny ;( [*]
ktoś02.12.2013, 14:16
Jak miał na nazwisko ŚP. Andrzej?
?????02.12.2013, 14:16
Szkoda chlopaka,zycie przed nim cale było,,wspolczuje rodzinie.Mordecrca powinien zgnic wiezieniu.
1102.12.2013, 14:14
dla mordercy dożywocie w kamieniołomach
...02.12.2013, 14:11
Dla rodziny wyrazy wspulczucia...
uderz w stół02.12.2013, 14:07
Andrzejku żegnaj. Zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.Serce pęka na samą myśl...... (*)
borat02.12.2013, 14:07
szkoda chłopaka . tyle zyciowej drogi było przed nim . współczuje rodzinie
:(02.12.2013, 14:06
[*]
xyz02.12.2013, 14:06
mówcie co chcecie ale kara powinna być jedna "oko za oko"
magda02.12.2013, 14:05
dramat dla rodzin...spoczywaj w pokoju. ten świat oszalał!!!
anonimowy02.12.2013, 14:03
szkoda chłopaka mam wielką nadzieję że sprawca dostanie sprawiedliwy wyrok...chociaż ten wyrok nie przywróci jemu życia..spoczywaj w pokoju [*]
kali02.12.2013, 13:59
[*] szkoda chłopaka. Wyrazy współczucia dla rodziny
ja02.12.2013, 13:55
Dożywocie dla niego !!!!!!!
BIAŁCON02.12.2013, 13:54
A DLACZEGO NIE ZA ZABÓJSTWO TYLKO ZA POBICIE ZE SKUTKIEM ŚM.
sprawiedliwa02.12.2013, 13:51
Kto i w jakim celu bierze nóż do klubu?! Nie mam więcej pytań. Zgnij w więzieniu gnoju!
Jasio02.12.2013, 13:49
Wyrazy głębokiego współczucia dla Rodziców Andrzeja.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl