24.03.2014, 10:20 | czytano: 4306

Kamil Stoch zaprasza do Zębu. " Do zobaczenia jutro!"

Oficjalne powitanie dwukrotnego złotego medalisty igrzysk olimpijskich w Soczi i zdobywcy Pucharu Świata, odbędzie się w Zębie, jego rodzinnej miejscowości, we wtorek 25 marca. Początek - godz. 15.30.
Impreza odbędzie się na Bartolskim Wierchu w Zębie. Według przygotowanego programu, o godz. 15.30 rozpocznie się paradny przejazd przez Ząb, po którym nastąpi uroczyste powitanie skoczka. Następnie wystąpi zespół regionalny „Zbójnicek” z Zębu oraz kabaret „Truteń”. Na koniec zaplanowana została konferencja prasowa.
- Długi, trudny, ale bardzo udany dla mnie sezon już za mną. Zanim jednak podzielę się wrażeniami z walki o Kryształową Kulę i złożę Wam podziękowania, chciałem poinformować o wydarzeniu, które będzie miało miejsce jutro. Mam nadzieję, że nie zabraknie tam choćby części z Was - napisał dziś podhalański skoczek na swoim profilu na Facebook'u. - Moja rodzinna miejscowość - Ząb organizuje przywitanie moich kolegów oraz mnie. Wspólnie będziemy świętować pomyślny sezon, ale przy tej okazji będziemy wspierać dwunastoletniego Szymka, który walczy o zdrowie po upadku na skoczni w Zakopanem. Przeprowadzona będzie akcja zbierania pieniędzy na jego rehabilitację. W wieku Szymka sami ciężko trenowaliśmy i mogło się to przytrafić każdemu z nas, gdyż tego typu wypadki są niestety wpisane w ten piękny, ale i trudny sport. Do zobaczenia jutro!

r/
komentarze
sofi24.03.2014, 19:24
Czy to ważne kiedy i jaka to impreza?dzięki za tak wspaniały cel !trzeba ratować chłopaka bo może kiedyś on będzie daleko skakał i wtedy też będziemy świętować ;)
octavian24.03.2014, 12:50
Eeeeee to juz taki odgrzewany schabowy bedzie.... I nie te same wrazenia co zaraz po soczi..
Zobacz pełną wersję podhale24.pl