26.04.2014, 12:12 | czytano: 1869

Niedzica zaopatrzona w wodę

Fot. UG Łapsze Niżne
Oficjalnie zakończyła się rozbudowa sieci wodociągowej oraz remont stacji uzdatniania wody w Niedzicy. Gmina Łapsze Niżne otrzymała na tą inwestycję prawie 1,7 mln zł z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
W ramach inwestycji gmina uszczelniła istniejącą sieć wodociągową na terenie wsi i rozbudowała sieć o kolejne odcinki. Gruntownie wyremontowano też istniejący budynek stacji uzdatniania wody i wymieniono urządzenia technologiczne.
oprac. r/
komentarze
SWÓJ127.04.2014, 13:09
Widać SWÓJ masz problemy z własna osobowościowa, ale na to już nie ma lekarstwa, więc nawet nie staraj się to leczyć. Miasto tez ma zadłużenie bardzo duże jak każda praktycznie gmina w Polsce, by korzystać ze środków. Najważniejsze by to zadłużenie nie szło na marne.Zadłużenie w Gminie Łapsze Niżne poszło przede wszystkim na rozwój i na wyrównywanie zacofania rozwojowego po latach komunizmu i po katach tworzenia nowej Polski. Ale tak to bywa, że miejscowi tego nie dostrzegają, ale za to widza to osoby obserwujące z zewnątrz.
SWÓJ27.04.2014, 00:05
widać drogi ,,swój ale nietutejszy" długoCię nie było tu albo jesteś naiwny ze szkoda nawet gadać
Jeżeli ty zadłużanie gminy nazywasz działaniem to życze powodzenia ........
swój , ale nietutejszy26.04.2014, 18:41
Żeby to tak działał burmistrz w Mieście jak działa Wójt w Gminie Łapsze , to Miasto byłoby miodem i mlekiem płynące środowisko. A tu mamy całe lata nieudacznika , bryndzę i kłótliwego typa , co tylko co chwilę wszczyna wojny polityczne z rzekomymi przeciwnikami , którzy coś chcą w mieście zmienic na lepsze
Zobacz pełną wersję podhale24.pl