20.05.2014, 21:51 | czytano: 2637

Wójt Krościenka do strażaków: "Dzięki Waszej ofiarności udało się uniknąć wielu strat"

"W imieniu władz samorządowych Gminy Krościenko nad Dunajcem oraz własnym składam serdeczne podziękowania wszystkim Strażakom, którzy brali udział w walce z powodzią, jaka miała miejsce w dniach 15-17 maja bieżącego roku na terenie naszej gminy"- pisze w przesłanym nam oświadczeniu Stanisław Gawęda.
Wójt Krościenka nad Dunajcem dodaje - "Pragnę podkreślić, że prowadzona akcja wykazała dużą sprawność jednostek. Dzięki Waszej ofiarności i poświęceniu udało się uniknąć wielu strat w majątku gminnym i osób prywatnych".
Skutki ubiegłotygodniowej powodzi szczególnie odczuły gminy Szczawnica i Krościenko. Zalanych lub podtopionych zostało wiele domów, pół uprawnych i dróg.

W galerii poniżej niepublikowane wcześniej zdjęcia z ubiegłego czwartku.

opr.s /
Może Cię zainteresować
komentarze
barman22.05.2014, 12:42
były robione przy współfinansowaniu także z naszych pieniędzy (a tak na marginesie nawet gdyby były za darmo to czy trzeba je zmarnować????? co za głupie myślenie)przynajmniej powinny być wymontowane elementy ruchome Wójt zamiast myśleć to woli się lansować przed wyborami bo się boi ze tym razem się nie uda a jakby tak przypływ kasy jaki ma co miesiąc sie skończył to byłoby przykro . W sumie to szkoda że wyborów nie ma co rok bo by musiał się w każdym roku starać a tak przed wyborami wystarczy pół roku sie pouśmiechać zacząć budować i wmawiać że tak jest przecież przez cala kadencję. Mam nadzieję że Krościenko nie zmarnuje kolejnych 4 lat . Czas na pracę i nowe pomysły.
Franciszek22.05.2014, 09:50
Park, a przede wszystkim siłownia nie były robione z pieniędzy gminnych. Zawdzięczamy ten super pomysł Pani Krystynie Kubik, która zdobyła z pomocą stowarzyszenia Gorce Pieniny fundusze na ten cel. Pani Krystyno tak trzymać!!!
wojtek21.05.2014, 12:32
A dzieki wójtowi mamy zalane place zabaw zrobione za cięzkie pieniądze.Brawo.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
do muchy21.05.2014, 11:04
poza tym, radny ma swoje kompetencje, jego obowiązkiem jest głosować (wręcz walczyć) za budżetem gminy w tym m.in. dla straży, funduszem sołeckim, budżetami jednostek gminy itp. a np. jednostki pomocnicze mają się zająć swoimi kompetencjami bez martwienia się o finansowanie. ot cała filozofia. radny na wałach powodziowych, to tak jak poseł na wałach, po co??? przeszkadzać? lansować się na bohatera? (*sprawdzić czy radny nie jest strażakiem)
do muchy21.05.2014, 10:55
który radny jest niby oponentem straży?
mucha21.05.2014, 07:27
dziękujemy panu wójtowi za jego ofiarność pomoc zabespieczenie nam strazakom posilkow gorących itroske podczas trwającej 3 doby akcji pomoc ludziom i w obronie mienia gminnego wojcie dziękujemy ze byles te ciężkie doby z nami a wielki radny oponent strazy spal spokojnie ale ktoś musi spac aby drugi mogl tyrac izajmowac się pirdolami z nim niezwiazanymi
jojo20.05.2014, 23:17
piszemy
ofirnośći
czytamy
ofiarnośći
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl