30.07.2014, 16:48 | czytano: 3751

Iskrzy na linii radny - wójt. Kampania wyborcza?

Radny Stanisław Waksmundzki, główny opozycjonista w gminie Nowy Targ, zarzucił władzom gminy, że stosują wobec niego naciski - pisząc donosy i nasyłając kontrole.
Waksmundzki oskarżył o to wójta Jana Smarducha i wicewójta Marcina Kolasę. Twierdzi, że podczas rozbudowy swojego zakładu, wójt napisał na niego donos do nadzoru budowlanego, a niedawno został pomówiony o to, że oddaje po kilkadziesiąt worków śmieci firmie odbierającej odpady i miał kontrolę z Urzędu Gminy. - Czy w tej Platformie uczą niszczyć ludzi? O co chodzi? Może wójt zajmie się w końcu robotą! - grzmiał na sesji Rady Gminy Nowy Targ.
- Do tyrady pana Waksmundzkiego nie będę się odnosił. To polityczne zarzuty. Idą wybory, wiadomo o co chodzi - skomentował wystąpienie radnego wójt Jan Smarduch.

r/
komentarze
do czego to prowadzi ?31.07.2014, 14:42
Popatrzyć tylko na tych butnych np. Maziorza w Nowym Targu, Smarducha w Gminie N.Targ . Do czego to doprowadziło, a ludziska głupie nadal na tych osłów głosują , a to już obrośniete piórami jak ......
podhalańczyk31.07.2014, 10:40
Wszyscy wójtowie , burmistrzowie zasiedzieli się na stanowiskach, poza kilkoma drobnymi wyjatkami. Powinna być kadencyjność i dpóki tego nie bedzie na w szystkich wybieralnych stanowiskach to nie bedzie demokracji. Ci ludzie traca poczucie samokrytyki, są aroganccy i bezkarni. Tak im sie wydaje przynajmniej. Trzeba szybkich zmian w ordynacji wyborczej samorządowej i parlamentarnej. To moze jedynie cos zmienic.
tomek31.07.2014, 09:32
Tym pomysłem z utworzeniem klasy dla 1 ucznia Smarduch wykazał jaki jest nieudolny i jak nieszanuje naszych pieniędzy.
p31.07.2014, 09:04
Jest Pan dobrym gospodarzem ale nie może być tak ,że Dyrektorzy biorą wszystkie płatne nadgodziny mało tego to zabrali dla siebie zajęcia wakacyjne ,Zrób Pan coś z tym
Andrzej z Waksmunda31.07.2014, 08:51
Waksmundzki na Wójta !!!
Będzie w gminie dobrobyt !!! Będzie też Prawo i Sprawiedliwość !!!

Proszę mi powiedzieć kiedy w Waksmundzie będzie zgoda ? Jeden na prawo , drugi na lewo !!! Lepiej dogadajcie się we wsi.

Boże broń mnie od takich ludzi.!!!!!!
baciok@31.07.2014, 08:28
Pan Wójt Smarduch juz nie panuje nad sytuacją. Nie znam Gminy od podszewki ale kiedyś coś tam załatwiałem to przeraziła mnie ilość urzedników. 5 osób w jednym pokoju, ścisk. Tak szczerze mówiąc takie Gminy obwarzanki wokół miast to nieporozumienie. Tu nie ma żadnej integralności mieszkańców. Lepiej jakby poszczególne wioski były dołączone do innych Gmin .
am31.07.2014, 06:48
Kiril żebyś wiedział rzygać się chce.Ty to jeszcze ładnie napisałeś.
Wicher31.07.2014, 06:36
Jak działają nasi urzędnicy to nie trzeba przypominać , wspomne tu budowy boisk sportowych w Gminie , każdy może sprawdzić ile kosztowały i jak wyglądają za tak kolosalne pieniądze które wydali z naszych podatków i teraz porównać z boiskiem (stadionem ) w Waksmundzie które budował właśnie ten '' niedobry '' dla urzędasów Pan Waksmundzki , wolne tu boisko w Pyzowce które z zakupem działek kosztowało blisko 3miliony zł i porównać ile kosztowało boisko w Waksmundzie .
oszustów PO pędzić !30.07.2014, 23:45
Wójt ino na Spisie suko POparcia, BO BY DOWNO skapnoł.... Te niby sk-byki z NT i Kr nie dotyczy to Dursztyna (porzondne chłopy) cycajom kielo sie do a Gmina wielkie G z tego mo!!!
mieszkankagminy30.07.2014, 21:55
bezgrzeszny, cnotliwy, etyczny, moralny, niepokalany, nieposzlakowany, nieskalany, nieskazitelny, porządny, prawy, przezacny, szlachetny, uczciwy, zacny w dwóch słowach _kryształowy człowiek_ nie musi się o nic martwić wręcz przeciwnie zupełnie nie rozumiem tego Pana
obywatel RP30.07.2014, 20:43
PO - Platforma - ( lecz nie obywatelska) Opierdalusów i nierobów, okładów i układzików w urzędach, platforma od szerzenia nienawiści do wszystkiego co dobre i lepsze, platforma od okradania wyborców, itd. i tp. ............ musi odejść z wykopem ze wszystkich stołków państwowych.
pytanie30.07.2014, 20:34
czy to jest ten Waksmundzki od służb PRL ?

czy to ten co nasyłał na innych policje ?
jO30.07.2014, 20:30
Uważam, że nie tylko czas na wymianę wójta ale i wymianę co najmniej połowy urzędników tej gminy. Urzędników którzy są nie obektywni, niekompetentni, z brakiem podstawowej wiedzy KPA, KC, i innych świetlnych pism RP. Cóż oby doszło do tych oczekiwanych zmian i POlska była Polska.
prok30.07.2014, 20:16
Panie radny jak krzywda to się krzyczy dostałeś mandat od wyborców to zacznij działać Zacznij od Pani Batkiewicz dlaczego tak się w szkołach dzieje że jedni mają a drudzy nie jeżeli w Knurowie można to w innych szkołach czemu nie no i CO Z TYMI NADGODZINAMI????
miki30.07.2014, 19:19
moze zjedza fakture
buraczek30.07.2014, 19:17
Będą na nich głosować Dyrektorzy bo któż im inny pozwoli tyle zarabiać a nadgodziny bezprawnie sobie dawać w tym samym czasie pracy, Radny ma pan pole do popisu sprawdzić dlaczego się tak dzieje ma Pan pełne wsparcie nasze
lele30.07.2014, 19:06
Panie Radny to oczywiste że muszą dozbierać dla Dyrektorów bo 103 tyś to za mało tylko oni tak świetnie prowadzą zajęcia wakacyjne reszta się nie liczy tak jak my wyborcy
Wybory30.07.2014, 19:01
Ludzie. Od 5 lat mieszkam w Gminie Nowy Targ. Czas na zmiany... Wójt Smarduch powinien odejść. Wybierzmy kogoś młodszego z innym spojrzeniem na świat!
Wicher30.07.2014, 17:57
Brawo Panie Waksmundzki ! Pańskie pytanie czy PLatforma " nie obywatelska " uczy niszczyć ludzi to mało powiedziane jak widać juz po tych latach ich bandyckich rządów nie uczy tylko nakazuje niszczyć ludzi i to tych przedsiębiorców średnich , a ile firm takich w Polsce zniszczono to najlepiej było widać przy budowie autostrad . Co tu dużo mówić PO i ich rządy to banda nierobow i złodziei . Wlaśnie ! Panowie Wójtowie idą wybory , ludzie juz przejzeli na oczy , myślę że odejdziecie z hukiem , założycie firmy i pokazecie na co Was stać ! A jak nie to świnie paść !!!
Piquś30.07.2014, 17:40
Jest taki film i tam mówią: kończ waść wstydu oszczędź!!! Poziom gminny zachowany u wszystkich opisanych w artykule. A może tak zafundować panom wójtom i radnemu ring - tam dokona się sprawiedliwość. Ludzie komu my płacimy, komu?
obserwatorka30.07.2014, 17:22
Waksmundzki to kandydat na wójta , już nadszedł czas na konkretne zmiany.
obserwator30.07.2014, 17:11
Wójt Smarduch przywiązał się do stołka, nawet klasę z 1 uczniem utworzy. Nie ma problemu, bo są przecież wybory.
Jednak się nie dziwię gdzie taką pracę znajdzie ? Tym bardziej , że niedługo otworzą dobudowany nowy budynek gminy

Tak więc Panie Smarduch proszę również przyznać , że Pan również zaczął kampanię !!
kiril30.07.2014, 17:04
jak patrze na tych wszystkich pseudo polityków to na wymioty się zbiera
Zobacz pełną wersję podhale24.pl