17.09.2014, 17:10 | czytano: 6965

Kolejne dziecko potrącone przez samochód, tym razem w Rabce-Zdroju

Po godz. 13, na ulicy Zakopiańskiej w Rabce-Zdroju, samochód osobowy potrącił 9-letnie dziecko.
- Kierująca samochodem Ford Galaxy 50-letnia mieszkanka Ponic potrąciła 9-letniego chłopca - informuje podkomisarz Roman Wolski, rzecznik nowotarskiej policji. - Chłopiec trafił do szpitala, ze wstępnych ustaleń wynika jednak, że odniósł lekkie obrażenia ciała.
Okoliczności wypadku bada policja.

To drugi w ciągu ostatnich dwóch dni przypadek potrącenia małego dziecka przez samochód. Wczoraj do niemal identycznego zdarzenia doszło na Niwie w Nowym Targu. Zakończyło się ono jednak tragicznie, bo 9-letni chłopczyk zmarł w szpitalu.

r/
komentarze
ani.ta17.09.2014, 21:40
A w Rabie dziś pewien półgłowek potrąciłby pieszych na chodniku. Jechał ciężarówką z takim metalowym wozem. Wyskoczył z zakrętu od UG do drogi w stronę Sieniawy nie zatrzymując się na "stopie" i nie zwalniając. Przód poszedł normalnie, natomiast tą metalowa przyczepę wybiło na chodnik - akurat obok mężczyzny i kobiety z małymi dziećmi. Cud pański, że nie potrącił dorosłych idących od strony jezdni. STOP PIRATOM DROGOWYM!!! Zaraz obok jest przejście dla pieszych - gdyby ktoś tam był to trup na miejscu!!!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl