05.10.2014, 21:11 | czytano: 3916

Szarotki idą jak burza!

zdj. Szymon Pyzowski
NOWY TARG. Drużyna MMKS Podhale Nowy Targ na własnym lodowisku pokonała TMH Polonia Bytom 7:0.
Szczegóły meczu w dziale "sport".
MMKS Podhale Nowy Targ - TMH Polonia Bytom 7:0 (3:0, 1:0, 3:0)

Bramki:
1:0 - Egor Omelyanenko - Piotr Kmiecik (01:16)
2:0 - Egor Omelyanenko - Mateusz Michalski - Sebastian Łabuz (09:06)
3:0 - Michal Imrich - Jarosław Różański (11:09)
4:0 - Damian Kapica - Krystian Dziubiński - Dariusz Gruszka (38:59)
5:0 - Damian Kapica (44:48)
6:0 - Krystian Dziubiński - Dariusz Gruszka (47:26)
7:0 - Mateusz Michalski - Egor Omelyanenko - Sebastian Łabuz (54:56)

STAŚ06.10.2014, 20:37
Czy potrafi ktoś napisać, ale byłem głupi, że narzekałem na Podhale przez kilka lat ??!!!
Nie ślepy06.10.2014, 19:21
...jak sobie przypominam to niedawno były jojczenia po co ci ruski mają grać!
stan06.10.2014, 14:34
Wielkie brawa dla Szarotek, wspaniała postawa!
hokista06.10.2014, 07:11
Mieszczuch daj se już siana.
Do gry jak za Grabowskiego to jeszcze brakuje, było parę przeblyskow. I tercja rewelacja, rusek nadgarstek, przegląd sytuacji , jazda na łyżwach mistrzostwo. Wronka cały czas tak samo , dostaję krążek i kiwa,kiwa, tak bezproduktywnie to jest sport zespołowy. II tercja słaba, chaos i tyle, III tercja już bardziej poukladama, było trochę dobrego hokeja, gol Michalskiego,o to chodzi, nadgarstek! I nawet Kojot odpuścił bitke na koniec. Wielkie Brawa dla całej drużyny!
Ps.wg mnie kibiców było ok.2.2 tys. , a Jarka Różanskiego dajcie na obronne, bo narazie to najsłabsza formacja,a jego doświadczenie tam będzie pomocne, no i na następny mecz 3 tys. kibiców!
kibic05.10.2014, 23:01
Apeluje do pani prezes bilety po 8 zł i na trybunach 3 tys kibiców oplaca się mlodzi przelicznik mają na piwo AGATA ZROB TAK NA PROBE I ZOBACZYSZ.
kibic05.10.2014, 22:57
KIEDY REMONT LODOWISKA?!05.10.2014, 22:43
BRAWA DLA PODHALA. Genialne transfery, świetna gra w obronie, Raszka to klasa sama w sobie tak samo jak nasze ataki Kapica -Dziubiński - Gruszka i Michalski - Wronka - Omeljanenko. Z resztą cały zespół NA JEDEN WIELKI PLUS. Obrona rozbija ataki aż miło patrzeć

IGOR OMELJANENKO z resztą miażdży wszytko, co ten chłopak gra to głowa mała, wielki szacunek za postawę i ukłony w stronę kibiców.

Przypominają się stare czasy zabójczego ataki Prima - Gusov - Copija!!
mieszczuch05.10.2014, 22:01
i po co to boisko przy kolejowej?żenada!
Junior05.10.2014, 21:57
Brawo chlopaki! Szacun dla Omeljanienki! Aktualnie strzelil najwiecej bramek w lidze. Nastepny mecz w Opolu, dacie rade!
wyborca05.10.2014, 21:43
Podhale!! Szacunek dla Oneljanenki! Wszystkie nasze wzmocnienia to strza w 10. Jest DRUŻYNA I KOLEKTYW! Oby tak dalej!

Mam nadzieję że po wyborach cały Nowotarski sport halowy doczeka się remontu hali by była multifunkcyjna
Tomaszfan05.10.2014, 21:36
Brawo brawo! Zwycięstwo w dobrym stylu :) oby tak dalej! HEJ HEJ PODHALE!!!
NOWY TARG 201405.10.2014, 21:32