09.10.2014, 10:56 | czytano: 3760

Samorządność Wiejska przedstawiła kandydatów do Rady Gminy Nowy Targ

Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność Wiejska zaprezentował kandydatów do Rady Gminy Nowy Targ w listopadowych wyborach samorządowych.
Okręg nr 1 Dębno, Harklowa – Bogusław Potoczak
Okręg nr 2 Łopuszna- Stanisław Buła
Okręg nr 3 Ostrowsko – Gabriel Szumal
Okręg nr 4 Waksmund 1 – Marek Kolasa
Okręg nr 5 Waksmund 2 – Bronisław Bryja
Okręg nr 6 Gronków 1 – Jan Leśnicki
Okręg nr 7 Gronków 2 – Ożański Bogusław
Okręg nr 8 Nowa Biała – Paweł Długi
Okręg nr 9 Krempachy 1 – Józef Lorenc
Okręg nr 10 Krempachy, Dursztyn – Anna Krzysztofek
Okręg nr 11Klikuszowa – Stanisław Radecki
Okręg nr 12 Lasek – Adam Truty
Okręg nr 13 Morawczyna – Jan Łabuda
Okręg nr 14 Pyzówka –Wiesław Parzygnat
Okręg nr 15 Krauszów, Długopole – Edward Gawryś
Okręg nr 16 Ludźmierz 1 –Stanisław Zubek
Okręg nr 17 Ludźmierz 2 – Władysław Łapczyński
Okręg nr 18 Rogoźnik – Adam Hajnos
Okręg nr 19 Obidowa – Zofia Faron
Okręg nr 20 Szlembark, Knurów- Jan Guroś
Okręg nr 21 Trute- Janina Czaja.
oprac. r/
komentarze
STEFAN24.10.2014, 16:06
Rodacy, mieszkańcy wsi Dębno i Gminy Nowy Targ. Mam honor i zaszczyt zaproponować Państwu kandydata na radnego Gminy Nowy Targ Pana Bogdana Potoczak. Wiem, że jest Wam znany zwłaszcza we wsi Dębno i okolicznych miejscowości jako uczciwy i przyzwoity człowiek mający na sercu dobro mieszkańców Podhala, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców Gminy Nowy Targ. W poprzedniej kadencji nie tylko obejmował swoją troską każdego mieszka wsi Dębno i okolicznych miejscowości ale przede wszystkim podejmował trud przenoszenia kultury i tradycji Podhala w inne rejony Polski. Z tych też względów jest ceniony również na terenie województwa opolskiego gdzie nadzorowana przez niego grupa artystyczna pod nazwą "DĘBIANIE" prezentowała pieśni i tańce w tym kulturę Podhala na ziemiach odzyskanych. Przypomnieć należy, że Bogdan Potoczak góral z dziada pradziada urodzony na ziemiach odzyskanych w Nysie wiązał kulturę swojego miejsca urodzenia z miejscem zamieszkania, a to ziemią swoich pradziadów, z której wyssał miłość do Polski. Zaznaczam, że byłem sąsiadem Bogdana Potoczak, przez pierwsze 20 lat jego życia. Darzę go sympatią i serdecznym przekonaniem, że jest to człowiek na którym nie sposób się zawieść. Życzę mieszkańcom wsi Dębno i okolicznych miejscowości a także Radzie Miejskiej w Nowym Targu ponownego wyboru Bogdana Potoczak na Radnego kadencji 2014-2018. Sympatyk Podhala Bogdan Sawaryn , Przełęk 79
synsyb23.10.2014, 22:10
Drodzy wyborcy -wyborcy otwierający ten post internetowy - niniejszym chciałbym Was zachęcić do oddania głosu w najbliższych wyborach samorządowych na kandydata do Rady Gminy Nowy Targ Bogdana Potoczak z ugrupowania Samorządność Wiejska, którego znam prawie od 57 lat, obecnego Radnego kadencji 2010-2014. Bogdan bo tak go będę tytułował jest człowiekiem, zaradnym, koleżeńskim, uprzejmym, kulturalnym, taktownym. Pochodzi z rodziny rolniczej i doskonale wie i zna na czym polega praca na roli i jakie są jej bolączki. Chyba nie chcecie aby Was w urzędzie reprezentował ktoś , który problemy polskiego rolnika zna z opowiadań , z książki lub z gazet. Z tego co wiem i widziałem to dzięki i przy współudziale jego ta piękna i malownicza miejscowość Dębno rozwija się tak jak powinna każda wioska w Polsce. Nowe nawierzchnie drogowe, powstające chodniki wzdłuż drogi wojewódzkiej, odremontowana remiza OSP, powstała świetlica dla dzieci, powstająca plebania, czystość , gospodarność i rozwój kulturalno oświatowy to duża zasługa i zaangażowanie Bogdana.
To dzięki niemu Wasze dzieci w ramach współpracy regionalnej mogły reprezentować folklor podhala na ziemiach województwa opolskiego i nie tylko, na których mieszkają rodziny z korzeniami sięgającymi odległych i malowniczych Tatr. Wiem doskonale, że Bogdan jest wstanie zrobić jeszcze więcej, ale ta pierwsza jego kadencja w Radzie Gminy to było przetarcie ścieżek. Chcąc poznać jego faktyczne możliwości zapraszam do oddania głosu na Bogdana Potoczak
Sonsiat11.10.2014, 18:40
Jak to może być że radny ma budynek gospodarczy na działce gminnej drogowej a wójt w tym temacie nic nie robi? Do tego jeszcze jest kandydatem na kolejną kadencję by dalej bezkarnie działać u jego boku?
kx.b.10.10.2014, 09:29
PLATFORMERSI o juz chyba nie!!! PISowcy skoro Jan S. jest twarzą Gowina. To się szybko przemalują
Nie bede na nich głosować!!!!
Pora na zmiany....
kx.b.10.10.2014, 07:13
Platmorfersi staną sie Pisowcami jak pójdą za "Putinem" on juz sie przemalował....
Na kogo tu głosować!? Brak słow....
Wicher09.10.2014, 21:37
I znowu PLATFORMERSI chowają się za samorządnością wiejską , czyżby się wstydzili Tuska i takiej '' porządnej '' partii ?
Bułka09.10.2014, 18:01
Buła i spóła - taki film był i to była niezbyt mądra komedia, widzicie jakieś podobieństwo???
he09.10.2014, 12:37
E, Putin zebroł komplet.
I znowu pozabieroł ludzi ze Związku Podhalan!
4 lata temu jak śli nie z jego listy to byli źli; teroz jak idom z jego to som dobrzy... Ej jej jej!
emil09.10.2014, 12:06
samorządność wiejska...matko co za nazwa...no pr leży w stodole...
Zobacz pełną wersję podhale24.pl