17.10.2014, 18:36 | czytano: 10976

Jolanta Bakalarz staje do walki o fotel burmistrza Nowego Targu: "Założyłam sobie kampanię pozytywną"

Tego jeszcze nie było - Miasto ma kandydatkę na burmistrza! O fotel zawalczy Jolanta Bakalarz, od kilku lat Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu. Reprezentuje KWW Na Rzecz Lepszej Przyszłości Nowego Targu.
Kandydatka jest absolwentką Politechniki Krakowskiej Wydziału Inżynierii Sanitarnej i Wodnej. W 1986 roku rozpoczęła pracę w NZPS „Podhale”, na stanowisku specjalisty do spraw ochrony środowiska. W 1993 roku zatrudniona została w PSSE w Nowym Targu na samodzielnym stanowisku pracy w Zapobiegawczym Nadzorze Sanitarnym. Uzyskała uprawnienia rzeczoznawcy do spraw sanitarno-higienicznych oraz rzeczoznawcy do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy. Ukończyła studia podyplomowe zakresie zdrowia publicznego, ale także z zakresu administracji i zarządzania zasobami ludzkimi, ma tytuł audytora wewnętrznego dla jednostek kontrolujących.
Pytana o plany i program odpowiada krótko: "założyłam sobie kampanię pozytywną" i zaprasza na spotkanie informacyjne podczas którego odpowie na pytania, zaprezentuje program oraz przedstawią się wszyscy kandydaci tego komitetu na radnych miejskich, a jest ich 14. O terminie poinformujemy Czytelników.

Kandydaci do Rady Miasta Nowy Targ z ramienia KWW Na Rzecz Lepszej Przyszłości Nowego Targu
1. Dorota Chowaniec
2. Karol Lisiakiewicz
4. Bartłomiej Tylka
5. Tomasz Węglarczyk
6. Bartłomiej Blańda
7. Jan Gabor
8. Andrzej Podgórski
9. Anna Augustyn
10. Jerzy Smoszna
11. Mariusz Krzysiak
12. Grzegorz Grzegorczyk
17. Elwira Nowobilska - Majewska
19. Szymon Sroka
21. Jolanta Bakalarz

s/
komentarze
ja też24.10.2014, 17:49
Jak to staje do walki jak na zdjęciu siedzi?
wyborca22.10.2014, 20:19
Witam wspaniałych, zawsze niezawodnych i czujnych hajterów nowotarskich. Jesteście jak zawsze bardzo profesjonalni, krytykowanie, opluwanie, opiniowanie i poniżanie to jest to co wychodzi wam w życiu doskonale.Wasze dyskusje na forach są najczęściej w godzinach pracy, no ale przecież Was etyka np. zawodowa nie dotyczy, wy uważacie się za ekspertów, psychologów i egzaminatorów. Wiecie np. o ,, kandydatach" tyle, że oni sami tego wszystkiego o sobie nie wiedzą. Podziwiam! Proszę Was sami stańcie do tych wyborów a wówczas my wyborcy będziemy mieli większe możliwości w podejmowaniu słusznych decyzji
ktoś21.10.2014, 20:51
Odpowiedź dla Bakalarz+J.Gabor+M.Fryźlewicz=WM ????
Nie istnieje żadne przymierze KKW SLD Lewica Razem z jakimkolwiek Komitetem Wyborczym w wyborach 2014 do Rady Nowego Targu.
Towarzysz Jan już nie reprezentuje SLD w naszym mieście !!!!!!!!!!!!!!!!!
Pan Norbert Rapacki to osoba jak najbardziej nadająca się i odpowiednia by piastować stanowisko Burmistrza Nowego Targu !!!
hanka szklanka21.10.2014, 15:10
Janek G na radnego, co za gość, wstydu nie ma. A ta pani to kto to w ogóle?
dobra pamięć21.10.2014, 14:25
@Do dobra pamięć-człowieku!Czytaj ze zrozumieniem!Moj wpis nie odnosi sie do Pani Doroty tylko do Jana G>>>A wpis dotyczący Pani Dorotki to cytat"ojca chestnego!!Kapujesz?:)
Do dobra pamięć21.10.2014, 13:47
Pani Dorota Chowaniec może i jest synową mecenasa Chowańca no i co z tego. Chowaniec zna się z burmistrzem Fryźlewiczem, ale również bardzo dobrze zna się z wszystkimi radnymi KWW pana Watychy, jak i z 90 % mieszkańców tego miast. Więc nie rozumiem o co tyle zamieszania . Nowy Targ jest tak mały, że ludzie na ogół się znają , bez względu na poglądy. Faktem jest też to ,że to nie mecenas kandyduje tylko synowa, która niekonieczne musi popierać poglądy teścia.
dobra pamięć21.10.2014, 06:43
@ojciec chrzestny-"Kandydatka na radną od Pani Jolanty Bakalarz na miejscu 1.Pani Dorota Chowaniec jest synową adwokata Władysława Chowańca, przyjaciela burmistrza Marka Fryżlewicza i Wiesława Wojasa.
Ich przyjacielem jest również Pan Podgórski.
Znowu towarzystwo wzajemnej adoracji skupione przy Wojasie i Fryźlewiczu. I to by było na tyle...
Acha i jeszcze czerwony rodzynek na tym hiszpańskim torcie, Pan GABOR!"-świetne podsumowanie!!!Cala prawda!!A TOWARZYSZ JAN-no cóż ostatni I sekretarz KZ PZPR w NZPS-Podhale!!!Człowiek który umie się ustawiać i spijać miodek!Nie udało się z list SLD-wielokrotnie no to pod skrzydla WW!!:(Brrr!!!jacy ludzie potrafią być dwulicowi!!
Pamiętliwy21.10.2014, 05:51
To towarzysz Jan G już nie startuje z listy SLD?Oj Janku zdradziłeś towarzyszy?Ostatni I sekretarz KZ PZPR w NZPS-Podhale myśli że ludzie już nie pamietaja?Jasiu,Jasiu-społecznikowstwo to Ty masz chyba we krwi tylko że w swoim interesie:(Ale żę Komitet KWW Na Rzecz Lepszej Przyszłości Nowego Targu takioe coś uskutecznia?
NOWY TARG201520.10.2014, 21:31
do N.Targ2014
ej kobieto, kobieto!!! Naucz się pisania wypowiedzi w miejscach publicznych, jeżeli kobiety radne taki poziom mają reprezentować to zachowaj nas Boże od ich polityki.
do@ ojciec chcrzestny20.10.2014, 18:35
nie masz kolego racji bo pani Dorota Chowaniec jest jak najbardziej synową adwokata Władysława Chowańca i jest zatrudniona u Wiesława Wojasa
pan dżinks20.10.2014, 15:07
ojciec chrzestny z tego co widzę to Ty pojęcia nie masz o niczym i nikim. Dokształć się a potem syp komentarze, a z 2 strony pomyśl logicznie czy kiedykolwiek kogokolwiek Marek dopuścił gdziekolwiek żeby się mógł wykazać,jezeli odpowiada Ci to co robią nasi bezradni radni przez 18 lat znoju to głosuj na nich a nie praw morały kandydata którzy nie mieli szansy pokazać sie z żadnej strony.
@ ojciec chrzestny20.10.2014, 13:53
Owszem Pani DOROTA CHOWANIEC jest związana z rodziną adwokata ,ale to jest wuj jej męża .
Nie zmienia to faktu ,że osoba ta nie ma żadnego przygotowania tzn. nie ma
doświadczenia w pracach na rzecz mieszkańców. Nie widziałam jej w żadnych dyskusjach na temat przyszłości naszego miasta.
Chciałabym się dowiedzieć jaki obecnie ma program i wykształcenie.

Czym zajmowała się do tej pory. Jestem zdania ,że właśnie tacy kandydaci na listach osłabiają pozycję lidera.
Katarzyna20.10.2014, 09:43
No tak jak brakuje słów do krytyki to najlepiej stwierdzić że układy układziki, bo w Polsce to już taka polityka... czy jest chociaż jedna osoba której się nie podejrzewa o układy czy znajomości ? W takim razie po co ludzie głosują ? Skoro wymogi są takie ze program musi być to po cóż komentować, każdy startujący musi mieć założenia które czy mu się uda czy nie ale oby chciał zrealizować a jakim sposobem to już inna sprawa oby nie naszym kosztem. Taka krytyka bo wypada skrytykować jest taka banalna i prymitywna ze ręce opadają ...
NOWY TARG201420.10.2014, 09:35
o jestem za tym by Kobieta kierowała miastem :)
mysle ze to moze byc plus dla miasta i ludzi :) zamiast faceta niech bedzie Kobieta z glowa i rozumem dla ludzi i codziennosci :)
ci co chca byc Burmistrzami Nowego Targu moim zdaniem niespełnia tego co zapowiadaja a obiecanek juz mamy dosc po tym Burmistrzu a Kobieta? mysle ze mozna dac jej szanse tego chyba jeszcze niebyło by miastem kierowała Kobieta:) powodzenia.
kandydat KWW LP19.10.2014, 22:49
Do Mamy to

nieprawdaż że bajecznie??????
Mamy to! Program wyborczy KWW LP zbudowany w 1 dzi19.10.2014, 22:19
Ale hiciarska informacja komitetu Bakalarzowej cyt. KWW Lepsza Przyszłość "Zapraszamy na fejsika bo programik wyborczy KWW LP się już odmyka,
Ci co rządni byli wiedzy niech dostąpią szybko wiedzy"
Gratuluję, na prawdę jesteście świetni, w jeden dzień zbudowaliście program na Lepszą Przyszłość dla Nowego Targu! Brawo! Jakie to bajecznie proste, z takim zadaniem to nawet w przedszkolu dzieci by sobie poradziły.
Pełny profesjonalizm. Szacun.
KWW LP19.10.2014, 22:05
fejsik fejsik się rozpływa od aktualności
KWWLP wygrywa bo wychodzi z ciemności.....
młodzi niechże rządzą miastem należycie
a wy starsi wszystko jeno pogorszycie
ten komitet jest wspaniały
i wśród młodych ma pochwały
głosów setki nazbierajcie
starą radę wypędzajcie.....
Tadzik19.10.2014, 21:23
Pani Jolanto i kandydaci na radnych? - prima aprilis jest dopiero 1 kwietnia!
KWW LP19.10.2014, 20:22
Zapraszamy na fejsika bo programik wyborczy KWW LP się już odmyka,
Ci co rządni byli wiedzy niech dostąpią szybko wiedzy ;)
zx19.10.2014, 16:26
Ale świetny i trafny komiks na fejsie Grzegorza Watychy. Uśmiałem się do łez...
*19.10.2014, 09:24
"lewak" - zgadzam się sdilna i mocna...... ale siłą i mocą Fryxlewicza, Wojasa, Podgórskiego.... brakuje tylko Olconia.... uhaha
lewak19.10.2014, 00:36
Silna, mocna kandydatura popieram
Towarzyszka wzajemnej adoracji19.10.2014, 00:34
uważajcie żeby miś sobie Wami futerka nie wyczesał
rymowianek19.10.2014, 00:33
Prawda jest taka, że żal mi się robi jak czytam te komentarze o kolaboracji niby wszystkich kandydatów z Markiem Fryźlewiczem, ciekawe kto tak pisze wygląda na to że "popieracze" jednego komitetu - komitetu Watychy, a powiedźcież mi Panowie gdzieś Cie bywali przez te 4 lata, że teraz z ambon tak namiętnie grzmicie????i nie dziwcież się Panowie, że przegracie i z fotela zdążycie wziąć jeno swoje gacie, bo nie w negowaniu sztuka ino w kompromisie się dziś rzeźbę struga,a Wy ino grzmicie grzmicie i tym samym się kończycie, wasz czas już dobiegł końca i szukajcie zachodu Watychy słońca, pupki z krzeseł zabierajcie i do domu kluski robić gnajcie, mówić pięknie to Wy umiecie, kłócić się z każdym ino chcecie, jedno dziś jest pewne Wasze łzy będą rzewne, więc się szybko umywajcie i Bakalarzowej wygrać dajcie, bo prawda jest jedna i wspaniała dzięki Wam jej postać będzie rozkwitała, więc dalej tu wypisujcie te bzdety i róbcie kampanie tej kobiety, dobrze Wam już idzie to Wam powiem skrycie, a Jolka się Wami nie przejmuje ale zobaczycie jak Was ograniczone istoty zdeklasuje.....
Stary znajomy19.10.2014, 00:32
Nazwiska z listy kandydatów na radnych z tej listy zdecydowanie przekonują mnie do oddania głosu na kogoś innego.
Towarzyszka wzajemnej adoracji19.10.2014, 00:23
Jolka Jolka Jolka i tylko Jolka, a Wy króliczki żenujące z innych komitetów uważajcie żeby /.../

Naruszenie regulaminu. Moderator.
Janek18.10.2014, 23:46
Co Wy z tymi marionetkami.. Marionetka jest tylko jedna w tych wyborach - Fryźlewicza, Watycha z Tarnowskim to współpracownicy i nikt się z tym nie kryje. Działali razem ile mogli w opozycji, mimo, że uzyskali większość w radzie, z tajemniczych (a w zasadzie wszystkim jasnych powodów) olali swoich wyborców i wzięli stronę Fryźlewicza. Przynajmniej nie ściemniają jak pan Liszka czy Bakalarzowa, że się jeden od drugiego odcina.

To jakby napisać, że Lewandowski jest marionetką Robbena, bo grają w jednej drużynie.
9p9p18.10.2014, 21:32
Pani Popławska a kto niby taki zakaz wydal poprzednie wybory wisiał 30 letni MF i co można
Bogusia18.10.2014, 21:18
A ten krakus Smoszna wszystko mu nie pasuje i z 10 ha ha startuje
Prawda jest tylko 118.10.2014, 21:09
Obrońcy Watychy nie pamiętacie jak 4 lata temu większość ludzi z tamtego komitetu kandydowała z partią PO Jachymiaka. Tto nie ruch obywatelski tylko Platforma Obywatelska przyczajona za komitetem KWW Nasze Miasto
PasterzPPP18.10.2014, 20:45
Cóż kolejny kandydat ale jakoś mi zupełnie nie znany i obcy. Jest tu ktoś na liście szerzej znany w mieście? Szkoda odbierać głosów prawdziwej opozycji.
ojciec chrzestny18.10.2014, 19:25
Kandydatka na radną od Pani Jolanty Bakalarz na miejscu 1.Pani Dorota Chowaniec jest synową adwokata Władysława Chowańca, przyjaciela burmistrza Marka Fryżlewicza i Wiesława Wojasa.
Ich przyjacielem jest również Pan Podgórski.
Znowu towarzystwo wzajemnej adoracji skupione przy Wojasie i Fryźlewiczu. I to by było na tyle...
Acha i jeszcze czerwony rodzynek na tym hiszpańskim torcie, Pan GABOR!
gienia18.10.2014, 19:18
A to dowcip dzisiejszego dnia . Skoro ludzie nie dali jej kredytu zaufania jak startowała na radną to dziwi mnie, że teraz liczy na ten kredyt.
@Orkan a może TY coś więcej napiszesz bo w sumie nie wiadomo co myśleć o tej kandydaturze chętnie się czegoś dowiem od obiektywnych osób
Katatzyna18.10.2014, 18:50
Prawdą jest iż Nowy Targ jest na tyle mały że każdy będzie znany z przypieta łatka poparcia co moim zdaniem nic nie wnosi i albo zaryzykujemy iż może nowe nie znaczy zle a stare jak widać już budzi tylko frustrację ludzi. Najłatwiej jest krytykować oceniać i być banalnym w komentarzach takie bardzo prymitywne. Kobieta może to wcale nie jest zły pomysł, na pewno wzbudza zainteresowanie i budzi nadzieje na to ze wreszcie będą nowe możliwości i silna ręka a na pewno odważna a tego brakuje w naszej stolicy. Mój głos pójdzie na Panią Jolante niech pokaże na co Ją stać!
bolo18.10.2014, 17:41
"króliczek" wojasa, i tyle w tym temacie
Emeryt18.10.2014, 17:34
Odwiedziłem stronę Komitetu Wyborczego Wyborców "Lepsza Przyszłość". Brak programu, jedynie lista kandydatów i doznałem szoku. Poproszę o program kandydata z nr 19, bo tym rejonem jestem zainteresowany z uwagi na miejsce zamieszkania. To jest żenada.
Pozytywka18.10.2014, 17:22
Mareczkowi strzeli gola
Z Sanepidu Pani Jola
Bo to baba jest z jajami
lepszą przyszość chyba da mi
Ustawione stare zgredy
nie dostaną znowu schedy
Anna Popławska18.10.2014, 16:15
do Dudi. Tak popierasz Watychę , to odpowiedz mi na pytanie dlaczego łamie prawo? Jest zakaz wieszania wszelkich plakatów, banerów powyżej pierwszej kondygnacji. Jako radny doskonale wie o tym i łamie prawo, albo nie wie o tym i to też źle o nim świadczy, bo jaki z niego radny / A jaki z niego będzie burmistrz? Burmistrz sobiepanek?? Poradź mu, żeby ściągnął ten swój wyborczy baner z budynku starego sądu w rynku.
:D18.10.2014, 13:51
oj tam, oj tam, strasznie mocne zioło palisz....
?18.10.2014, 11:49
do pomyślcie logicznie - czy to znaczy, że pani Bakalarz jest człowiekiem Jachymiaka Macieja?
W.S18.10.2014, 11:41
To są jaja , zobaczcie na listę proponowanych kandydatów na radnych. Przecież są to ludzie kompletnie bez poglądów ,planów na rozwój miasta.
Niestety szukają ciepłej posady .
Kabaret18.10.2014, 11:35
A rzućciez oczkiem na te tłumy u Marusia. Którz tam siedzi- tak z daleka, że niby odcięta? Ano siedzi celebrytka Jolka Bakalarz. Po co tam ona? Popiera czy jest przeciw ? Ona jest za,,, a nawt przeciw. To się chyba nazywa dwie jaźni w jednym czy cuś takiego
x18.10.2014, 11:31
Elwiro!!!!!.................... i ty Brutusie!!!!!!!!???????????
Dudi18.10.2014, 11:30
Taki brzydki atak zwolenników kandydatury Pani Jolanty Bakalarz nie na Fryźlewicza, ale na Grzegorza Watychę, który jest wyrazistą i najsilniejszą opozycją w tym mieście wobec Fryźlewicza, powoduje, że musimy zadać podstawowe pytanie, czyją opozycją jest Komitet Pani Bakalarz, czy opozycją która walczy z Fryźlewiczem, czy opozycją która walczy z Watychą. Czy słowa P.Bakalarz o "pozytywnej kampanii" wskazują, że będzie to kampania pozytywna dla Marka Fryźlewicza?
wytworny rzeźnik18.10.2014, 11:10
Pracownicy sanepidu i weterynarii najwięksi hamulcowi rozwoju tego kraju .Następny urzędnik który nie wie skąd biorą się pieniądze .
prorok18.10.2014, 11:03
Pani Jolu no świetnie że w końcu jest wyrazisty kandydat i osoba która może się zmierzyć z tak mocnym kandydatem jakim jest nasz urzedujacy włodarz. Mocna zajadła krytyka na forum dobrze wróży bo widać że konkurenci bardzo mocno boją się pani. I ma pani duże szanse żeby w drugiej turze zmierzyć się z panem Markiem i wygrać.
ŚWIĘTE SŁOWA osoby o nicku oj tam,oj tam18.10.2014, 11:02
Na Liszkę oddasz głos to nie jest to głos na Liszkę tylko na Fryźlewicza, na Bakalarz oddasz głos to nie na nią tylko Na Fryźlewicza. W takim razie jaki jest sens oddawania głosów na nich, skoro od razu można oddać je na Fryźlewicza i wygrywa w pierwszej turze.
Andrzej18.10.2014, 10:59
Pani Bakalarz już startowała w wyborach na radną od Fryźlewicza z PWS-u i dostała..... chyba dwa głosy. Teraz połączyła się jeszcze z PZPR-em w osobie Pana Gabora, może dostanie 4. I to by było na tyle.
koko18.10.2014, 10:50
najwyższy czas pogonic to towarzystwo wzajemnej adoracji o pezetperowskich korzeniach a sio
oj tam, oj tam18.10.2014, 10:20
Swoista kampania wyborcza trawa na Podhale 24 ustami Komitetu wyborczego Watychy i jego zwolenników. Na Liszkę oddasz głos to nie jest to głos na Liszkę tylko na Fryźlewicza, na Bakalarz oddasz głos to nie na nią tylko Na Fryźlewicza. W takim razie jaki jest sens oddawania głosów na nich, skoro od razu można oddać je na Fryźlewicza i wygrywa w pierwszej turze. Takie rozumowanie świadczy o głupocie. Każdy walczy o swoje. Każdy sam ponosi koszty swojej kampanii, a nie są one małe . Kandydatów jest aż 6 ,więc jest duże rozbicie.Na Fryźlewicza zagłosują wszyscy starzy wyborcy, którzy od lat go popierają a nawet i ci nowi, którzy są zadowoleni z nowych inwestycji, a takich jest sporo. Ludzie są szczęśliwi , że mają piękny park, nowe miasteczko komunikacyjne na blokach , rynek itp. Wystarczy wyjść na ulice i posłuchać, wystarczy zobaczyć te tłumy w parku i wielu miejscach, które powstały, a to co tu wypisują etatowi komentatorzy, nijak się nie ma do rzeczywistości.To osiągnięcia było nie było Fryźlewicza. Ale wracając do tych" farbowanych lisów' rzekomo podkładanych przez Fryźlewicza, dlaczego to nie może grać w drugą stronę ; bo przecież Watycha jest pracownikiem powiatu i Pani Bakalarz również podlega władzom powiatowym, tylko kto komu tu ugrywa głosy?? Pewne jest jedno,jeżeli ludzie powiatowi wygrają, to na pewno na ich działania w mieście ogromny wpływ będzie miał Jachymiak, jeżeli też sam się dostanie do władz powiatowych.

Wobec powyższego przewiduję zwycięstwo Fryźlewicza, co będzie najlepszym, co mogłoby to miasto spotkać na jesień.
orkan18.10.2014, 10:17
Posłuchajcie Dobrzy Ludzie opinii przedsiębiorców naszego powiatu o p. Jolancie Bakalarz, gdy "działała" w terenie jako szeregowy pracownik SANEPID-u (przed awansem na dyrektora - kilka lat wcześniej). Po zapoznaniu się z tą opinią z pewnością nie oddacie swojego głosu na tę kandydatkę.
Większość osób w powyższym KWW to towarzystwo wzajemnej adoracji, a niektórzy to kolaboranci poprzedniego systemu (mocno zaangażowani w PZPR!).
koza18.10.2014, 10:02
Ale to jest człowiek fryzia.
ujek18.10.2014, 09:43
do 115km - pani ma realizować marzenia co poniektórych.... a oni juz dobra robote mają
bahah18.10.2014, 09:41
Rewelacja gratuluję odwagi.
emil18.10.2014, 09:36
1/ kto finansuje kampanię pani Bakalarz - chyba taką filantropką nie jest by wykładać na to własne poieniadze?
2/ kto jest w jej sztabie wyborzczym i organizyje sesje, spotkania- sama za tym na pewno nie goni
3/ gdzie odbędzie się prezentacja? w jakijeś knajpie, na nowym boisku czy w sanepidzie?

@pomyślcie logicznie
@na pewno tego nie opublikujecie - to jedna osoba. Wytłumacz mi co to znaczy ten twój "spisek koronny"? Namawiasz nas do logicznego myślenia- hahaha. Co ma piernik do wiatraka? Czy pani Jola jest w związku ze swoją podległością przykuta łańcuchem w starostwie do kaloryfera? Otóż nie bo widuję ją tu i tam. Zna wszystkich w mieście których"warto" znać. Znane są zmiany barw za jakieś profity - Gowin, Zajączkowski, Batkiewicz, Mikołajski, Miś Kamiński....długo by wymieniać. Pieniadz otwiera wszystkie drzwi.

Co masz do sztabu GW i co masz na myśli - "osobo myśląca logiczniczie"że od kilku dni pokazują swoja klasę? Czego mieli dokonać Tarnoiwski z Watychą przez 4 lata pod wodzą Kim Ir Fryżlewicza i jego towarzyszy skoro utwardzenie przejścia przy Szaflarskiej stałsię niebywałym problemem? Resztę opowiedziała nam Pani Sabina w swoim znakomitym felietonie

Ten numer z panią Bakalarz to nic innego, niż walka o zachowanie status quo, tzn. żeby nadal na to co się w mieście dzieje miała garstka wpływowych poprzez swoje pieniadze, układy czy umiejętności ludzi.
Dyzio18.10.2014, 09:34
A to ta Pani z PWSu? Tylko Norbert Rapacki!
J.Bakalarz+J.Gabor+M.Fryźlewicz=WM ????18.10.2014, 09:21
Otwieram dzisiaj śniadaniowe wiadomości na P-24 i w głowie mi się kręci!
Pani Bakalarz startuje na stołek burmistrza. HIT!
Pani Bakalarz "Razem do Lepszej Przyszłości" wespół z zatwardziałym komunistą Janem Gaborem...
Ale to jeszcze nie koniec tej fuzji, bowiem Panią Bakalarz odnajdujemy również wśród nielicznych klakierów Fryźlewicza, którzy stawili się na jego prezentacji opisywanej poniżej (te puste krzesła nie wróżą dobrze).
Podsumowując "Razem do Lepszej Przyszłości" z Janem Gaborem i "Wspólnie możemy więcej " z Fryźlewiczem, czyli przymierze SLD z PWS-em i "Lepszą Przyszłością", tp ponad chyba już nasze siły....
pamiętający18.10.2014, 09:06
do : pomyślcie logicznie

Pani Bakalarz jest blisko powiązana z burmistrzem M. Fryźlewiczem, choćby poprzez przynależność do PWS-u, z którego kandyduje na burmistrza M. Fryźlewicz, a z którego na radną podajże dwie kadencje temu startowała P. Bakalarz.
gracz18.10.2014, 09:04
Jestem za panią Jolą. Potrzebny nam burmistrz z charakterem, wyrazisty o mocnej osobowości , konsekwentny, a pani Jola ma wszystkie te cechy. Głosując na pana Grzegorza wybieramy człowieka może miłego i grzecznego ale to wszystko . To człowiek z nijaką osobowością, on potrzebuje ludzi którzy będą nim sterować i tak jest, wystarczy spojrzeć na jego listę kandydatów na radnych. Natomiast pani Jola sama sobie sterem, żeglarzem, okrętem i do tego bardzo mądra. Ma pani mój głos.
Władek18.10.2014, 08:59
Pani Jolanta Bakalarz _ posiada inteligentną twarz ..., wykształcenie wyższe ale co z tego wynika , że będąc Burmistrzem potrafi rządzić miastem i "zausznikami M.Fryżlewicza" .
Kiedy przedstawi swój program .???
Kiedy i gdzie będą spotkania z kandydatką ....???

Zbyt wiele pytań - brak odpowiedzi .
mery18.10.2014, 08:30
Też jestem za pania Jolą ma mój glos.
kat18.10.2014, 01:56
Ale się urzędasy poniżej piekla, do zoboty,a nie na forach się udzielać lemingi, mało żeście nakradli?
ode mnie 918.10.2014, 00:28
Prawie każda inwestycja przechodziła opiniowanie przez SANEPID ..., czy coś trzeba jeszcze dodać ? Kpina i tyle
115KM17.10.2014, 23:58
...a Pani ma jakiś plan stworzenia miejsc pracy w mieście?
europejczyk17.10.2014, 22:57
Brawo pani Jolu, no naprawdę dużo odwagi bo za chwilę sfrustrowani oponenci będą na panią wylewać wiadra pomyj i jak widać juz to robią.Posądzać o zwiazki z burmistrzem itd.
Jest pani jedyną konkretną i mocną osobą ktora może zagrozić reelekcji naszego "wielkiego" Marka od Rury. I zrobic porzadek w urzędzie.
Może pani liczyć na bardzo dużo głosow, bo juz myslałem że nie będzie na kogo głosować.
wyborca17.10.2014, 22:38
Wreszcie jakiś kompetentny kandydat, a raczej kandydatka. Kobiety górą, gdyby kobiety rządziły światem żyło by się nam dużo lepiej . Pani Jolu bardzo ciesze się z pani kandydatury, ma pani mój głos i mam nadzieję, że wszystkich innych kobiet w mieście także. Brawo !!!!!
pucuś glancuś17.10.2014, 22:24
przynajmniej będzie czysto w mieście ludzie!!!
tom17.10.2014, 22:23
Kolega jana nie tylko pan adwokat ale i synowa z okręgu 1 wstydu nie maja a pan W W przekona się co znacza drozki kalwaryjskie wyda kase na kampanie to mu braknie na kopaczy i po 3 sezonach stadion kopaczy zrujnowany wczesnij przez pseudo kibiców przyjezdnych kibicow trzeba zamknąć wraz z przyjezdnym kopaczem Swaltkiem i zniszczoną sztuczną murawa
pomyślcie logicznie17.10.2014, 22:21
Do wszystkich którzy myślą o spisku koronnym pomyślcie logicznie.....
Pani Jola jako dyrektor podlega nie pod urząd miasta ale pod starostwo, a zarówno starosta F jak i wicestarosta J kochają burmistrza, więc bez komentarza,
tak samo jak nie sądzę, żeby WW wydawał taką kasę na kampanię tylko po to, żeby miała wesprzeć Mareczka - ludzie myślcie trochę
jan17.10.2014, 21:30
HA, HA HA - zobaczycie jaką wypasioną kampanię bedzie miała pani Baklarz. PAN Wojas kasy nie pożałuje. Widzę, że pewien adwokat też maczał w tym swoje paluszki. Przecież to już dawno zostało omówione .

Zastanawia mnie jedno, jak ci wszyscy ludzie są zdemoralizowani, bo przecież nie walczą o coś dla miasta, tylko o to by im się żyło bogato i bez problemów. Strasznie to wszystko smutne, bo i tak wszyscy pojdziemy do ziemi, więc po co im tyle kasy.... bo przecież o kasę w tym chodzi
bedzie się działo , będzie zabawa17.10.2014, 21:21
A co się stanie jak plan Marka się zawali i legnie w gruzach??? Bedzie sie działo , będzie zabawa i bedzie sie działo. OJ będzie
?$?17.10.2014, 21:10
@ glos dla watychy ma 100% racji, ww mial wystawic podgorskiego, ale zjakiegos powodu tego nie zrobil, pewnie stwierdzil ze baba bedzie lepsza. na tej liscie sa ludzie zwiazani albo towarzysko albo biznesowo z ww. oddajac glos na pania jole glosujecie na fryzlewicza...... i o to ww chodzilo
powodzenia17.10.2014, 21:05
Angela Merkel sobie radzi to i Pani da sobie rade
Psychotata17.10.2014, 20:43
I bardzo dobrze. Wszystkie Dziunki za B. Rajski ma murowaną wtopkę.
@lala17.10.2014, 20:30
ciesze się, ze kobieta kandyduje na burmistrza Nowego Targu. Przykro mi jednak, ze nie wiem co Pani ta oferuje...nawet gdyby ktoś chciał się dowiedzieć to się nie dowie bo nawet na ich stronie i na facebooku komitetu nie ma nic...a szczególnie programu nie użyczysz:(
i tak nie opublikujecie17.10.2014, 20:25
oj widzę że zazdrosny komitet NM węszy spisek koronny, pokazujcie dalej swoją "klasę", od kilku dni mam o Was bardzo złe zdanie...i chcę wiedzieć co zrobiliście przez te 4 lata, bo z tego co pamiętam zarówno Tarnowski jak i Watycha z tego co pamiętam głosowali za strefami płatnego parkowania i nie słyszałem żeby przez 4 lata cokolwiek zwojowali.... niestety czas na zmiany Pani Jolu do boju!!!!!
chrzesny17.10.2014, 20:11
Jolka jesteś nie do pobicia masz nasze głosy czas na zmiany na lepsze liczymy na Ciebie
Ruch oporu17.10.2014, 20:09
Pani Jolu życzę odporności i życzę sukcesu, bo rano jak zasiądą urzedasy do komputerów to suchej nitki nie zostawią na Pani gratuluje odwagi
głos dla Watychy17.10.2014, 20:09
Pani dyrektor Bakalarz jest kolejnym elementem układanki Pana burmistrza MSF. Stoi za tym Pan WW, który nie ukrywał nigdy tego, że jest za utrzymaniem steru miasta w tych samych rękach. wszystkie te komitety i kandydaci za wyjątkiem Watychy grają do tej samej bramki. No może jeszcze Pan Samolej, ale on się nie liczy. Nasz burmistrz cztery lata temu zobaczył, że źle się dzieje to teraz dopiero zmontował plan. Widać gołym okiem tych kandydatów farbowanych: Liszka, Bakalarz to ludzie Fryźlewicza, a ten walczy nie tylko o życie ale też o to aby nikt się nie dowiedział co w tych urzędowych szafach się znajduje.
Asia17.10.2014, 20:07
na to czekałam cały czas na jakiegoś wyrazistego kandydata i jeszcze kobieta ma Pani głos całej mojej rodziny, Pozdrawiam Asieńka
ekolog17.10.2014, 20:04
Wreszcie kompetentna osoba trzeba zrobić dezynfekcję w UM
szyderca17.10.2014, 20:03
Oj to prawda gdzie diabeł nie może tam babe pośle, Marek pakuj walizki z ratusza, bo Bakalarzowa wychodzi z Twojego mroku
chochlik17.10.2014, 20:01
W końcu jakaś poważna i elokwentna kandydatura - gratulacje
solidarnosc jajnikow17.10.2014, 19:57
W nas kobietach siła!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratulujemy
urzędnik17.10.2014, 19:57
Wcale nie będzie walczyć o fotel burmistrza bo fotel weźmie swój
marek17.10.2014, 19:53
Widać na zdjęciu że to kobieta z klasą . Prosimy o program wyborczy a do zrobienia jest bardzo dużo !!!!!!!!!
Przedsiębiorca lokalny17.10.2014, 19:48
W końcu jakaś rozsądna kandydatura nie powiem ale jestem mile zaskoczony i gratuluję odwagi, myślę, że czas na zmiany nadszedł naprawdę i mam nadzieję, że tym razem się uda, Pani Jolu trzymam kciuki za Panią i będę kibicował całemu Pani komitetowi. /.../ także życzę powodzenia a mój głos Pani ma
marek17.10.2014, 19:45
Widać że babka ma klasę może jakaś nowa koncepcja, prosimy o program
Agata17.10.2014, 19:33
brawo pani Jolu.Mam nadzieję ,że się Pani uda
Baca17.10.2014, 19:31
gdzie diabeł nie może tam babę pośle i dobrze
zygfryd17.10.2014, 19:23
W końcu nowa twarz. Gratulujemy odwagi jesteśmy za może coś się zmieni w końcu w tym mieście.
pełne zaskoczenie!17.10.2014, 19:20
Powodzenia. Ta kandydatura wybiła mnie z wcześniejszego postanowienia na kogo oddam głos. Musze się teraz poważniej zastanowić.
kk17.10.2014, 19:11
Następny zając Fryxlewicza - wypuszcza, by odebrać głosy Watysze. Przecież ta pani nie ma nic do powiedzenia
Wiesiek17.10.2014, 18:54
A na liście bardzo kompetentni ludzie. Pracownicy sanepidu, przedszkolanek...
Zasadniczo kółko wzajemnej adoracji.
Nie wiem czy to żart czy może jakiś chochlik wyborczy?
Zobacz pełną wersję podhale24.pl