08.01.2016, 10:36 | czytano: 2924

Dwóch 30-latków z Poznania z zarzutami posiadania narkotyków

Prawie 30 gramów marihuany znaleźli zakopiańscy policjanci w jednym z pokoi gościnnych w Zakopanem.
Na ulicy Nowotarskiej policjanci wylegitymowali dwóch młodych mężczyzn, którzy na ich widok dziwnie się zachowywali. - 30-latkowie z Poznania byli bardzo zdenerwowani, gdy legitymujący ich policjanci wspomnieli o marihuanie i jej charakterystycznym zapachu. Po kilku minutach okazało się, że przypuszczenia policjantów okazały się słuszne - relacjonuje asp. szt. Roman Wieczorek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. - Wśród rzeczy osobistych policjanci ujawnili dwa tzw. „skręty” marihuany. Mężczyzn doprowadzono do jednostki policji. Sprawą mieszkańców Wielkopolski zajęli się policjanci wydziału kryminalnego.
Podczas przeszukania w miejscu zakwaterowania policjanci zabezpieczyli blisko 30 gramów narkotyków. Badanie testerem potwierdziło, że jest to marihuana o czarnorynkowej wartości około 1000 złotych. - Ustalamy do kogo miały trafić narkotyki - dodaje rzecznik.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków grozi im za to 3-letni pobyt w więzieniu.

oprac. r/ źródło: KPP Zakopane
komentarze
Sądzić palić zalegalizować10.01.2016, 21:16
Karać za trochę sauna?! Przyjechali do Zakopanego się odstresowac. Polska to jednak Chory kraj. Co 3 z Podhala palił pali i palił będzie. Zamknijmy wszystkich państwo będzie ich utrzymywać a co tam...trawa to nie dopalacze!
Smok10.01.2016, 12:38
Pomoge funkcjonariuszom - narkotyki mialy trafic do ich pluc
autor09.01.2016, 12:40
Pomoge funkcjonariusza - narkotyki mialy trafic do ich pluc
cyngiel09.01.2016, 09:57
Cały świat się otwiera na marihuanę - jakim prawem, ktoś zabrania używania marychy do celów leczniczych, czy rekreacyjnych. Czy komuś wyrządzam tym krzywdę ??? czy działam na czyjąś szkodę ??? Czy jest znany choć JEDEN PRZYPADEK ŚMIERTELNY po wypaleniu, bądź skonsumowaniu jej w inny sposób ??? Problem tkwi w tym, że marihuany nie da się zmonopolizować przez koncerny farmaceutyczne, a ich produkty chemiczne (za bajońską kasę) mają się nijak do skuteczności z naturalną roślinką. LUDZIE PALILI - PALĄ I BĘDĄ PALILI, czy konsumowali - zażywali w inny sposób i nikt - nic tego nie zmieni, nawet durne obowiązujące obecnie prawo. Wierzę w to, że w ciągu kilku najbliższych lat te przepisy - prawo się zmieni.
Wuj09.01.2016, 07:12
Stop kawuen.
Zgłaszam , że u mnie w domu mam narkomanów. Zone i syna pija 3 kawy dziennie , codziennie . jedzac makowca . Do więzienia z narkomanami. He he
stop marihuenam!08.01.2016, 17:52
Im mniej narkomanów tym lepiej dla społeczeństwa. Szczególnie dotyczy się Rabki, która będąc zaściankiem chce się dowartościować narkomanami i bandytami
fobia08.01.2016, 15:50
biorąc pod uwagę stawki podatku akcyzowego, ok. 30 % (jak w przypadku papierosów) lub więcej z tej kwoty, mogło by trafić do budżetu gdyby któryś mądry w końcu zalegalizował trawę. No ale nie, lepiej ścigać, karać, wspierając tym samym podziemny handel i przestępczość zamiast legalnych źródeł... No ale Policja musi się gdzieś wykazać. Suszarki na drogach oraz penelizacja posiadania i handlu są głównym motorem działań na rzecz poprawy statystyk i wpływów. Mając na uwadze dramatyczny stan budżetu i tak fantastyczne narzędzie do zarobienia kasy, dziwię się przeogromnie, że żaden z rządzących team'ow nie kwapi się do tego, by w końcu zalegalizować marihuanę. Wilk syty i owca cała.
mieszkanka Rabki08.01.2016, 11:47
Może jakiś medal za zasługi i akcje która była zagrożeniem dla życia policjantów? Żartuje. G*** im się należy za rujnowanie życia młodym osobom przez takie pierdoły.
??????????????????????????08.01.2016, 10:54
znowu sie wykazali
zlapali bandytów
szkoda gadac