09.02.2016, 14:57 | czytano: 7515

Szczegóły wieczornego wypadku w Piekielniku. Znikający traktor

Fot. KPP Nowy Targ
Do wypadku doszło wczoraj o godz. 18.30 na drodze wojewódzkiej w Piekielniku, niedaleko Jabłonki. Sprawca wypadku tłumaczy, że zjechał na przeciwny pas jezdni i doprowadził do czołowego zderzenia z innym samochodem, bo chciał uniknąć najechania na nieoświetlony traktor.
Kierowca Seata, 50-letni mieszkaniec Piekielnika, jechał w stronę domu. Na wierzchołku wzniesienia w ostatniej chwili zobaczył ciągnik rolniczy, który był nieoświetlony. Chcąc uniknąć zderzenia z nim, gwałtownie skręcił w lewo, zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka Nissanem. Za jego kierownicą siedział 33-letni mieszkaniec Jabłonki. - Na miejsce przyleciał helikopter pogotowia lotniczego, który zabrał do szpitala pasażerkę samochodu Nissan. Po badaniach okazało się, że odniesione przez nią obrażenia zostały zakwalifikowane jako lekkie - informuje podkom. Roman Wolski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.
r/
Może Cię zainteresować
komentarze
k210.02.2016, 21:13
WIKTOR tak było ze jechał ten ciągnik bo ja jechałem 5 min wczesniej i tez widziłem ten ciągnik .a jesli nie wiesz jak było to nie oskarżaj kogoś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wiktor09.02.2016, 19:23
wiecie że tam jest niebezpiecznie i nie wieżę że tego traktora nie widział ten z Piekielnika to nie jest wytłumaczenie winny zawsze się tłumaczy troche ostrożnosci albo z powrotem na testy do N Targu jak zdacie to co teraz jest w pytaniach to będziecie uważać na drodze
Big Al09.02.2016, 19:12
Pytanie, traktórzysta widząc co się stało po prostu sobie pojechał?
vzx09.02.2016, 15:42
Chyba w Jabłonce.
Kolo09.02.2016, 15:19
Kilkanaście lat temu też miałem na tej drodze wypadek.Wyjeżdżając do Jabłonki z Piekielnika uderzyłem Puntem w ciągnięte na smyka drzewa przez drogę.Auto do kasacji.Przede mna Polonez urwał na tych samych drzewach zawieszenie.Drzewo kradzione a ciągniki nie ubezpieczone.Nieoświetlone traktory w tych rejonach to chyba norma.Policja jak zwykle problemu nie widzi.Policja na drogi-za to Wan płacą,nowe auta kupują.Ale najlepiej łapać przekraczających prędkość-lepszy zysk dla Państwa.Coraz lepiej w Polsce.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl