17.02.2016, 07:50 | czytano: 1363

Powstaje Plan Rozwoju Uzdrowiska Szczawnica na lata 2016 - 2023. Burmistrz prosi mieszkańców o opinie

Szczawnica przystąpiła do opracowania Planu Rozwoju Uzdrowiska na lata 2016 – 2023, który określa działania zmierzające do zrównoważonego rozwoju. - Chciałbym, aby praca nad dokumentem była okazją do wspólnej refleksji nad dalszym rozwojem Uzdrowiska i pożądanymi kierunkami zmian w Szczawnicy - mówi Grzegorz Niezgoda.
Burmistrz ma nadzieję, że "w proces prac nad Planem zaangażuje się szeroki kręg osób, tak aby wprowadzane zmiany cieszyły się powszechną akceptacją i aby w proces realizacji działań zapisanych w Planie Rozwoju Uzdrowiska włączyło się jak największe środowisko mieszkańców miasta oraz organizacji społecznych i podmiotów gospodarczych prowadzących tutaj swoją działalność".
- Zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety, która pozwoli nam pełniej zorientować się w potrzebach i oczekiwaniach zarówno właścicieli ośrodków sanatoryjnych, hoteli, pensjonatów, jak i ich klientów. To Państwo wiecie najlepiej czego najbardziej potrzeba odwiedzającym Szczawnicę i jakie są ich problemy oraz oczekiwania. Zebrane opinie pozwolą nam lepiej zdiagnozować nasze atuty i słabości dostrzegane zarówno przez mieszkańców, jak i naszych gości. Państwa uwagi i komentarze przyczynią się do opracowania dokumentu pełniejszego i bardziej odpowiadającego potrzebom branży turystyczno-uzdrowiskowej, a w konsekwencji zwiększającego konkurencyjność naszego Uzdrowiska na rynku regionalnym i ponadregionalnym - apeluje do mieszkańców burmistrz Niezgoda.

Ankieta znajduje się tutaj.
komentarze
UM18.02.2016, 07:39
Ale ta ankieta to "tabula rasa" i jak ją wypełnić ? No chyba że taka jest strategia rozwoju uzdrowiska Grzegorza Wielkiego. Spisać ją sympatycznym atramentem.
sky line17.02.2016, 09:19
DO tej pory sam byl najmadrzejszy
janek17.02.2016, 08:21
Niezgoda o jakim rozwoju mowa?
Chyba o niedorozwoju ..............
Zobacz pełną wersję podhale24.pl