10.05.2016, 23:33 | czytano: 8789

Dwóch nastolatków na skuterze wjechało pod ciągnik rolniczy

Fot. OSP Zubrzyca Dolna/ Facebook
Do wypadku doszło wieczorem w Zubrzycy Dolnej. 13 i 15-latek jadący skuterem uderzyli w ciągnik rolniczy, który wyjeżdżał z posesji.
- Poważniej ranny 15-latek został przetransportowany do szpitala śmigłowcem. Natomiast drugi z chłopców, który był wstanie poruszać się o własnych siłach, został zabrany karetką pogotowia na obserwację - relacjonują na Facebooku strażacy-ochotnicy z OSP Zubrzyca Dolna. - Gdy przybyliśmy na miejsce zdarzenia, działał już zespół ratownictwa medycznego, któremu pomogliśmy ustabilizować ciężej poszkodowanego i przenieść go do karetki pogotowia. Dalsze nasze zadani polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji i przygotowaniu lądowiska dla LPR - do tego celu wykorzystaliśmy krótki odcinek drogi. Po upływie godziny zakończyliśmy działania ratownicze i wróciliśmy do remizy.
oprac. r/
zobacz także
komentarze
Mariusz15.05.2016, 04:51
do 'mk' zgadzam się z Panem Piotrem, ludzie przecież to nie jest wypracowanie z jezyka polskiego!!!!


[*]
Piotr Kopycki11.05.2016, 23:03
do "mk" czepiasz się literówki w całym artykule. a w tym momencie trzeba było zmówić choć jedno Zdrowaś Mario za zdrowie młodzieńca i widzisz gów... z twojego wytykania błędu do autora skoro zmarł. (i) widać nie wszycy w naszym Państwie wiedzą co to jest jakiś problem ponieważ, widzą go w błahych sprawach jakim jest GŁUPI BŁĄD!!!!! Może tak chwileczkę refleksji, chwile zastanowienia i dziękczynienia Panu Bogu, że nie trafiło to na mnie i moich bliskich a wtedy nawet nie przyjdzie idiocie chęć napisać głupoty w tak trudnej chwili (nawet jeśli to nie dotyczy osób dla nas obcych bo w przypadku pokrewieństwa to nie umiał byś nawet litery na klawiaturze znaleźć. Z Poważaniem Piotr Kopycki.
p.s. jeśli jesteś odważny to przedstaw się a nie ukrywaj się pod jakimiś inicjałami. No i jeszcze... świeć Panie nad Duszą nastolatka. No i jeszcze jedno ciekawe gdzie znajdziesz gdzieś w moim komentarzu jakiś bła a jest ich kilka
:(11.05.2016, 14:37
Ciężko poszkodowany zmarł w czasie drugiej operacji [*]
smutna11.05.2016, 09:07
15-latek zmarł. Spoczywaj w pokoju [*]
mk10.05.2016, 23:40
który wjeżdżał z posesji ... ? moze wyjezdzal ?
Zobacz pełną wersję podhale24.pl