13.05.2016, 21:56 | czytano: 3410

Michał Gawlik powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Zakopanem

ZAKOPANE. Dziś odbyło się uroczyste powołanie inspektora Michała Gawlika na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji oraz wprowadzenie i powitanie podinspektora Piotra Prokipczaka, któremu Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie insp. dr Tomasz Miłkowski, powierzył pełnienie obowiązków I Zastępcy KPP.
W uroczystości oprócz policjantów i pracowników zakopiańskiej Komendy Policji udział wzięli inspektor Paweł Dzierżak – I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie, wicestarosta tatrzański Jerzy Zacharko, z-ca Burmistrza Miasta Zakopane Wiktor Łukaszczyk oraz przedstawiciele służb mundurowych i zaproszeni goście.
Szef tatrzańskich policjantów, podziękował Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Krakowie za obdarzenie go zaufaniem oraz zapewnił, iż uczyni wszystko, aby mieszkańcy powiatu tatrzańskiego czuli się nadal bezpiecznie. Wyraził głębokie przekonanie, iż współpraca z samorządami, prokuraturą oraz wymiarem sprawiedliwości układać się będzie na jak najlepszym poziomie.

Inspektor Michał Gawlik, witając swojego zastępcę, oprócz złożonych gratulacji i życzeń podkreślił wieloletnią, bezpośrednią i bardzo dobrą współpracę z podinspektorem Piotrem Prokipczakiem, który do tej pory był Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

opr.s/ zdj. KPP w Zakopanem
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Obi14.05.2016, 07:41
a nie kapelana z policji?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl