23.05.2016, 17:40 | czytano: 3812

Przewodnicząca RG w Łapszach Niżnych odwołana

Helena Klimczak nie jest już przewodniczącą Rady Gminy w Łapszach Niżnych. Za jej odwołaniem głosowało 8 radnych, a 7 było przeciw. Jej miejsce zajął Zdzisław Majerczak.
Wniosek o odwołanie Heleny Klimczak z pełnionej funkcji złożyło czterech radnych. – Zarzucono mi, że nie działałam arbitralnie ponad podziałami w radzie – mówi podhale24 radna Klimczak. - Dodatkowo w uzasadnieniu wniosku stwierdzono, że nie współpracuje z wszystkim radnymi. Nikt nie miał jednak do mnie żadnych zarzutów merytorycznych, chociażby że źle i niesprawnie prowadziłam sesje.
Helena Klimczak, pełniła funkcję przewodniczącej przez całą ubiegła kadencję, kiedy wójtem Łapsz Niżnych był Paweł Dziuban. Kierowała również Radą Gminy w tej kadencji, gdy wybory na wójta wygrał kontrkandydat Dziubana, Jakub Jamróz. Jak mówi była już przewodnicząca, od początku tej kadencji spodziewała się swojego odwołania. Sama chciała nawet zrezygnować, ale ostatecznie tego nie zrobiła.

- W żadnym wypadku nie czuje się przegraną – twierdzi Helena Klimczak- Według mnie przegrał cały samorząd, bo zwyciężyły jakieś gierki. Dlatego apelowałam, żeby niektórzy radni otworzyli wreszcie oczy i działali na rzecz gminy, a nie zajmowali się właśnie dzieleniem na „ludzi Dziubana” i tych obecnego wójta. A tak dzieje się od dwóch lat - komentuje.

js/
komentarze
dociekliwy02.11.2016, 18:47
Twardy sądzisz a raczej jesteś pewny że wszyscy ci panowie w tej radzie bo nie do końca kumam , są szczęśliwcami szarych komórek tego nie byłbym taki pewny.Czytając te wpisy włos staje na głowie .
pewny10.10.2016, 19:06
Do wczasowicza naprawdę nie trzeba się martwić o p. S ta przepraszam diablica da sobie radę w każdej sprawie dotyczącej jej osoby i nie tylko tego jestem pewny .
twady26.09.2016, 14:30
Długo trzeba było czekać na reakcje tej aroganckiej grupy nie długo jak widać , powiem a nie mówiłem . Zastanawia mnie fakt ile powinien mieć człowiek szarych komórek by pisać takie głupoty chyba nie wiele jak widać.
wczasowicz27.08.2016, 19:41
Szanowna Pani Radna z Niedzicy czy nie szkoda Pani zdrowia czasu poświęcać jak myślę dla dobra tej Gminy żal mi Pani bo nie warto. A ja bym najchętniej cały ten bajzel Radę zwolnił dyscyplinarnie podobnie Gminę bo ile tam chamstwa i miernoty to ŚWIAT nie widział . Pracować z takimi radnymi czy pracownikami to nie lada wyzwanie , naprawdę szkoda tak miłej osoby . To co czytam na tej stronie to zgroza to jest już chyba dno . Osobiście życzę powodzenia choć będzie to trudne przy tym co tu sobie poczytałem .
biedronka25.08.2016, 12:37
I znowu pan Płachta chce wskoczyć na stanowisko przewodniczącego już chyba mu się wszystko w głowie pomieszało ,złożył skargę biedak będzie musiał przejść jakąś kurację.LUDZIE pomyślcie choć trochę ten pan to chodząca demolka demokracji .Powinien wystąpić o samorozwiązanie tej Rady bo jego poczynania zakrawają na jakiś obłęd.Do tej pory nie wystąpił z żadną inicjatywą dotyczącą mieszkańców Trybsza tylko stara się ugrać dla siebie stołek .Taki radny to porażka tej Gminy,to jest nieszczęście dla Trybsza.
opinia01.06.2016, 07:46
Słusznie zauważyłeś mniej modlitwy mniej zakłamania więcej pracy na rzecz wyborców ,mniej hipokryzji ze strony klubu pana płachty to człowiek ,który widzi tylko własny interes wszystko inne nie ma znaczenia .Dopóki ten człowiek będzie doradcą tego stowarzyszenia wzajemnej adoracji to Gmina na pewno będzie bardzo podzielona ,co z mojego punktu widzenia nie wróży nic dobrego .MIESZKAŃCY TRYBSZA,pytam grzecznie kto WAS reprezentuje,kogo wybraliście.
ataki31.05.2016, 20:14
to właśnie radni apelowali do Pani wielokrotnie o pojednanie by pracować ponad podziałami to Pani dzieliła RADE i reszta tego klubu nie powiem co to wszystko miało na celu bo tego nie mogę zrozumieć ,Nie trzeba teraz szukać winnych ,trochu samokrytyki p HELENO mniej modlitwy więcej przemyślenia pozdrawiam
wierzący27.05.2016, 16:17
Nikt i nic ich nie powstrzyma aby obrzucać błotem tych co inaczej myślą niż ich wódz PD i oni .Jak trudno zmienić się na lepsze a tak zapewniali RADĘ .Dobrze że w końcu im nie uwierzyli .CHWALMY PANA ALLELUJA.
Po ogladnieciu27.05.2016, 12:53
Po ogladnieciu sesji powiem, że niełatwo ma ten wasz Wójt. Podziwiam gościa za spokój i konkretnosc. I widać ze nic nie zmieni poglądów tych co przeciw niemu. Polityka na szczeblu gminy? Śmieszne
hahaha kołdra27.05.2016, 07:15
ale się Maciej zasadził na stanowisko przewodniczącego. Oglądaliście sesję? ale jazda. Najpierw zaproponował, żeby ktoś z klubu został przewodniczącym (czyli on bo kto inny się zgodzi) a później chciał obalić Uczciwego Człowieka Jakim Jest Pan majerczak, pewnie po to żeby znów mieć szansę. SMutne jakimi powódkami kierują się niektórzy radni.
Olgierd Pacha - piecz27.05.2016, 06:32
Jak znam życie to radni którzy atakują wójta chcieli załatwić jakieś prywatne sprawy ale się wójt nie zgodził, więc teraz nie będą mu pomagać. Panie Wójcie niech pan się nie zmienia. takiego Pana wybraliśmy i niech sie Pan nie przejmuje takimi "pismakami internetowymi" - to garstka ludzi niezadowolonych ze zmiany.
do człowiek malutki27.05.2016, 06:28
Wszystkie porażki???? ja nie widzę żadnych. Wskaż jakąś bo mówisz porażki którym nie ma końca. proszę pokaż jakąś. A tak wiem, pomyłka w dacie co prężnie opisałeś na stronie "Chcesz wiedzieć" i wiele innych kłamstw które tam imputujesz ludziom a które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. problem w tym że to nieprawda :-). Jak na razie to ja widzę dobrze działającą gminę. która dba o ludzi i liczy się z nimi. Ty tego nigdy nie zrozumiesz.
expres26.05.2016, 13:37
Szanowni donosiciele nie brońcie PD to człowiek nadpobudliwy sam sobie swoim postępowaniem tak nagrabi ,że za jakiś czas będzie się bał własnego cienia .Szkoda marnowania Waszej energii,bo już w te zapewnienia nikt nie wierzy.Pozostawcie to naturalnemu biegowi czasu .
nie damy sie zakrzyczec25.05.2016, 21:25
To bardzo ciekawe. Zobaczcie jak pisane sa komentarze pochwalne. Praktycznie jeden po drugim. Zwrocie uwage na czas komentarza. My też tak umiemy lalalalalalalalallalalalllalallalalalall
konkurs25.05.2016, 21:19
Wójt sam sobie przeczy. Raz mowi ze nie byly wspolparcy z przewodniczaca, a drugi raz mowi ze co do pracy pani przewodniczacej nie ma zarzutu, jednak wzgledy osobiste. Raz mowi ze budzet jest rowno podzielona zas znowu mowi ze budzietu nie da się rowno podzielic. Hmm... oglaszam konkurs ile sprzecznosci znajdziemy w wypowiedziach z ostatniej sesji.
nagrania25.05.2016, 21:11
Widzieliście już nagrania z sesji? Jest co oglądać znaczy słuchać. Poszukajcie na stornie gminy...
subuk25.05.2016, 21:08
kubus, kubus
wypisujesz w komentarzach jak to cie pani przewodniczaca nazwala i ze niby cos tam ci zyczyla. a ty co robiles i robisz od jakich to ja i nie tylko ja nazywales i nazywasz, tak, wsyztkich tych ktorzy nie po twojej mysli lub maja inne zdanie
rabka25.05.2016, 18:09
Zorientowany Tobie rozum wyparował nie pisz takich bzdetów sam się udusisz we własnym smrodzie.Kołderka czy jak tam nazywasz prześcieradło ma ten sam stopień inteligencji rynsztokowej co Ty.Daj sobie na wstrzymanie dość już nasmrodziliście w tej GMINIE .Kto to chce jeszcze czytać .Czy to w dalszym ciągu jest to Wasza autoreklama tej Gminy.Czemu nie złożycie wniosku o podzielenie tej Gminy na dwie części i wtedy może zapanuje spokój.
Nocul25.05.2016, 17:07
Puszczją nerwy, oj puszczają nerwy Wójtowi! Jego atak na Radnego Przścieradło pokazuje niemoc Wójta. Ładnie Ich Prześcieradło wypunktowało, odrzucili możliwość kompromisu, wygrała prywata Wójta i jego świty!! Zobaczymy czy teraz Gmina się będzie świetnie i pięknie rozwijać!! Czekam do wtorku na przetarg z oświetlenia, które Wójt Jakub Obiecywacz I zapowiedział już w drugim miesiącu urzędowania, a które ciągnie się jak flaki z olejem.....no ale zapewne usłyszymy, że potrzeba drugiej kadencji by lampy założyć.
Zorientowany25.05.2016, 17:02
Meciu, Mecio, czy jak tam Ci Wojtusio, albo Kubusio, a może i Asieńko:

Wypunktowali na Sesji Wójta...oj wypunktowali. A hipokryzją było podziękowanie i uściskiwanie Przewodniczącej przez tego Hipokrytę Wójta!! Cobyście milion komentarzy dały, rzeczywistości nie zakrzyczycie, żeście Przewodniczącego Rady wybali nieprawnie - dobrze Kołderka zarzucił złamanie art.25a!! Powoli kłamstwa, kłamstewka wychodzą na jaw......jak fundusze Unijne nie ruszyły Panie Wójcie?? Co Pan brezi??? Wystarczy wejść na stronę funduszy europejskich dla Małopolski by widzieć, że ruszyły, i ludzie już z nich korzystają.....a takie bajki to Pan może opowiadać Molitorysowi, Szewczykowi, czy Janeczkowi i Noworolskiemu. Oni Panu napewno uwierzą!!
zwiastun25.05.2016, 14:54
Panie Miecio dobrze Pan ujął czysta hipokryzja tu modlitwa a gdyby mogły te dwie .trzy panie zasztyletować Wójta to bez mrugnięcia okiem to uczynią.Nie pomoże żadna modlitwa.Ale cóż gdy się brało kasę 2150zł co miesiąc a radni nowi to przerwali ten proceder to jest to sprawa BARDZO bolesna.Mamy teraz już nadzieję na poprawę tej sytuacji.
miecio25.05.2016, 12:48
Pani Heleno! Ale hipokryzja! Tutaj modlitwa, odwoływanie się do wyższych wartości, łzy..... a przy ostatniej rozmowie pluła pani na Wójta aż starch! Ma Pani dwie twarze, dla kamery na sesji i w prywatnym otoczeniu?

Po mojemu, to jako przewodnicząca rady ma Pani prawo nie lubić wójta ale tak uwłaczać człowiekowi to już nie wypada.

Może by tak wziąć przykład z wójta i stawiać sprawy jasno!

Myślałam, że tak Pani jak i Pani Zosia jesteście kobietami na poziomie - myliłam sie.

A wójtowi to do pięt nie dorastacie. Jeszcze nie znalazłam jego wypowiedzi zaprzeczającej temu co mówił na prywatnych spotkaniach - do tych co o to posądzają - prosze zamieśćcie takie informacje, tylko z linkami - to nie kosztuje zbyt wiele a można poprzeć swoje słowa dowodami.
Co? Niema? I pewnie nie będzie!

Pozdrawiam zadowolonych z decyzji rady!
miecio25.05.2016, 12:33
Wracam dzisiaj po pracy a moja sąsiadka z uśmiechem na ustach mówi - obalili Carycę! A ja nie kumata bo nie w temacie... po wyjaśnieniach zdecydowałyśmy się nie zważać na kalorie i uczciłyśmy to zacne wydarzenie 10 pączkami!
miecio25.05.2016, 12:30
Kurcze tak plują na tego wójta a ja byłam w urzędzie i widze wielkie pozytywne zmiany! W kwestii inwestycji to przecież każdy lekko rozgarnięty wie, że środki unijne jescze nie ruszyły a przy takim stanie kasy gminnej to bez tych środków ani rusz! Psy szczekają karawana jedzie dalej! Glos oddałam z obawą - teraz jestem w 200% przekonana.

A co do stron szkalujących wójta i plujących na całą naszą gminę - żenada, tak nie umieć przyjąć porażki z godnością. Wstyd!
miecio25.05.2016, 12:20
Nareszcie - będzie pożądek! Amen
miecio25.05.2016, 12:17
O kurka - sprawa odwołanie nierzetelnej przewodniczącej stała się okazją do ataku na wójta. Panie Jakubie - wystarczyła mi jedna obecność na zebraniu wiejskim by przekonać się, że teraz dopiero gmina jest odpowiednio prowadzona. A tymi, którzy zostali oderwani od korata proszę się nie przejmować!

Pani klimczak przeszła u nas na radną cudem! To były chyba 2 głosy - więc proszę piszących by nie wypowiadali się za całą miejscowość - bo Ci którzy nie biorą u niej na zeszyt to mają jej serdecznie dość!
miecio25.05.2016, 12:12
Niesamowite, przecież gdyby obecny wójt faktycznie uważł ludzi poprzednika za wrogów to ilu ludzi musiałoby wylecieć z gminy? Przecież niektórzyz z nich jawnie brali udział w kampanii i rozpowszechniali kłamstwa na jego temat - jednak dostali szanse! Widać pani przewodnicząca musiała wiele stracić na tej zminie że nie raz słyszało się ją w "swoim gronie" jak otwarcie mówi, że zniszczy Jamroza i załatwi poprzednikowi powrót!
taxi25.05.2016, 07:24
Do człowieczka malutkiego lud to nie tylko Ty i Twoja świta to zwykli szarzy ludzie my wszyscy mieszkańcy całej Gminy mamy dość Waszej obłudy nareszcie macki zostają odcinane jeszcze nie wszystkie .Boli prawda że nie potraficie nigdy przegrać z honorem niszczycie wszystko i wszystkich ,którzy staną na Waszej drodze .Już raz Wyborcy powiedzieli dość ale nie wszystkim zrobią to przy następnych wyborach braliście RADĘ na litość .że się poprawicie ale nareszcie mają JAJA ,tak trzymać ,
człowieczek malutki24.05.2016, 22:07
najzabawniejsze w tym wszystkim jest tłumaczenie władz Gminy jak to każdy im przeszkadza i rzuca kłody pod nogi. Takie bajki to dzieciom w przedszkolu. Wszystkie porażki swoje (których końca nie widać) tłumaczycie działaniem poprzednika. Można twierdzić że poprzednik mógłby być bogiem że tak was trzyma za ręce. Szanowni Państwo my lud nie jesteśmy ciemnotą i piszcie sobie dalej że każda krytyka to ludzie oderwani jak to sami mówicie od koryta. Tylko otwórzcie uszy i posłuchajcie co lud o Was mówi bo mówi głośno. Mamy dość kłamstw i Waszej obłudy. Sami już nie wiecie gdzie co komu gadacie szczególnie wójt. Gdzie się człowiek nie ruszy słychać narzekanie a w tym urzędzie to już chyba rozp... wszystko. Ale jak to wójt mawia on to stworzył zespół ludzi którzy nie byli doceniani a są świetnymi fachowcami. Ot taki żarcik stulecia. Powodzenia i słuchajcie ludu...bo to lud Was za chwile rozliczy
groszek24.05.2016, 13:59
Do naTana i innych zwolenników tej chorej chęci robienia zamętu Rada w każdej chwili może odwołać przewodniczącego i tak za długo dawali im szanse na współpracę ale bez żadnego rezultatu.Dość już tego poniewierania tych ludzi ,którzy pracują dla naszego dobra .zobaczcie kto był za odrzuceniem taryf ściekowych .Do tej pory głosowali jak im kazał poprzednik bo uważał ,że u nas ludzi biednych nie ma .Teraz wtyka jego w postaci p.K już będzie nieprzydatna jeszcze może działać na szkodę Gminy p,Agnieszka no bo cóż jest pracownikiem i radną,
Mieszkanka gminy24.05.2016, 10:40
Masakra co się w tej naszej gminie dzieje. Jakies knucia, opluwania innych.... Ale przecież rada nie musi współpracować z wójtem, po to jest aby kontrolować i ustanawiać prawo. Jakby rada zgadzała się zawsze z wójtem w 100 % to wójt robiłby co chciał.. dla systemu lepiej żeby istatniała opozycja
Wojtek24.05.2016, 09:26
Do obywatel:

Chyba Sam nie wiesz co piszesz.....Raz mówisz, że wybory co 4 lata są i wtedy się decyduje, a potem chwalisz zmianę Przewodniczącej.....to czemu nie poczekali tego 2,5 roku jeszcze??? Właśnie demokracja ma to do Siebie, że ludzie nie mają władzy na zawsze!!! Można ich zmienić jeżeli jest taka wola ludu!!! WOLA LUDU!!!! Zrobią referendum to zrobią, LUD zdecyduje Czy chce takiego Wójta, co Sam Sobie zaprzecza, bo niestety, ale Pan Jakub Jamróz w Swych wypowiedziach przeczy Sam Sobie. Raz mówi, że czarne jest czarne, a peuntując podkreśla, że jednak białe jest czarne i odwrotnie.

PS: Jeżeli to prawda z tym referendum, to może odniesie Ono taki skutek, że się chłop w końcu weźmie do roboty, bo jak narazie to więcej Go widzę w ZEWie, jak na Gminnych inwestycjach.
UJ24.05.2016, 09:18
Zbesztać człowieka jest najprościej... Taka posadka to jak widać był bardzo łakomy kąsek... Smutne to, bardzo smutne.
wyborca124.05.2016, 08:59
Jamróz wprowadza nowe standardy w naszej gminie. Zawsze było tak, że przewodniczący nigdy od 26 lat nie był człowiek pochodzący z tej samej miejscowości co wójt!!! taka była niepisana zasada co do równowagi władzy!!! teraz po 26 latach zostało to zmienione przez Jamroza i jego popleczników!!!
pecunia non olet24.05.2016, 08:44
ile jest wart honor i godność człowieka??? wygląda że 1000 zł miesięcznie jako dodatek do emerytury nauczycielskiej!!!!
obywatel24.05.2016, 08:32
A według mnie zwyciężyła demokracja a skoro to ma być lepsze dla obywateli to niech tak będzie. A dla tych którzy przebąkują o referendum o odwołaniu Wójta to niech się opamiętają bo to sypanie pasku w tryby bo można kogoś nie lubić, można się nie zgadzać z jego decyzjami i poglądami ale trzeba patrzeć na efekty jego pracy i po to są wybory co 4 lata aby podsumować jego prace. Poprzedniej władzy dobrze się rządziło bo Wójt Kapołka i jego świta odeszli z honorem i nie przeszkadzali a Ci co teraz przeszkadzają to zamiast zjednywać sobie zwolenników to zjednują sobie przeciwników i jak wy chcecie te wybory za 2 lata wygrać???
jo z falstyna24.05.2016, 08:15
no najwyzwszy czas. Widac wojt dojrzal do tej decyzji. Strasznie mu ta pani bruzdzila w terenie. Az niemilo bylo sluchac.
mocno zawiedziony24.05.2016, 07:59
Poprzedniego wójta broniły inwestycje wykonane za jego kadencji a obecnego to nawet radni nie bronią - niewiele się dzieje a właściwie nic , to za co brać diety szanowni radni????. Marazm panuje i tak będzie dalej , obietnice i tyle , oj nie tak miało być, skończyć tę farsę jak najszybciej a następca przewodniczącej - ????? P/S . Zresztą co się dziwić - przykład idzie z sejmu, gierki i knowania ,walka o stołki ale żeby w gminie miedzy swoimi - żenada!
nas nas23.05.2016, 23:36
no wkońcu - szkoda że tak późno no ale dobre i to ......
Teraz jak Pani K... będzie nadawa na wójta to chociaz nie jako Przew. RG. Jeszcze zza tego stołu prezydialnego czy jak tam go zwą to by pasowało usunąć tego co po prawicy Helenki siedzi bo też bzdety po wsi gada a nie wypada - no nie wypada Józinku..........
Jozed23.05.2016, 22:23
Hahahaha widzę, że się Klakiery ruszyły do roboty!! PR to ma lepszy nawet Prezes Latawiec, a nie Nasz Wójt!!!

Pier...... Hipolicie!! Kto założył portal mający patrzeć na rączki władzy??? Dziuban???? Kto obiecał Gruszki na wierzbie??? Dziuban??? Kto nawet własnego spotu nie umiał nakręcić, a odpatrzył od Pana Sitarka??? Dziuban???
Dobrze się stało, że Ptaka odsunięto od władzy, bo się już szarogęsił!! Ale tego co się teraz wyprawia, a raczej nie wyprawia, tylko się obiecuje i opowiada to się niespodziewałem.

Zawiodłem się na obecnym Wójcie, ale chyba nie ja jeden......szkoda, bo mogło być naprawdę super.

PS: Niektórzy radni (S,P) nawet nie ukrywają, że do Urzędu jeżdżą ustawiać Wójta......jak to było??? Prowadzić Wójta za rączkę, bo jest jak dziecko we mgle......
solimowskusz23.05.2016, 20:34
nie rozumiem dlaczego tak pozno. Od samego poczatku ta pani robila zla robote. Anielska cierpliwosc, ale z drugiej strony kazdy zasluguje na szanse. Jak widac nie wszyscy potrafia te szanse wykorzytac.
hmmm23.05.2016, 20:31
maz zaufania komitetu samorzadna gmina przestaje byc przewodniczacym rady. Jeszcze sama mowi ze wygraly jakies gierki?? Ze ktos dzzieli rade na ludzi dziubana i pozostalych?? A czy klub sam nie okreslil sie jako ludzie dziubana??? Obluda. Nie znam drugiej takiej osoby. Wstyd
molok23.05.2016, 20:25
jak sie oglada sesje to widac, ze kilku radnych nie zmieni nigdy swoich pogladow. dramat. Krece sie wsrod ludzi i slyszalem nieraz jak niektorzy radni szkaluja dobre imie wojta czy gminy. Ale od takich ludzi jak widac nie mozna wymagac zachowan honorowych i uczciwych. Zniszczyc czlowieka za wszelka cene. Nie zdziwi mnie jakies referendum przeciwko wojtowi. Zwlaszcza ze planowane jest juz od dawna. A teraz jak widac dostali wlasna bronia.
zibeR23.05.2016, 20:20
Wójta ocenia się po zakończeniu kadencji a nie tworzy się strony internetowe podając nieprawdziwe informacje i skany części dokumentów. Widać trudno pogodzić się z porażką.
XXX23.05.2016, 20:01
natAN a co zbudował poprzednik podział na samym początku kadencji rady, stworzył stronę internetową negującą pracę radnych i wójta i całej gminy i nadal nie może pogodzić się z przegraną to szuka cokolwiek by oczerniać gminę. A co odwołania przewodniczącej to dobrze się stało.
kuna23.05.2016, 19:58
nie wiem czy to dobry ruch ale na imprezach widać było niechęc przewodniczącej do Wójta. Więc pewnie przekładało się to na ich współpracę. Od siebie powiem, że jeśli tym ludziom zależy na dobru gminy to w końcu zawita spokój. jeśłi tylko chcą dokopać wójtowi co nieraz pokazali to nic to nie da.
Piotr23.05.2016, 19:55
Wystarczy obejrzeć kilka sesji wstecz i widać uśmieszki Pani byłej przewodniczącej i komentarze do obecnego wójta, negowanie itp. Pani Heleno nie jest Pani bez winy, a rada wybiera przewodniczącego i może go odwołać. Po prostu widać, że grała Pani do innej bramki.
miło mi23.05.2016, 19:54
W końcu jakaś pozytywna informacja.
rodak23.05.2016, 19:47
Tak naprawdę to poprzednik przyspawał panią Klimczak do stołka .Wam nie chodzi o zmiany na lepsze w tej Gminie ale świnić nowemu Wójtowi czas najwyższy by pozbyć się tych psełdo pracowników i radnych w jednej osobie .Panie Majerczak życzymy powodzenia .Falsztyn odetchnie z ulgą że ta pani przestanie się szarogęsić
ok23.05.2016, 19:47
4 pierwsze komentarze napisane prawdopodobnie przez sama zainteresowaną. no ale cóż. to praktyki codzienne tak jak do tej pory więc wcale nie dziwi. jak widać w Praktyce Radni z Klubu sami postawili się po drugiej stronie jako "ludzie dziubana". Klub imienia Pawła D. czyli samorządna gmina dokładnie tak nazywał się komitet byłego wójta. Czy działają dla dobra gminy jeśłi liczą na potknięcie obecnego wójta??? wątpię. A ulubione słowa zainteresowanej to zniszczę Cię. Jakby na kimś to jeszcze robiło wrażenie.
czester23.05.2016, 19:23
jamróz z ta pałeczka po poprzednikach to leci chyba w odwrotnym kierunku i jeszcze sie tym szczyci a janina to steruje nim jak dziecko samochodzikiem ciekawe kiedy sie opamieta
lis23.05.2016, 18:53
i tak jak było napisane że zostanie przewodniczacym pan majerczak tak sie stało i nikt nie powie ze to był przypadek zdzichu poprostu ułakomił sie na stołek który zaoferował jamróz i tyle widac że jeszce sa radni któży sie nie boja jamroza i jego zastepcy schlgel ha ha ha a moze to schkegel trzesie gmina? i wójtem narazie to 1-1
StopObłudzie23.05.2016, 18:52
Skok obłudników i faryzeuszy na władzę!!!

A Kubuś Pustak myśli, że My idioci jesteśmy. Otóż Kubusiu kłapiesz dziobem nawet nie wiesz gdzie i przed kim. Przejdziesz do historii, przejdziesz......jako pierwszy Wójt Gminy Łapsze Niżne, co go w referendum odwołali.
Zorientowany23.05.2016, 18:48
Eee to dali popis......

Jest poparcie ponad podziałami po h....!!! 8-7.......To jest to stanie ponad podziałami, które wprowadziła Pani S i Pan P.

PS: Heniek, Heniek.....nic się nie nauczyłeś.......wy...... Cię z autem strażackim, teroz zaś Cię bez mydła zrobili na szaro.
Dopiero teraz się zacznie, wspomnicie moje słowa!!
natAN23.05.2016, 17:53
Pani Heleno dziekujemy za pani prace falsztyn wspiera pania pokazemy za 2 lata młodocianowi gdzie jego miejsce wstyd dla gminy afery przegrane pozwy sadowe co sie dzieje z ta gmina teraz jeszcze wyrzucenie pani nie rozumiem juz tej polityki ale wiem ze niektórzy siadza w pierwszych ławkach po kosciołach a maja dibła za skóra tylko knuja co zepsucco zbudował poprzednik
Zobacz pełną wersję podhale24.pl