15.06.2016, 09:25 | czytano: 2948

Uzdrowisko Rabka ma nowego prezesa

Została nim Jadwiga Kawwa, kardiolog pracująca w Warszawie. Media ogólnopolskie podają, że mogło dojść do nieprawidłowości przy wyborze jej na stanowisko.
Gazety sugerują, że Kawwa wygrała konkurs, bo jest znajomą ministra Piotra Naimskiego. O nieprawidłowościach mają też świadczyć słowa innych kandydatów biorących udział w konkursie na stanowisko prezesa Uzdrowiska Rabka, którzy jeszcze przed rozmowami kwalifikacyjnymi mieli usłyszeć, że i tak wygra Kawwa. Zapowiedzieli oni skierowanie sprawy do prokuratury.
Jadwiga Kawwa zastąpiła na stanowisku Annę Źrubek, która pełniła obowiązki prezesa od jesieni ubiegłego roku. Zastąpiła wtedy tymczasowo na stanowisku odwołanego z funkcji prezesa Andrzeja Kowalczyka.

r/
zobacz także
komentarze
Kruger16.06.2016, 08:17
Uzdrowisko Rabka SA po sprawdzeniu przepływów finansów ( mamy dane) jest na granicy bankructwa / struktura i stan budynków jest na granicy śmierci technicznej ( bez Rabczański Zdrój )
Szanowni respondenci z oraz pracownicy spółki - to nie Marlenka , Krzysiu czy inni ( sekretarki , księgowe, handel , lekarze , pielęgniarki , kosmetyczki czy rehabilitanci ) nadali bieg tej sprawie - to zupełnie inne osoby mające prawo do "działania obywatelskiego" i obrony dobrego umienia użytego w przestępstwie "sfałszowania wyborów prezesa"
Pani Dyrektor Finansów nie ma opublikowanego powołania przez RN uchwały a jej byt trwa do końca czerwca'16 a "nowa prezes" nie będzie wpisana do KRS z uwagi na "brak opublikowanej uchwały powołania przez RN" i zatwierdzenia tych pań przez Walne Zgromadzenie akcjonariuszy Sąd Rejestrowy .....

Sprawy mają charakter rozwojowy w bardzo wielu wątkach .......
a Minister MSP ponownie rozpatruje KANDYDATURĘ Jadwigi Kawwa.
Powinno dać obraz stanu sprawy dla czytelników
ja15.06.2016, 15:00
Taka sama ustawka była podczas wyboru na Menadżer ds. rozwoju sprzedaży - tez było wiadomo że juz jest ktos wybrany z Warszawy !! Oszustwo i tyle. Najgorsze ze zrujnują juz ledwo działające uzdrowisko Rabka Zdrój
baciok@15.06.2016, 13:54
Do ozon
Nie jesteśmy zbulwersowani. Miała być dobra zmiana. Poprzednia ekipa PO-PSL robiła nas w h....(słowo niecenzuralne) PiS tak samo robi nas w h...(słowo niecenzuralne) . Jaka róznica. Żadna.
przed szkodą i po szkodzie ....15.06.2016, 13:13
brawo baciok ... nareszcie dotarło do Ciebie - dobra zmiana dla swoich

włacz szare komórki przy następnych wyborach to Twój głos zadecydował ze PiS rządzi samodzielnie i dojna krowa dla "kolesi" TKM
złośliwość nie ma granic ?15.06.2016, 13:11
Do Gazety Krakowskiej napisała Marlenka, Krzyś i cała ekipa niezadowolonych. W ten sposób chcieli zaprotestować, że przegrali w rywalizacji i nadal chcą robić zamieszanie. Natomiast do Prokuratury trzeba by było na nich napisać, bo to Oni są"spiritus movens" Gratulacje dla nowej Pani Prezes i życzymy dużo sukcesów, rozwijania Uzdrowiska i niech Rabka "kipi" od uzdrowiskowych gości, tych małych i tych dużych. A niezadowoleni, niech sobie poszukają uczciwej i godnej ich predyspozycjom i wiedzy, pracy.
Ojdyro15.06.2016, 13:03
do "OZON" - tyle, że dobra zmiana miała być po to, aby tę patologię zmienić. Prawda?
pkp15.06.2016, 12:20
Do dzikus masz w stu procentach rację oprócz tego na podhalu przybył stary, nowy prezes.
ozon15.06.2016, 11:56
Nie rozumiem dlaczego jestescie tacy zbulwersowani. Taki jest świat. od zawsze sie liczyły znajomości. Tak było jest i bedzie w kazdym kraju i w kazdym rodzaju pracy. tyle w temacie.
baciok@15.06.2016, 11:29
Teraz K.... My. Dobra zmiana. A ja mały głupi obywatel czekam na kwotę wolną od podatku, zmianę wieku emerytalenego.
Każda ekipa będąca przy władzy trakuje nas jak debili i robi z nas mentalnych niewolników. U mnie nastąpił czas sprawdzania obecnej ekipy(na którą niestety głosowałem). A tu kłamstwa popychane kłamstwami.
dzikus15.06.2016, 11:17
dobra zmiana wymaga znajomych

;)
Zobacz pełną wersję podhale24.pl