13.07.2016, 19:48 | czytano: 4127

Marihuana w samochodzie

Wczoraj wieczorem w Rabce-Zdroju policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca uzdrowiska, który miał przy sobie sporą ilość marihuany.
- Policjanci z tamtejszego komisariatu otrzymali informację o podejrzanych osobach siedzących w samochodzie zaparkowanym w pobliżu jednego z hoteli - relacjonuje asp. szt. Jacek Bobak z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. - Podczas kontroli tego pojazdu policjanci ujawnili w nim środki odurzające w postaci marihuany o wadze 34,14 grama. Do ich posiadania przyznał się jeden z pasażerów tego pojazdu: 23 letni mieszkaniec Rabki-Zdroju.
Policjanci przeszukali również mieszkanie 23-latka w którym znaleźli jeszcze 7,5 grama marihuany.

- Ujawnione środki odurzające zostały zabezpieczone, natomiast mężczyznę zwolniono, po wykonaniu z nim niezbędnych czynności procesowych. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności - dodaje asp. szt. Bobak.

r/
komentarze
Straight Edge X16.07.2016, 22:22
@ Cymeon. Małe sprostowanie.Nie jestem punkiem,anarchistą,komunistą,etc i nie słucham hardcore'a.SXE nie jest już domeną tej subkultury.Zrównujesz ludzi chorych,cierpiących ze zwykłymi ćpunami i dilerami?Jeszcze raz zapytam.jak to jest być tobą,jak w gorączce?
Cymeon16.07.2016, 06:16
sXe co to za nowomowa ,na koncu zdania pytajnik , zeby admin puscil? Tyle masz merytorycznie do dodania. ? To po co zabietac glos w dyskusji. To tak jak Hetfield pije , cpa , uzywa i potem staje sie sXe i wszysykich poucza , to tak jak nasze Punki w latach 80 walczyly z systemem , a teraz działają w systemie czyli tzw obluda . Ilevmasz lat ? 20 ? Po 40 latach obracania sie w takim towarzystwie widze , ze wszystko to tylko gra , zostalo ze 3 gosci z zasadami reszta to chorągiewki . sXe to tez system. Anarchia to tez system. Pozdrawiam
Straight Edge X15.07.2016, 10:39
@Cymeon
Jaki Ty naprawdę jesteś? Trochę stuknięty?
Cymeon14.07.2016, 23:02
sXE powiedz to ludziom jezdzacym na wozku , jak morfina nie dziala , chorym na stwardnienie i ine choroby . Spoykasz sie znimi i powiesz , ze sa matolami?Posluchasz ludzi cierpiacych Jestes taki jak cala wasza ideologia strejdzowcow. Dla ciebie to moda , zabawa , glupota , a dla innych zbawienie i mozlieosc przetrwania nastepnego dnia bez bólu. Przestan pitolic farmazony , sluchaj dalej hardkora , nie uzalaj sie nad soba i daj zyc innym jak chca. Bless
Straight Edge X14.07.2016, 17:11
@Lekarz
Ziomek,nie wiem czy lepiej,bo nie piję alkoholu,nie palę tytoniu i nie "leczę się"tym dziadostwem.Ale w końcu każdy sam wybiera jak się bawi.Dla mnie to głupota,moda i czasem prosta droga do uzależnienia się od czegoś co może zmarnować życie.
Lekarz14.07.2016, 16:06
Alik i strejdz edz , lepiej pic alkohol wkoncu legalny i zdrowa watroba , samo lekarstwo.
alik14.07.2016, 14:44
Do: Pale 15 lat.

Skąd wiesz na czym wyhodowano to ziele! A może po dwóch skrętach będzie już uzależniony! I Ćpun !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Straight Edge X14.07.2016, 13:22
@Zielarz & kuracjusz
No to nic tylko się cieszyć,że taką zdrową młodzież będziemy mieli,ha,ha,ha,ha... Trawa dla bydła :-)
Zielarz14.07.2016, 06:12
Oczywiscie , ze to ziolo lecznicze , ale jeszcze bez akcyzy i dlatego karane wiezieniem. Bo zamiast sie truc alkoholem , papierosami i lekarstwami to se zapala ak47 , a panstwo traci na podatkach i policja ma robote , bo co niby ma robic? Zlodziei i mordercow lapac? Ale po co . to niebezpieczne . Lepiej babcie na pasach , albo nie na pasach , albo mlodym pod blokami zwracac uwage , ze siedza na lawkach , albo ze pije pifko sobie na laweczce , albo rowerzysta se na pasach pojedzie , ot to jest największy problem i stwarza zagrozenie dla calego narodu polskiego , he he
kuracjusz14.07.2016, 00:14
Podobno marihuana to zioło lecznicze.Co w tym dziwnego że w Rabce Zdroju.Tam kurują,leczą.
Straight Edge X13.07.2016, 23:16
I znowu rabczańskie ćpuny!
Pale 15 lat13.07.2016, 23:09
o matko ale przestepstwo,bo sobie zapalili pewnie.jakos tutaj na zachodzie palimy wszyscy,kazdy ma tego pelno i nikt nikogo nie kara... nie ma zbednej chemii w tym ani dilerki u dzieciakow....zalegalizowac wkoncu to trzeba w tym chorym kraju. bo i tak pali prawie kazdy!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl