05.09.2016, 23:36 | czytano: 1800

Wójt nagradza najlepszych uczniów

ŁAPSZE NIŻNE. Podczas Sesji Rady Gminy wójt Jakub Jamróz wręczył dyplomy i nagrodę dla najlepszego absolwenta w kategorii szkół podstawowych uczennicy Zuzannie Magiera ze Szkoły Podstawowej im Ks. Józefa Stanka w Łapszach Niżnych oraz w kategorii gimnazjum Wiktorii Klimczak absolwentce Gimnazjum we Frydmanie.
Obydwie dziewczyny otrzymały nagrody w wysokości 1000 zł. Nagrody te ufundował ze swoich prywatnych środków wójt gminy, wypełniając obietnice z kampanii wyborczej. Wyłonienie najlepszego absolwenta szkoły podstawowej i najlepszego absolwenta gimnazjum, który osiągnął wysokie wyniki w nauce oraz wykazał aktywną postawę i zaangażowanie w życie szkoły podstawowej odbyło się w oparciu o regulamin. Warunkiem uzyskania nagrody było spełnienie następujących wymagań: ocena z zachowania, co najmniej bardzo dobra; wysokie wyniki w nauce przez cały okres edukacji w danej szkole; aktywne uczestnictwo w życiu szkoły, reprezentowanie szkoły w konkursach, olimpiadach, przeglądach.
Ponadto wyróżniono absolwentów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce na szczeblu poszczególnych szkół podstawowych Małgorzatę Silan - (Szkoła Podstawowa im. Świętej Elżbiety Węgierskiej w Trybszu), Wiktorię Krzysik – (Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łapszach Wyżnych), Julię Molitorys - (Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Kacwinie) oraz na szczeblu Gimnazjum Marcina Bigos – (Gimnazjum w Łapszach Niżnych). Nagrodzeni absolwenci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci bonów do „Empiku” ufundowane przez Gminę Łapsze Niżne.

źródło: UG Łapsze Niżne
zobacz także
komentarze
gość21.02.2017, 19:24
O tak Panowie nagradzanie to Wam świetnie wychodzi i nic poza tym, a gdzie inwestycje , turystyka , reklama, rozwój Gminy czy to jest dla Was jakieś tabu. Trzeba by się po dwóch latach zabrać rzetelnie do pracy wystarczy tego bujania w obłokach p. Wójcie to już czas na logiczne myślenie jak i konkretne decyzje. Samo nagradzanie nic tu nie da jeśli nie ma za co nagradzać to chyba jasne. Szkolnictwo leży a nagrody płynom szerokim strumieniem jak widać. Aż żal na to patrzeć bo czas ucieka.
kibic29.09.2016, 18:37
taaaa. kupowanie sobie wyborców??? nie pomoże to Panu Panie Jamróz. Pana poprzednik to był gość z klasą, a Pan nie dorasta mu do pięt. Aż żal na to patrzeć.
fiakier06.09.2016, 10:20
to nie Jabłonka to Spisz ;-)
gazda ze WSI05.09.2016, 23:46
Myślołek ze nolepsy Wojt roku nolepsym ucniom wrynco a tu zdziywiynie
Zobacz pełną wersję podhale24.pl