19.09.2016, 12:31 | czytano: 9783

Awantura po meczu Podhale - Cracovia. Policja zatrzymała kibiców "Szarotek"

Czterech mieszkańców Nowego Targu, kibiców drużyny TatrySki Podhale Nowy Targ, zostało zatrzymanych wczoraj wieczorem pod halą lodową pod zarzutami zakłócenia porządku i ładu publicznego.
Po meczu, jak informuje pełniący obowiązki rzecznika nowotarskiej policji asp. szt. Jacek Bobak, kibice odpalili ładunki pirotechniczne przed miejską halą lodową. Kilkudziesięcioosobowa grupa fanów "Szarotek" głośno się zachowywała. Interweniowała policja. Funkcjonariusze zatrzymali cztery osoby, mieszkańców Nowego Targu, w tym kobietę. Jej zatrzymanie sprowokowało kłótnie kibiców z policjantami. Całe zajście sfilmowali kibice i udostępnili je w internecie.


Zatrzymani nowotarżanie usłyszą najprawdopodobniej zarzuty zakłócania ładu i porządku publicznego.

Jak dodaje asp. Bobak, policja analizuje nagranie z monitoringu przy miejskiej hali lodowej, żeby zidentyfikować innych uczestników zajścia.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
chrupcio tupcio31.12.2016, 17:47
Grzesiu B. vel Kruszyna (autor filmu) był policjantem???? Przestańcie p******!
AQntonic22.09.2016, 20:33
Wszystko ok ale te bluzy pseudo patriotyczne? Wstyd Panowie. Wam dresy a nie Bohaterów na sobie nosić... Jeszcze ta flaga good night left side? Poczytajcie o historii kibiców! Zawsze Anarchiści i nie że lawaki tylko też patrioci i to prawdziwi!
jiu jitsu21.09.2016, 11:08
Mnie zastanawia po Ci młodzi kibice Podhala zostali po meczu pod halą - bluzgając i wyzywając kibiców Cracovii? Dla ulżenia sobie, dążenia do konfrontacji, pokazania się?Szkoda, że nie ma tego na tym filmie jak stoją bliżej lodowiska i kierują wulgarne przyśpiewki w kierunku gości.Po co to???Lata 90te (jak was na świecie nie było) minęły.
Zaskoczony również jestem tym, że autor nagrania wrzucił je do sieci - przecież przedstawił siebie i osoby postronne w negatywnym świetle. Nie przemyślałeś, że może rodzice tej prowadzonej dziewczyny ją poznają? Tak samo innych osób które uwieczniłeś na tym filmiku?Byli Władcy Podhala, potem ich następcy, teraz obecna młodzież i....Ty.Przemyśl to G. bo naprawdę dobrze Ci życzę, a życia szkoda marnować.
Bo H ater20.09.2016, 23:54
Guciu ~Bochatersko piszesz ale z bykami:)
Wyrocznia20.09.2016, 21:50
Ej wy fantaści, jeśli widzicie gdzieś na tym filmiku zadymę, to najwyższa pora udać się do psychiatry, bo może to być początek schizofrenii paranoidalnej. Delikatna szarpanina i nic więcej. Większe szarpaniny bywają w sobotę pod dyskoteką, lub sklepem nocnym.
uczony20.09.2016, 21:09
Nie wiem czy wie ten gościu co nagrywał filmik, że nie wolno takiego nagrania rozpowszechniać bez zgody osoby na nim przedstawionej. Wyjątek dotyczy osoby powszechnie znanej, która w trakcie rejestrowania pełni funkcję publiczną. Jednakże
NAJWAŻNIEJSZE JEST TO, że Funkcjonariusz co prawda pełni funkcję publiczną, lecz nie jest osobą powszechnie znaną, dlatego może nie zgodzić się na rozpowszechnianie swojego wizerunku.
Jeśli jego osobisty wizerunek zostanie upubliczniony w sieci bez jego zgody to powinien złożyć zawiadomienie w tej sprawie !!!!!!!!!
Był już wyrok skazujący Sądu Najwyższego za udostępnianie wizerunku bez zgody Funkcjonariusza.
Kibic20.09.2016, 19:43
Ten gość co nagrywał to jakaś ciotka. Tyle się ugadal ale dziewczynie nie pomógł. Panowie żeby dziewczynie nie pomóc haha...
buziaczki20.09.2016, 16:11
@666 - i co zrobisz jak rozpoznasz tego złego kibola na ulicy? Poza robieniem pod siebie :-)
66620.09.2016, 14:55
Kibol nie kichaj się, każdego matoła - chuligana morda powinna być wystawiana publicznie łącznie z danymi osobowymi aby inni praworządni ludzie mogli rozpoznać na ulicy dziada.
66620.09.2016, 14:52
A co się tak policja pier***??? Lać, zamykać i nakładać surowe grzywny. Nie ma znaczenia płeć. A tego p*** w rurkach co nagrywa na glebę, *** i sprawa za utrudnianie czynności służbowych a w następstwie grzywna 10 tysięcy. Niech spłaca kredyt jak nie ma. Filmik z internetu wykasować, jak to sie w USA robi i wtedy zapanuje porządek. Żadnemu matołowi nie przyjdzie do głowy fikać. Jak policjanci mają się obawiać kłopotów, bo ich taki *** nagra, to jak ja mam na taką "władzę" liczyć? Chcemy porządku i stanowczości, bo niedługo strach będzie na ulice wyjść i trza będzie siedzieć w domach a policja poukrywa się w komendach i komisariatach.
Marek B20.09.2016, 12:23
To elita z NT?
B.20.09.2016, 09:44
Lać i zamykać taką hołotę ! To nie kibice tylko zadymiarze i jak się nie potrafią zachować to zasługują na karę .Policja jest od tego ,żeby pilnować porządku a za obrazę powinni dobrze wlać takiej lasce i całej reszcie. Jak w tak młodym wieku dziewczyna się tak zachowuje to co będzie dalej - totalna patologia a niektórzy się tym podniecają ot cała nasza Polska - moda na chamstwo i tyle.
pyszny20.09.2016, 09:13
a dlaczego nikt nie napisał o tym co po meczu zrobił trener Podhala? albo o tym jak potraktowal Wronkę gdy już wiedział, że zmieni klub?
zwykły szary człowiek20.09.2016, 08:21
Kibicka wyklęta w aucie zamknięta. Patologia nieogarnięta.
merci20.09.2016, 02:06
Jak zwykle policja musiała sie w....ac. Zrobili i igły widły,z resztą jak zawsze. To oni pokazali bydło atakując dziewczye,rozumiem jakby to była policjantka. Jeszcze w taki sposób ją traktować. Skandal! Przecież ona by im krzywdy nie zrobiła no ludzie pomyślcie. Która dziewczyna by miała szanse z dwoma lub trzema policjantami? Skuć ją mogli ale po co ją powalali? Na co to komu? Nie mają szacunku do kobiet. Rzucali nią jak smieciem,poniżyli. Rozumiem,że są takie procedury ale po co sie tak wczuwają ? "bohaterzy" się znalezli.
daniel20.09.2016, 01:18
@ja2
Sluchaj,podaj mi dokladna minute w ktorej jest powiedziane zeby ja zgasila,jezeli faktycznie bylo to powiedziane i jest to NAGRANE i slychac to zwracam honor.co do reakcji chlopakow tej sytuacji,dwoch chlopakow polecialo za nimi i sie postawili policji i za to zostali tez skluci..
Guciu....20.09.2016, 00:31
No tak,żałosne od początku, co my tu mamy.... brak profesjonalizmu i odpowiedzialności za wszczęcie interwencju wobec
parunastu pełnych gorącej krwi kibiców, zachowanie ich typowe i zrównoważone brak przemocy itd..( nie wspomnę czasów gdy mecze były zakazane
z powodu burd na ogromną skalę gdy można było oberwać butelką lub gorzej .... stratowny przez bandę rozgromionych pseudokiboli
nawet doznać uszczerbek dożywotnio na zdrowiu.... ) brak podstawowych procedur samozachowawczych przez policję co wynika z filmu
nie będę wymieniał jakich...wyszkolony policjant je zna lecz żaden ich nie stosuje bo i po co.....jakoś przejdzie...działanie po omacku
nic innego , masę błędów i uchybień.... o zgrozo kto tak robi.....robili kiedyś......MO
Takie działanie wywołuje falę niepotrzebnych incydentów i komentarzy ze strony zatakowanej jak to w życiu....bywa Ci są później
postawieni do odpowiedzialności za zajście....
Najwyższy czas by odpowiedzialność za zajście brali wszyscy uczestnicy bez wyjątku...
Co do komentarzy różnych w tym temacie to Janusz K.Mike powiedział wprost kto może obronić i stać na czele armii która ruszy
by bronić Ojczyznę to właśnie tacy jak oni , pełni życia i działania młodzi ludzie którzy się nie boją stawić czoło a nie Ci którzy
siedzą zacisznych mieszkankach i zapieckach mamusi i tatusia i sieją z smartfonikach niesmaczne oceny o tych co coś robią....
wyszumią się i wspierają to co upada w tym kraju .....duma i odwaga....żałosne...
Komu poświęcono tyle kart histori o bochaterach w ostatnim stuleciu właśnie tym młodym prężnym i pełnych przekonań ludziom
którzy się nie boją coś robić a to że błądzą to historia im wybacza , a ci co bluzgają to siedzą na zapieckach i czekają aż
im znowu pościelą by mogli znowu się dorobić by grzać się dalej....i bluzgać ...i szkodzić tym co chcą coś zmienić....ot taka
filozofia......
sympatyk...20.09.2016, 00:00
późna noc, żyleta Szarotek w łóżkach, spokojnie śpią i śnią o wielkich bitwach, utarczkach, zadymach i podniosłych chwilach historyczny w dziejach naszego regionu, państwa. Przeczytałem wszystkie komentarze za, przeciw , obiektywne, negatywne o wczorajszych wydarzeniach na meczu i po meczu mojej ukochanej drużyny, której jestem wierny od 33 sezonów.
Chłopaki, którzy organizują doping i oprawę na meczach pełen szacunek za to że przychodzicie, dopingujecie, organizujecie to wszystko, tak aby naszym szarotką grało się lepiej i żeby wiedzieli że jesteśmy wszyscy z nimi na dobre i na złe. Popieram.
......ale
- wasze przyśpiewki są coraz bardziej wulgarne, jako ojciec będący z dziećmi na meczu nie mogę pozwolić sobie aby one śpiewały to razem z wami.Mnie samemu zdarzyło się użyć wulgaryzmu na meczu-to są emocje , ale tyle przyśpiewek z przekleństwami co wczoraj poleciało porażka.
- w jednym z komentarzy zwrócono uwagę że zmieniliście miejsc kibicowania , i to jest słuszna uwaga że wybraliście najlepsze miejsce od strony Dunajca.
Czerwone ławeczki i żółte zawsze były przeznaczone dla rodzin , ludzi starszych i tych co lubią mecz oglądać na siedząco. Trzeba czasami zrozumieć że nie każdy będzie stał 2 godziny. Część z was twierdzi że klub zgodził się na to miejsce ale wy jesteście tam dopiero od niedawna(max dwa sezony) jak moja kochana drużyna grała w pierwszej lidze to was nie było wcale, myślę że większość z was tego nie pamięta -po prostu byliście za młodzi.Dlatego nie rozumie dlaczego klub sprzedaje karnety z miejscami na czerwonych ławeczkach skoro to wasz rewir ( pewnie z tym pytaniem udam się do klubu).
-kibicowanie swojej ukochanej drużynie to szacunek dla zawodników, trenera, działaczy, kibiców szarotek jak i przeciwnej drużyny .
Wszyscy jesteśmy Polakami, żyjemy w tym samym kraju , którego nasi ojcowie i dziadkowie bronili i oddawali za niego swoje życie, wolność- nosząc na bluzach, podkoszulkach, czapeczkach - patriotyczne znaki, godła, nazwy -trzeba to uszanować i pokazać że jestem wartościowym człowiekiem, dla którego słowa Bóg ,Honor i Ojczyzna mają ponad czasowy wymiar.
Podhale zawsze było, jest i będzie. Dlatego szanujmy się nawzajem -tradycja tego klubu zobowiązuje.
wierny kibic i sympatyk
ps. na temat pomeczowej sytuacji przed lodowiskiem szkoda pisać -Porażka
lala19.09.2016, 23:56
ale patologia, zeby dziewczyny wstyd haha kibice przed wyjsciem na mecz chyba przestudiowali wszystkie mozliwe kodeksy haha
buziaczki19.09.2016, 23:24
Ulala ile hejtu :-) Macie swoje 5 minut, bo Podhale jest malutkie i wszyscy wiedzą kto i gdzie chodzi w Zakopanem czy Nowym Targu, a wy potraficie tylko spuszczać głowy albo odwracać je w drugą stronę :-) Pozdrowionka i uważajcie, żeby się wam klawiatury nie zapaliły z nerwów :-*
maly19.09.2016, 23:20
Internauci ten koles co nagrywal nie byl policjantem na 100% tylko sie podszywal m***l!!!!Łapnął pare slowek o nietykalnosci i.... i buhaaaaaaaa buhaaaaa tragedia uwiezcie mi!!!!!!!!!
Kibic19.09.2016, 23:01
Szkoda że już niema milicji:) Wpiernicz by Ci marni kibole dostali taki ze nie wiedzieliby komu kibicować. Tutaj sporo młodych Policjantów było ale poradzili sobie z wiesniakami. Prawdziwy kibic nie zabiera petard na mecz i jeśli jego klub nie wygra to nie maci się na wszystkim i Wszystkich.Podhale powinno tępić takich idiotów!!
Ja219.09.2016, 22:53
Poza tym... Każdy normalny facet gdyby widział ze dziewczyna jest bita to by zareagował. Co ?! Jaj wam zabrakło?! Skoro ja tam tłukli po żebrach?! Nie rozumiem....
Ja219.09.2016, 22:51
Do daniel- jak nie slyszales tego żeby zgasiła race to włącz sobie ten żałosny film jeszcze raz. Głuchy by usłyszał. Albo wyłącz wyciszenie...
kibic19.09.2016, 22:09
Panie Łukaszu B. - wcielając się w role kamerzysty i pierwszego narratora, należało pamiętać chociaż o minimum kultury osobistej.
Ma Pan słownik na poziomie żenującym.
Może wulgaryzm jest Pana jedyną bronią, jednak daleko wśród normalnych ludzi Pan z nią nie zajdzie.
Przykro mi, że tworzy Pan tak prymitywny obraz polskiego kibica... kibice "Szarotek" nie zasłużyli sobie na taką szmatławą etykietkę, jaką Pan im zafundował, z resztą "pseudo- kibiców". Może najwyższy czas spuścic głowę i wybełkotać "Przepraszam"
skawianin19.09.2016, 22:06
zolnierze wykleci to nie tylko powstanie warszawskie d***.... ogien - jozef kuras mowi ci to cos?? maaaasakra
Gocha19.09.2016, 21:56
"Bije dziewczynę" Hahhahah co za **** to mówił.
Faktycznie ora ja jak psa Hahhahahahahhahahahahhahaha
daniel19.09.2016, 21:56
@prawilny chlopina
Cos Ci ksywka nie pasuje,zmien bo na nia nie zaslugujesz.kuratora ma owszem ale co to ma do tego?
maly19.09.2016, 21:54
zgadzam sie z bestronny jak to mozna Policje obrazac!!!szok za samo to pala szacunek musi byc i nie ma dyskusji koniec.Lac i zamykac .....
daniel19.09.2016, 21:49
@prawilna chlopina
Nawet nie zdazyla jej zgasic bo sie na nia rzucili.
Co do ortografi,przepraszam pana/pania ze moj telefon "przekreca" ;)
mieszkaniec19.09.2016, 21:42
@daniel
Jak widziałeś wszystko to zgłoś się na świadka to po pierwsze, po drugie jak taki jesteś mocny to trzeba się było postawić, przekonałbyś się czy Ciebie by "poskładali", a najważniejsze to naucz się ortografii (zrzyty z ekipą).
sys19.09.2016, 21:36
dziewczyna zostala TYLKO skuta nikt nic jej nie zrobił. nie robcie afery z niczego , zasluzyla
Prawilny Chłopina19.09.2016, 21:36
Do @daniel - a dziewczyna kuratora to za damski c**j ma? Przechodziłem i widziałem. Inni mogli race wygasić, a Paniusia nie?
Bezstronny19.09.2016, 21:28
Jak to jest ze policjanta mozna obrażać , naubliżać a ponadto nagrywać tak bezczelnie i jest sie bezkarnym. Ten reżyser filmiku powinien ponieść konsekwencje za swoje zachowanie i bezczelność . Szkoda ze nie nagrał swojej twarzy .......... Przy pierwszej kontroli policyjnej bedzie sie powoływał na były swój mundur. Żenada.
Nowotarzanin19.09.2016, 21:22
Gdybym był kolega autora filmu to bym sie do niego nie przyznał. Policjant..? Dzieki Bogu ze nim juz nie jest. Wstyd.
maly19.09.2016, 21:21
brawo Policja tak 3mac jestem z Wami tepic brakow!!!!!!!
maly19.09.2016, 21:03
jestescie zalosni a te dziewczyny to tragedia chwala Policji!!!!
maly19.09.2016, 21:00
ten co nagrywal ty ***

Naruszenie regulaminu. Moderator.
z19.09.2016, 20:59
nawet milcja nie robiła takiego cyrku
ula19.09.2016, 20:53
do Broklyn Podhalańska nie wrzucaj wszystkich do tego samego wiadra. Mój znajomy chodzi w takowych koszulkach i jest patriotą. Wie dużo o historii. To że inni nie wiedzą nie daje Ci prawa obrażania tych co wiedzą. Żałosny c***.
!!!???!!!19.09.2016, 20:53
Panie kruszyna - autorze filmiku POMÓWIENIA SĄ KARALNE !!!!

Jestem tylko obserwatorem i tym normalnym kibicem Podhala przychodzącym na mecze z dziećmi ale mam nadzieję, że Policja za tą wiązankę wulgaryzmów, epitetów, itp. ... tekstową w filmiku wyciągnie wobec Ciebie stosowne konsekwencje.
daniel19.09.2016, 20:51
Haha widze ze internetowych napinaczy nie brakuje ;) zajmijcie sie soba..dziewczyna nic zlego nie zrobila,nie zaatakowala pierwsza tylko oni ja,z tego co mi wiadomo to nie dostala nawet polecenia zeby zgasila race tylko od razu ja powalili na glebe.pierwsze we dwoch a potem trzeci dolecial bo sobie biedacy rady nie dawali.czytalem tu komentarze ze dresiara i ze chciala zaimponowac,g*** prawda.w dresach nie chodzi bo widze ja na codzien..nie palowali jej tylko dostala w zebra i to konkretnie,wodzialem wszystko bo stalem niedaleko.nikt nikomu krzywdy nie robil,nikt nic nie demolowal.u****e sobie cos,bo najwiecej wiedza Ci ktorych tam nie bylo.wiec darujcie sobie te durne komentarze... Wszyscy uwazaja ze kibic to bandyta.bo co?bo rzucaja wyzwiskami w kierunku znienawodzonej druzynie?bo race odpalali ?prosze Was,kazdy byl mlody i szalal.Policja jak zwykle zrobila sensacje,skluli dziewczyne i po wszystkim,stali bezczynnie..widzieli ze dziewczyna tam jest i dobrze wiedzieli,ze bez problemu ja poskladaja bo nie ma tyle sily co chlop..wiec zanim zaczniecie p**** to doinformujcie sie..a widac ze maja zrzyta ekipe bo bardzo duzo osob zrobilo protest i staneli w jej obronie.i dobrze.tak trzymac!
mieszkaniec19.09.2016, 19:57
No nie wierzę, to jest wprost nieprawdopodobne, aby ten ćwok (przepraszam ale to najbardziej łagodne określenie), który zamieścił filmik był kiedyś policjantem.
mruwka19.09.2016, 19:52
Przepraszam poniosło mnie! Zapomniałem ze na blokach mieszkają tez spokojni i kulturalni ludzie, którym mógłby ten krzyk bardzo przeszkadzać. Także niech drzeja sie w lesie lub na lotnisku!!! Chociaż szkoda zwierząt i lotników :/
BROOKLYN PODHALANSKA19.09.2016, 19:45
Jak widze was w tych koszulkach bluzach zolnierzy wykletych to rece opadają.Spytalem wczoraj kolesia na meczu w tej koszulce ile trwalo pwstanie warszawskie to spalil się ze wstydu!!!!!Chopy wezcie się za nauke i lekcje historii a nie robcie z siebie palantow.
Sekret S....19.09.2016, 19:08
Hahaha AUTORZE tego filmu!!! Już zapomniałeś jak sam w kasku, z tarczą i z pałką na meczach stałeś??Nie pamiętasz jak kibiców traktowałeś?? Są jednak tacy co to pamiętają....hipokryzja mało powiedziane
ultras wiejski19.09.2016, 18:40
obok jest park wiec tak idzcie sie bawic dzieciaczki
Szarak19.09.2016, 18:21
@mruwka
A czemu mają jak to napisałaś "niech drza ryje pod blokami !!!" Może tak do Ciebie pójdą pod dom i się będą drzeć, bo ja sobie tego nie życzę.
Kmwtw19.09.2016, 18:07
Byliście na miejscu? Widzieliście zdarzenie? Film nie odda wam wszystkiego.. zadyma? Bo stali kibicowali nic nie robili? Trzymajcie mnie... paranoja! Nie robili żadnych Burd nie rozwalali nic Wokół siebie! Wielcy znawcy się znaleźli.. "Za odpalenie racy zakujcie mnie w kajdanki" nie ma co :) bez odbioru.
Prawilny Chłopina19.09.2016, 17:52
Kruszyna... Brzuszyna czy jak Ci tam. Do zobaczenia niedługo.
A film i Twoje komentarze? Żenujące.
lajkonik19.09.2016, 17:36
Jak wpadnie dąbie to wszystko porabie i tyle bedzie z tego, do piaskownicy a nie na mecze !!! wstyd1!!!!
ok19.09.2016, 17:33
haha ale zadyma
jaga219.09.2016, 17:32
A to dlatego na Podhalańskiej było cicho, wypoczęte towarzystwo poszlo wyszaleć się gdzie indziej
kwk19.09.2016, 17:30
do eweliny - śmieszna to ty jesteś i twoja wypowiedź
ola19.09.2016, 17:21
i bardzo dobrze powinni ich wszystkich palami potraktowac !!! jak ida na mecz to niech sie zachowuja jak trzeba bo w miescie ludzie inni tez sa oprocz kiboli !!!
dzieci do szkoly!!19.09.2016, 17:13
nowotarskie wiesniaki udaja ultrasow hahahahahahahaha
ola nt19.09.2016, 16:47
Znalezli sie swieci ktorzy kochaja policjei znawcy prawa zenada
Kolega po Prawie ;-)19.09.2016, 16:12
Kruszuna!
Za duzo sie ekscytowalels nagrywajac ten film, i po co Ci to??
Pamietaj, zlo dobrem zwyciężaj :-)
Mlody jesteś, wrzuć na luz,swoją energie skoncentruj na robieniu pożytecznych rzeczy a nie rozsiewaniu nienawiści do drugiego czlowieka.
Pozdrawiam:-)
***19.09.2016, 16:11
Jak można stać po stronie *** to ja tego nie rozumiem, a zobaczymy jak was zatrzymią i wam mandat będą chcieli dać, oni dla was litości nie będą mieli, Pozdraiwam kibców.
mruwka19.09.2016, 16:10
towarzystwo trzeba od razu rozgonić bo sie pcha tez na stadion NKP i prowadzi ten swój pseudo doping bluzgając i obrażając wszystkich wokół a szczególnie przyjezdnych. żal i wstyd tam byc i na to patrzyć. Robią wioskę i trzeba temu zapobiec bo będzie coraz mniej ludzi przychodzić na mecze przez tych pseudokibiców z gimnazjum. Zakaz stadionowy i niech drza ryje pod blokami !!!
greg19.09.2016, 15:52
BRAVO POLICJA...PAŁAMI KIBOLI...AŻ ICH ZABOLI...
Bocian19.09.2016, 15:52
- Ej ale ja nie mam buta j**!@# pały!
- Buta chcę jej założyć. Proszę Pana But!

Brawo dla koleżanki :) Wykazała się sporym szacunkiem dla Pana Policjanta. Mam nadzieję, że zatrzymana dobrze zapłaci za swój wybryk i więcej jej na stadionie nie zobaczymy.

- Służyłem w policyjnym mundurze

SERIO? Chwała światu, że już orła nie nosisz na piersi. To, co sobą reprezentujesz to dno i 100 metrów mułu. Aż się dziwię, że Ci nie postawili zarzut za znieważanie funkcjonariusza.

- nie ma paragrafu na odpalenie racy na polu

Otóż jest. Raca odpalona była na publicznym parkingu i paragrafów na to jest co najmniej kilka. Na przykład użycie środków pirotechnicznych w miejscu publicznym, albo spowodowanie zagrożenia pożarowego odpalając race obok samochodów. Liznąłeś prawa...nie wiem jakie to prawo lizałeś biedaku.

A na koniec. Dlaczego obrażasz dziennikarzy skoro sam na FB piszesz, żeby udostępniać, żeby czasem nie zniknęło? Rozdwojenie jaźni masz? Czy nie podoba Ci się to, że mieszkańcy myślą inaczej i nie pochwalają waszego zachowania? Dla nas mecze mogły by istnieć bez was. Też byłby doping i też była by zabawa...K U L T U R A L N A.
no i tak19.09.2016, 15:47
ONR Podhale ma swoje pięć minut. Jak na ulicach Warszawy 11 XI. Szkoda tylko, że legitymują swoje działania nosząc Pileckich i kotwicę AK na klatach. Bohaterowie w grobach się przewracają.
zniesmaczona19.09.2016, 15:39
Grzesiu B. jako główny narrator, który liznął prawa - chyba po kostkach polizałeś. Albo połowa oglądających jest ślepa albo tobie się telefon spier.... jak ją pałowali - bo jakoś tego nie widać. Gówniarstwo się nudzi i będą z siebie pseudokiboli robić. Połowę powinni tam zamknąć na 24 za te kur...!!! Mogli jej tą odpaloną race w d... wsadzić - wtedy by poszalała. Na miejscu rodziców to bym jej dopiero wp.....! I tu nasuwa się pytanie - czy ta komuna to jednak taka zła była????
Kibic z Polski19.09.2016, 15:34
zadni Kibice oni sa tylko w mordach mocni i w kozakowaniu na ulicy jak jest ich paru wtedy kozaki w swiecie, zero zachowanie jak bydlo nie wychowane, wstyd miec takich ps kibicow.
Dziewczyny mocne w mordach widac wychowanie daje sie we znaki.
Policja powinna tych cwokow na miejscu zlac i wychowac.
kazdy wie ze w mordzie sa mocni po za tym lalusie.
wojtek19.09.2016, 15:21
brawo policja a z pajacy w koszulkach ONR i hasłami macierewicza uszło jakoś powietrze
mika19.09.2016, 15:18
wczoraj były śpiewy /jakie?/ i race a co będzie na następnym meczu?
prosimy o zdjęcia i nazwiska tych, którzy rozrabiają.
Chyba nie przyjdę więcej na mecz na żywo.
Wyrocznia19.09.2016, 15:09
Autor filmu niepotrzebnie się ośmieszył swoją "znajomością prawa". Pałowania też nie widzę, ale ciężko stwierdzić po tym nagraniu, bo ręka autorowi goni jak galareta. Zachowanie Policji moim zdaniem nie adekwatne do sytuacji. Rozumiem, że palenie rac na imprezach masowych jest zabronione, ale czy nie można było spokojnie podejść, wylegitymować i załatwić bez szarpaniny? Przynajmniej z tego filmiku wynika, że ludzie by pośpiewali, wypalili race i grzecznie poszli do domu, a tak doszło do niepotrzebnego zamieszania.
Komentarzy lewackiego ścierwa i zwolenników PO-Nowoczesna nie opiszę, bo głupota ich jest na takim poziomie, że sięga zenitu.
burakiNT19.09.2016, 15:06
Gdyby dziewczyna była normalna i dobrze wychowana to nie biegałaby z racą pod lodowiskiem z innymi dresami i nie robiła zadymy. Każdy nawet mało inteligentny człowiek wie że takie zachowanie jest niedopuszczalne, żeby nie powiedzieć, że zabronione. Typowa dresiara, która chce zabłyszczeć przed kolegami dresami. Zostali zatrzymani bo na to zasłużyli i zapewne przed sądem za to odpowiedzą. Może jak zapłacą po parę tysięcy grzywny to zaczną choć troszkę myśleć i przestaną robić z siebie durni bo żadni z nich kibice, tylko bu....ki nowotarskie szukające zaczepki. A później kończą się takie sytuacje jak m.in. pod ADHD.
obserwator parkowy19.09.2016, 14:59
Ten co nagrywał - mądry znawca prawa jak się określił - racji to ma 0%, ..... .
Prawidłowa reakcja - zgodna z prawem - mam nadzieję, że takich to Policja będzie konkretnie egzekwować bo renoma Podhala podupadnie !!!!!

Wszystko zgodne z prawem - filmik uwidacznia to jak nic.

Niech się jeszcze zastanowi ten mądry co nagrywał co do wizerunku udostępnionego publicznie bez zgody bo sprawa w sądzie jak nic !!!!!

Brawo Policja byle tak dalej i konsekwentnie do końca !!!!!!!!!
Muffin19.09.2016, 14:45
szkoda że młodzi stali i śpiewali nie prowokując nikogo . a policja wleciała by się pokazać .. to jest polska ... tego się nie ogarnie ... jak się biją to niech wlatują a nie do młodych którzy śpiewają .. z kulturą czy bez ale burd żadnych nie robili
JJG19.09.2016, 14:42
Zaraz się lekcje w gimnazjum skończą...To się OBECNI "szalikowcy" Podhala zaczną udzielać i bronić swych chwalebnych czynów :D:D:D:D:D:D::D:D
Rychu 198119.09.2016, 14:40
Przecież to dzieci nie żadni kibole....Byłem widziałem - stali pod halą i kozaczyli do kibiców z Krakowa, którzy byli zamknięci w klatce - naprawdę szczyt odwagi młoda "chuliganko" z Podhala...Ilu z was wybierze się na najbliższy mecz do Krakowa w barwach??A zapomniałem, że was tam rodzice mogą nie puścić...Jako troszkę starszemu kibicowi jest mi wstyd za was-wstyd przed ludźmi z Krakowa, wstyd przed normalnymi ludźmi z Nowego Targu bo wystawiacie świadectwo samym sobie. Policja powinna was zdecydowanie wcześniej rozgonić i to z z większą siłą. A autor filmu...bez komentarza, współczuję Ci
blokers119.09.2016, 14:32
Klub powinien sobie te wydarzenia wziąć do serca bo taka postawa "kibiców" może narobić jeszcze wiele złego dla Podhala (patrz przykład Legii) i wejść z tą grupą w jakiś dialog i wypracować jakieś wspólne rozwiązania żeby w przyszłości takie sytuacje nie miały miejsca a doping był kulturalny.
Ktosiek19.09.2016, 14:19
Cytując
"Raca jest wyrobem pirotechnicznym, i zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych, ten, kto posiada na imprezie masowej wyroby pirotechniczne, materiały pożarowo niebezpieczne lub inne przedmioty lub materiały wybuchowe, podlega grzywnie w wysokości nie mniej niż 180 stawek dziennych oraz karze ograniczenia lub pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat (art. 59).

Dodatkowo osoba skazana za powyższe przestępstwo może otrzymać od sądu zakaz wstępu na imprezę masową (art. 66)."
ewelina19.09.2016, 14:10
I czym się chwalą?
Że bydło robią w mieście? Jak chcą niech idą na pastwisko i pokrzyczą popalą race i do domu.
Policja do takich śmiesznych kibiców śmiesznej dyscypliny sportu powinna być bardziej stanowcza i dać im po kościach żeby pamiętali.
kibole do lamusa19.09.2016, 14:09
Brawo policja, tępić kiboli, a ten co nagrywał filmik to jakiś mudry niech weżmie koło i walnie się w czoło
Mariob19.09.2016, 14:05
Wyszły plony jesieni z piwnic na miasto. Pan autor nagrania mimo wszystko powinien wrócić na pole i dojrzewać razem z innymi cukrowymi... Prostactwo!
...19.09.2016, 14:03
Szkoda, że kilku "patriotów" robi opinię 2 tys. innych kibiców. Wstyd i dać zakaz stadionowy.
adek19.09.2016, 13:59
tania dziennikarska sencjacja i robienie z igły widły w tym momencie...
obiektwyny19.09.2016, 13:58
powiem tak.... w sumie niepotrzebna akcja Policji.... przecież tak naprawde prócz śpiewu i rac nic nie robili.... Paranoja....
mieszkaniec19.09.2016, 13:57
@janusz
To nie kibice, to gówniarze o czym dobitnie świadczy ten ich filmik
@mati
żałosne to jest zachowanie tych gówniarzy i ich pseudo prawnicze komentarze słyszalne na filmiku, który tak de facto w 100% uzasadnia prawidłową reakcję Policji.
marek19.09.2016, 13:51
Ja tu nie widzę żadnego pałowania dziewczyny. Widzę szarpiącą się dresiarę skutą w kajdanki .Tyle.
blokers119.09.2016, 13:45
"Boniek o zamieszkach na Legii: Ci ludzie nigdy nie powinni być na stadionie"
parafrazując:
"Jakiś hokejowy autorytet o zamieszkach na SPP: Ci ludzie nigdy nie powinni być na hali"
NKP19.09.2016, 13:40
Ten co to nagranie umieścił to niezły młot, dał super materiał Policji, młoda prowadzona przez gliniarzy bluzga na ich ile wlezie, nieźle ugotowałeś koleżankę, jednak posiadanie komórki nie rekompensuje braku mózgu.
obserwator19.09.2016, 13:39
Bardzo dobrze-zamknąć na kilkanaście godzin i jeszcze wypałować to może małolaty się nauczą po co się chodzi na mecze. A teraz apel do rodziców-zainteresujcie się swoimi dzieciakami gdzie chodzą i co robią!!!
fan politycznej propagandy19.09.2016, 13:39
policja interweniowała bo odpalili race przed lodowiskiem???

hahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahahahhahaha!!!!!!!!!!
Grzenio19.09.2016, 13:36
Za odpalenie flar po imprezie poza lodowiskiem na otwartej przestrzeni skuwa ludzi i komuś nos rozwalać?

Jak się policji nudzi to niech sobie sparingi robią między sobą. Kibice tylko stali na parkingu i śpiewali nie robiąc nikomu krzywdy ani nie demolując nic.
zzzz19.09.2016, 13:33
co drugi koszulki patriotyczne a honoru zero tylko demolka
mati19.09.2016, 13:32
Odpalili race i wielcy przestępcy i kibole żałosna ta nasza policja znalazła sobie przestępców haha ordery trzeba dac
tatko19.09.2016, 13:29
Brawo dla Policji - tak trzeba reagować !!!!!!!!!
Z filmiku zrobili sobie sensację - a tu wszystko zgodne z prawem.
Ustawa o Imprezach Masowych - zakłócanie ładu i porządku oraz nie wykonywanie poleceń, itp,...
Następnym razem więcej mandatów im dać - jak rodzice zapłacą to się im od nie chce. Po d*** gimnazjaliści dostaną i tyle,.......
janusz19.09.2016, 13:25
zostaw kibica !!
blokres119.09.2016, 13:20
Fajnie, że ktoś próbuje prowadzić zorganizowany doping ale na meczach z Cracovią tego dopingu to była może 1/5 a reszta to było ubliżanie Cracovii.
Wstyd jest mi za takich "kibiców", za taki doping. Wczoraj "kibice Podhala" byli chojraki bo z Krakowa przyjechało 20 kibiców ale na PP jak klatka była wypełniona po brzegi to ilość obelg była zminimalizowana.
Niestety za przyzwoleniem klubu (raczej nie wprost a poprzez brak reakcji) "kibice" się rozpuścili i na halę wraca huliganka w miejsce rodzin z dziećmi (tym bardziej, że zajęli miejsca bardzo chętnie zajmowane przez rodziny z dziećmi - czerwone krzesełka a przez to, że cały czas stoją to wyłączona jest połowa żółtych przy barze i ograniczona widoczność na miejscach które od tego sezonu są miejscami VIP - ale przez słabą widoczność tylko z nazwy). Nie wiem jak dzisiaj wygląda bilans kibiców ale w przyszłości na pewno wyjdzie na minus przy takiej polityce kibicowania.
nt19.09.2016, 13:14
Awantura o nic.
Widziałem ten filmik i nikt tam dziewczyny nie pałował , skuli ją i tyle.
Szukanie taniej sensacji.
MB19.09.2016, 13:13
Bu ha ha ha. Zawsze mówiłem że mecze to rozrywka dla dresów. Często pijanych ,naćpanych i agresywnych.
k219.09.2016, 13:08
Brawo dla policji !z takim bdłem trzeba się obchodzić w ten sposob ! prawidłowa reakcja.
kibol19.09.2016, 12:55
Ja nie wyraziłem filmowania i udostępniania w necie mojej twarzy ,ten kto to opubilikował bez zgody ma prze...
Prawdziwy Polak w sandałach19.09.2016, 12:51
Kilku dzieciaków ponosi fantazja. Policja powinna sobie z nimi szybko poradzić i się nie cackać. Tylko że oni się wpisują w PiSowskie trend typu "patrioci", żołnierze wyklęci itd.
Doświadczony19.09.2016, 12:51
He he chłopakom marzy się pseudo-kibolka. A jesteście żałośni ! Dajcie spokój i nie ośmieszajcie się bo wjedzie Krakowia i was zrówna z ziemią. Idźcie sobie grzecznie na mecz, a potem do domciu. Kozaczycie do policji a jak was pocisnąć to pierwsi po nich dzwonicie.
nowotarżanin z krwi i kości19.09.2016, 12:47
Panowie pałkami po goleniach, co to za kibice, w domu sobie race odpalać i niszczyć swoje mienie, a nie chodzić na mecze i demolować samochody, policja powinna mieć większe prawa i stare dobre, sprawdzone Nyski na stanie, przez takich odechciewa się na mecze chodzić z rodziną....
POZYTYWNY19.09.2016, 12:35
Złych kibiców należy edukować!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl