14.10.2016, 19:32 | czytano: 2903

Nowy Targ/Zakopane: życzenia dla nauczycieli

Arch. Podhale24.pl
Burmistrzowie Nowego Targu i Zakopanego - Grzegorz Watycha i Leszek Dorula - złożyli dziś za pośrednictwem miejskich stron internetowych, życzenia nauczycielom i pracownikom miejskich placówek z okazji Święta Edukacji Narodowej.
"W imieniu władz miasta Nowy Targ pragnę złożyć wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty najszczersze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dziękuję Państwu za codzienne poświęcenie i zaangażowanie w pracę z dziećmi i młodzieżą oraz wskazywanie im właściwej drogi życia.
Dziękuję za trud pracy gwarantujący sprawność organizacyjną i bezpieczeństwo w przedszkolach oraz szkołach, a także za działania na rzecz poszanowania dziedzictwa kulturowego.Dzięki Państwu, nowotarska szkoła gwarantuje naszej młodzieży kształcenie na coraz wyższym poziomie. Życzę wszystkim zdrowia, optymizmu oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym" - napisał Grzegorz Watycha.

Nauczycielom podziękował też burmistrz Zakopanego Leszek Dorula wraz z zastępcami - Agnieszką Nowak-Gąsienica i Wiktorem Łukaszczykiem. "Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty, z okazji Dnia Edukacji Narodowej chcielibyśmy wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pedagogom, pracownikom oświaty złożyć serdeczne podziękowania za ich wychowawczy i dydaktyczny trud.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację i wychowanie dzieci i młodzieży.

Życzymy Państwu, aby niełatwa misja nauczyciela, pedagoga, wychowawcy przyniosła jeszcze lepsze efekty oraz satysfakcję i radość. Pragniemy podziękować za oddanie dla uczniów, okazywane wsparcie oraz poświęcenie i wysiłek włożony w kształtowanie ich charakterów.
Wszystkim Nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz emerytom, życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym" - napisali.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
STAŚ15.10.2016, 16:16
Dziwne, żadnej imprezy-uroczystości w Szkole nr 5 ?!!
PE DA GO DZY14.10.2016, 23:23
Byście chcieli czy nie chcieli
Dzień to jest Nauczycieli
Toż potomki to Talesa
Sofok. i Arystote -lesa

A my bylim jak pisklęta
Alma Mater się pamięta
Czci się starych pedagogów
Choć po latach -jak pół bogów

Teraz w szkołach są zwyczaje
Wszystkim się korepetycje daje
Belfer nie nauczy w klasie
A za kasę da się ,da się

DRODZY
Praca Wasz dużo warta
Niech Wam służy Wasza Karta
Miejcie nadal dobry GROSZ
NIŻ NA GŁOWIE Z ŚMIECI
KOSZ
Papa smerf14.10.2016, 22:37
a ja tam mam ogromny szacunek dla nauczycieli, praca z dziećmi i młodzieżą do łatwych nie należą zwłaszcza w dzisiejszym zwariowanym świecie, do tego dochodzą dziwni wręcz rodzice... Pewnie że zdarzają się nauczyciele którzy w sposób nieodpowiedni podchodzą do tego zawodu, ale tak jest w każdym zawodzie no np. nie każdy lekarz czy mechanik dobrze wykonuje swój zawód. Każdy przecież mógł skończyć studia i podjąć się zawodu nauczyciela... tak łatwo osądzamy.... a mamy naprawdę niewielkie pojęcie o pracy nauczyciela. Pozdrawiam wszystkich pedagogów.
Sabina14.10.2016, 21:52
@KGB ...jak dziecko odziedziczyło zdolności po rodzicu, to niestety tak jest. Moje się niewiele uczy i same 5 ma :)
Jarek14.10.2016, 21:41
Rodzice mają zaplanowane że dzieciaki będą w szkole a sami pÓjda do pracy a tu się bawią i jeszcze za to kasę biorą biedni nauczyciele .czego to oni uczą. pÓzniej będą nadrabiać zadaniami domowymi

Człowieku, oczy krwawią od takich błędów. Moderator.
KGB14.10.2016, 20:48
Dzięki ambicjom nauczycieli, dzieci uczą się wszystkiego i niczego. Każdy nauczyciel chce pokazać, że jego przedmiot jest jest najważniejszy. Nauczyciele swoje ambicje przenoszą na dzieci, dzięki czemu dzieci nie mają dzieciństwa,uczą się nierzadko do godziny 23:00.
WIĘC w dniu nauczyciel(z małej litery), życzę nauczycielom jak najwięcej /.../ NIE pozdrawiam !!!
Rodzic14.10.2016, 20:33
Takie imprezy róbcie w wakacje ku. ...jego mać albo w dni wolne od pracy najlepiej w niedziele w kościele
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl