07.11.2016, 13:48 | czytano: 12504

Śmiertelna ofiara wypadku to 72-letnia mieszkanka Białego Dunajca

Fot. KPP Nowy Targ
Nowotarska policja podała dziś szczegóły tragicznego w skutkach, niedzielnego wypadku samochodowego w Łopusznej, w którym rannych został 8 osób, w tym jedna śmiertelnie.
Jak ustaliła policja, kierujący Toyotą Rav4 49-letni mieszkaniec Białego Dunajca skręcają w lewo nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu z przeciwka Audi. Doszło do zderzenia się samochodów, w wyniku którego do szpitala zabranych zostało 8 osób. - Najbardziej poszkodowana 72-letnia mieszkanka Białego Dunajca zmarła w szpitalu w efekcie odniesionych obrażeń, 3 osoby z obrażeniami ciała pozostały na obserwacji w szpitalu, a pozostałe 4 osoby po badaniach zostały zwolnione ze szpitala - informuje podkom. Roman Wolski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.
r/
zobacz także
komentarze
gajowy19.11.2016, 00:04
Wyrazy współczucia dla zacnej rodziny ze Stołowego
samuraj19.11.2016, 00:03
najwyzszy czas zainteresować sie gdzie sa naprawiane te tysiace sprowadzanych rozbitków z zagranicy.warsztatów samochodowych przybyło jak grzybów po deszczu i "specjalistów wysokiej klasy"
Tylko jakos szyldów na tych "warsztatach" nie widać.Firma "krzak" naprawi i Matiza i Jaguara tylko pozazdroscic! i bać sie jezdzic drogami.
do ONA08.11.2016, 19:54
nie wiem, czy lepiej, nigdy nie pisałam :)
Łopusianka08.11.2016, 16:18
@Wertyuiop...Troszku wstyd,ze nie wiesz ze Audi to mocne autko, czy siła uderzenia była "podwujna" czy podwójna akurat się znam troszku na autach bo prowadzę komis także będę się udzielać :)

@Alex Durango'95..nie ma radaru ale szłam w tedy do pracy i słyszałam jak panowie mówili na ilu zatrzymała się wskazówka licznika a wierze im na słowo

Codziennie boje się chodzić koło drogi czy jakiś szaleniec nie uderzy we mnie czy w dzieci, myślcie troszku jak jeździcie. Zdarza się niektórym w tedy gdy stoi policja i błagam jej o więcej. Ja też jeżdżę ale po wioskach się nie popisuje i nie daje ile fabryka daje a mogłabym bo mam czym
lopusianka08.11.2016, 15:55
Jacy wy jesteście wszyscy mądrzy wygadani, umiejcie rewelacyjnie obrażać...nie ma radaru nie potrzeba mi go, wystarczy jak wyjde z domu i widac jak baaaardzo szybko jada tą drogą kierowcy aż strach wyjść z domu do pracy. Szłam w tedy do pracy i słyszałam jak Ci co stali przy tym aucie mówili że licznik zatrzymał sie na tej prędkości moi mądrzy przedmówcy, dobrze ze wcześniej nie wyszłam albo moje dzieci bo by byla następna tragedia. Wieczorem tez słychać bylo jak ktos od tego pana co jechał zdanie was bardzo przepisowo dostawał reprymendę od kogoś ze swojej rodziny także więc, czekam na nowe hejty od was co zaś macie do napisania.
NaMiejscu08.11.2016, 15:27
Jeżeli chodzi o policjantów dotarli oni w bardzo szybkim tempie i uwaga byli przed kartką pogotowia. Dla bardzo dociekliwych zajęło im to znacznie poniżej 10 min ;)
ONA08.11.2016, 14:18
....lepiej napisać anonim tak bezpieczniej ...nie?????
wstyd!!!do wesołka08.11.2016, 14:13
do wesołek!!!!!!!!!!! ...jesteś w wielkim błędzie to policja jest od ratowania życia i bezpieczeństwa obywatela ..a jak jesteś policjantem z taką wiedzą i nastawieniem...to życzę powodzenia tym których ochraniasz..bo tak jest policjanci myślą że są stworzeni do innych wzniosłych rzeczy tak?...a ratowanie innych to działka kogoś innego..zastanów się co piszesz...wszystkie działania i służby musza być zespolone po to szkolenia itd...ale dobrze przeczekać w "krzakach" jak przyjedzie na miejsce straż i pogotowie ..ja nie wkładam wszystkich policjantów do jednego wora...bo jest dużo czujących swoją służbę..a ty jak jesteś jednym z nich to rzeczywiście jesteś "wesołek " i w pierwszej kolejności do zwolnienia ze służby...
do ONA08.11.2016, 10:14
Nie kapitana, tylko nadkomisarza jak już coś. A skąd ty wiesz kto kieruje teraz połączonymi wydziałami? kto ma jakie kompetencje? no chyba, że pracujesz w KPP i ich znasz, potrafisz im wytknąć błędy, ale wtedy to już wiesz, pisze się raport, albo powiadamia prokuraturę.
Wertyuiop08.11.2016, 00:37
Do lopusianka gdyby audi jechalo z predkoscia 140h to nic by juz z obu samochodow nie zostalo bo dla twojej swiadomosci sila udezenia jest podwujna wiec jak nie wiesz to sie nie udzielaj
Wesołek07.11.2016, 17:44
Do wstyd...!!!!! Wytłumacz logicznie najlepiej posługując się słownikiem ortograficznym po co Policja ma być jako pierwsza na miejscu zdarzenia? Od ratowania życia w razie wypadku są chyba inne służby. A co Policja w takim razie ma zrobić jako pierwsza? Umierającemu wlepić mandat?
ONA07.11.2016, 16:55
...współczuję rodzinie zmarłej...ale w jednej kwestii zgadzam się z "wstyd"...połączono Prewencję i Ruch Drogowy w jeden kiepski wydział,którym kierują ludzie nie mający o tym pojęcia....jedno jest pewne pozbyto się z jednostki w Nowym Targu człowieka fanatyka służby, który każdą swoją chwilę oddawał tej ciężkiej pracy....tak to prawda pozbyto się w sposób niegodziwy... (może ktoś bał się o swój stołek)...myślę tu o Panu kapitanie Dariuszu Bańce.. to był prawdziwy i ostatni Naczelnik nieistniejacego już samodzielnie Wydziału Ruchu Drogowego i tyle
stop!07.11.2016, 16:51
Czytam Wasze komentarze i przykro mi jest, że znowu przy okazji ludzkich tragedii przegadujecie się, kłócicie, wytykacie sobie błędy ortograficzne...Zawsze myślę w tym miejscu o rodzinie zmarłego...Może już DOSYĆ ?!
P.S. Do Moderatora /.../

Wezmę pod uwagę. Moderator.
wstyd!!!!!!07.11.2016, 16:15
@fobia ...co ja się pomyliłem szybko pisząc lektura ...to fakt.... ty natomiast gubisz litery ...bo co znaczy up ..no chyba kup ...ty też zacznij od składania wyrazów!!!!!!!!
zbój{nik}07.11.2016, 16:11
....tak wstyd...ma rację....zawsze wszystkie służby na czas ...a policja daleko z tyłu.....ja coś na ten temat mogę powiedzieć ale po co lepiej żyć swoją wolnością........i "bawić" się każdą chwilą...bo jak czytamy w powyższym artykule życie jest ulotne ...a policja ......co to jest?...teraz żal potrzeć!!!!!!!.....faktycznie wstyd!!!!!!!!!!!
fobia07.11.2016, 15:35
@ wstyd...!!!!! - up sobie przy okazji inną lektÓrę, mianowicie słownik ortograficzny...
Alex Durango'9507.11.2016, 15:12
@lopusianka
A Ty po wsi z radarem paradujesz?I to jeszcze jakimś badziewnym co prędkość w godzinach mierzy...
Hipotezy07.11.2016, 15:09
@lopusianka Przy Towoich hipotezach odnośnie prędkości maska Audi wyglądałby inaczej. Zwyczajnie przy uderzeniu bocznym łatwo się ginie.
wstyd...!!!!!07.11.2016, 14:47
śmierć to straszne to przykre...ale nasuwa się też inna refleksja tu mowa o różnych zdarzeniach drogowych na terenie nowotarskiego powiatu..mianowicie na miejscu zdarzenia na wszystkich zdjęciach.. zawsze widać strażaków nawet tych z OSP którzy musza się dopiero zebrać i wyjechać do akcji...szacun dla NICH!!!!! ..widać jak regulują ruchem jednocześnie pomagają poszkodowanym..widać także karetki pogotowia i ludzi którzy pomagają w akcji...pytam a gdzie policja? tak to pytanie retoryczne ...policja( myślę tu o drogówce choć taka w Nowym Targu już nie istnieje) jak zwykle przyjeżdża na samym końcu...chociaż to oni powinni być zaraz na miejscu gdyż są na trasach poza jednostką.....ale dla nich to nie ważne ważne są inne "zadania"...zakupy ,śniadanie ,obiad ,kawa itp....może ktoś się za to w końcu weźmie tak dalej być nie może!!!!...a dla przypomnienia jutro za parę groszy można w gazecie prawnej kupić kodeks prawo o ruchu drogowym...myślę że przyda sie to komediantom z KPP Nowy Targ oraz ich "naczelnikowi i zastępcy stankowi" prewencji i ruchu drogowego bo z przepisami RD zarówno oni jak podlegli im policjanci są do tyłu ...he a kierowcy zwłaszcza zawodowi to zrywają boki ze smiechu patrząc na ich niekompetencję i nieudolność podczas kontroli ha ..bo tylko radar i trzeźwość a reszta nie kumają bo nie mają wiedzy ...ja sam oczywiście kupię tę lektórę... i z uśmiechem na twarzy pozdrawiam nieuków!!!!!!
Wii07.11.2016, 14:40
KTT - Klub Tępych Toporków
lopusianka07.11.2016, 14:34
Prawidłowo jadącym który pędził z prędkością 140h.....Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej [*]
Zobacz pełną wersję podhale24.pl