16.12.2016, 10:21 | czytano: 6419

Nowotarski szpital z ministerialną akredytacją (zdjęcia)

Fot. Regina Korczak-Watycha
Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II otrzymał akredytację przyznawaną przez Ministerstwo Zdrowia. Uroczystość wręczenia certyfikatu jakości odbyła się w Nowym Targu.
Wysoka jakość świadczonej opieki medycznej, stosowanie określonych procedur w przypadku przyjmowania pacjenta, jego badania i pobytu na oddziale, zapewnienie pacjentowi pełni jego praw, dbanie o bezpieczeństwo podczas badań obrazowych, a także odpowiednie przygotowanie posiłków - te i wiele innych wymagań musiał spełnić szpital, by otrzymać akredytację.
Tylko połowa małopolskich szpitali została dotychczas uhonorowana tym prestiżowym wyróżnieniem. Nowotarski szpital otrzymał akredytację na trzy lata. Aby ją przedłużyć, będzie musiał udowodnić utrzymanie wysokiego standardu udzielanych świadczeń zdrowotnych.

Podczas uroczystości wręczenia certyfikatu akredytacyjnego, dyrektor Marek Wierzba podziękował najbardziej zasłużonym pracownikom szpitala. Piotr Ćwik, wicewojewoda małopolski, wręczył im prezydenckie Medale za Długoletnią Służbę.

Złote medale otrzymali: Ryszard Bednarski, Jan Bobek, Iwona Dworska, Anna Kasprzycka - Macikowska, Elżbieta Kokoszka, Urszula Koza, Halina Lach, Stanisław Legierski, Maria Maciaszek, Zdzisław Macikowski, Józef Polaczek, Cezary Wojsławski, Anna Zarzycka

Srebrne medale otrzymali: Małgorzata Draus, Jacek Kuciński, Zofia Mrawczak, Agata Sałach oraz Jan Wawrzyniak, natomiast brązowy medal otrzymała Anna Ślemp – Migiel.
Za zasługi dla ochrony zdrowia odznaczeni zostali: Artur Filar, Halina Gaździńska, Jan Handzel, Bogumiła Kiełtyka, Andrzej Kozioł, Joanna Mroszczak, Stanisław Snopek oraz Zbigniew Woźniak.

Wśród odznaczonych najdłuższy staż w nowotarskim szpitalu mają Stanisław Snopek - 51 lat pracy oraz Zdzisław Macikowski - 48 lat pracy.

rk-w/ zdjecia Regina Korczak - Watycha
zobacz także
komentarze
Bb24.12.2016, 00:14
Moje święta nie będą ani wesołe ani szczęśliwe dzięki takim ludziom jak TY.
@ jola22.12.2016, 17:32
Dodaj jeszcze że jesteś salową na tym oddziale i ciągle dostajecie połajanki.
typ21.12.2016, 20:49
To czysta kpina z pacjenta, nie wiem jak jest w innych szpitalach, ale to za co niby ten certyfikat został przyznany w tym szpitalu nie istnieje. Piękny duży obiekt, a nie ma szczęścia do fachowców. Przykład to pewien gostek z węgierska brzmiącym nazwiskiem.
Do Bb21.12.2016, 17:34
Hehe.Spójrz w lustro na odbicie swojego piegowatego oblicza zadaj sobie to pytanie.Wesołych Świąt !
Bb20.12.2016, 21:41
jaka dana pozdro?a z TOBĄ żyje się dobrze,czy jesteś jedną z tych leserek,które zwalniałyby inne koleżanki?może ludzie są zadowoleni ze swojej pracy ,tylko TY im nie odpowiadasz?
jolka20.12.2016, 17:15
Pozdrawiam wszystkie pielęgniarki i salowe z Oddziału Wewnętrznego w Nowym Targu. Leżałam 9 dni w listopadzie 2106. Jedzenie dobre, pielęgniarki miłe i fachowe, zawsze uśmiechnięta siostra zakonna. Kiedy moja sąsiadka porobiła się zaraz ją umyto i zmieniono pościel. chociaż było kobiecie głupio i przepraszała. Doceniam Waszą pracę i życzę zdrowia. Nie chorujcie!! A wy co piszecie te zjadliwe komenty to won od szpitala i pielęgniarek przyjdźcie na 24 h i zobaczycie jaka to ciężka praca!
laurenty19.12.2016, 23:06
Co???? Wysoka jakość świadczonej opieki medycznej???? Ludzie trzymajcie mnie bo nie wytrzymam. Pielęgniarki OK, ale lekarze - zgroza.
Do Bb19.12.2016, 23:03
dana pozdro! nie podoba się, zwolnij się! Poszukaj sobie pracy z której będziesz zadowolona a innym moze będzie lepiej bez Ciebie.........
kasia19.12.2016, 22:16
Alojzy,te stare pielęgniarki być może będą Cię kiedyś reanimować.Głupia sprawa,bo młode mają rozum i wyjeżdżają.
d19.12.2016, 18:17
a ty tosiek jak wykazujesz się w swojej pracy
tosiek19.12.2016, 13:31
jest tam taka fizjoterapeutka czy jakiś inny sztuczny twór który ma ćwiczyć z pacjentem a nie robi nic. Słownie NIC. Rano kawcia,połazi po oddziale .A co tam słychać i tak przez kilka godzin. po obiedzie znika na dobre w kanciapie i po dwu godzinach sru do domu. Nie wie nic o pacjencie . Jak powierz że coś boli ,to proszek przeciwbólowy. No ludzie kochani. Po co ich tam zatrudniacie. Wszyscy źli. Pacjenci,rodzina wszyscy.A one księżniczki poszkodowane. Młode cyganki najlepiej prezentują się w tańcu. A stare? Bo chyba nie szpitalnej kanciapie? A ty podatniku płać i płacz. A nerwy puszczają.
Bb19.12.2016, 09:17
nie podpiszę się ,bo nie mam jeszcze odwagi,ale uderz w stół,a nożyce się odezwą.
do Bb18.12.2016, 21:41
Witam. Bb jeśli się wypowiadasz, oczerniasz ludzi. Miej odwagę i podpisz się pod wypowiedzą.
ff18.12.2016, 19:50
tak, a już szczytem arogancji i braku kultury szczyci się pani pielęgniarka z aspiracjami do podróży z aparatem fotograficznym...
Burak18.12.2016, 19:50
Jeśli szpital nie otrzymałby akredytacji to musiano by go zamknąć. Może wiele jeszcze mu brakuje ale jakieś średnie normy spełnia, acertyfikat nie jest nagrodą. Buraczany kraj.
alojzy18.12.2016, 19:17
Pielęgniareczeki! jesteście niemiłe, niekulturalne, absurdalne i prymitywne. Byłem w szpitalu parę razy i te starsze panie pielęgnierki to jest totalne nieporozumienie, są nieprzyjemne i wulgarne, więc nie mówcie że jest wszystko ok.
M.18.12.2016, 13:29
Szanowni Pacjenci wraz z Rodzinami. Przyznanie akredytacji dla PSzS ma związek ze spełnieniem warunków postawionych przez Ministerstwo, polegających na stopniowych wdrażaniu procedur, zarówno diagnostycznych, leczniczych jak i porządkowych. Pracuję w PSzS od kilku lat, regularnie dokształcam się, stosuję się do standartów i wytycznych i odpukać w niemalowane do tej pory nikt nie zakwestionował słuszności i poprawności mojej pracy, czy też niewłaściwego, niekulturalnego zachowania w stosunku do Chorego czy Rodziny. W każdym Oddziale dostępny jest zeszyt skarg i wniosków, ankieta oceny pracowników Oddziału, ew. zawsze można swoje spostrzeżenia przekazać do Kierownika Oddziału, czy Dyrekcji. Proszę nie obrażać personelu Szpitala, tylko konkretnie odnieść się do osoby i zdarzenia jakie wg Państwa miało miejsce i nie powinno się wydarzyć. (każdy pracownik ma przy sobie widoczny identyfikator z imieniem, nazwiskiem, stanowiskiem oraz miejscem wykonywania pracy). Dodatkowo proszę pamiętać, że obok praw Pacjenta istnieją jeszcze obowiązki Pacjenta (do przeczytania przy stanowisku pielęgniarskim) w każdym Oddziale. Bo wyjątkowo pobłażliwie traktujemy tutaj Pacjentów i Rodziny, którzy w innym szpitalu w Polsce, a za granicą zwłaszcza nie zostaliby nawet zakwalifikowani do przyjęcia.
Bb18.12.2016, 09:24
do pielęgniarki,która myśli za wszystkich od ordynatora po salową i chodzi na dywanik-rada;można pisać anonimowe donosy ,tak jak paru kierowników i jeden oddziałowy w szpitalu i mieć nadal dobre zdanie o sobie.Radzić sobie i wyciskać z ludzi resztki energii strasząc ,MOŻE POSKUTKUJE.
Savage18.12.2016, 00:16
@pielęgniarka -w tym co pani pisze napewno jest dużo prawdy ,wiem to z własnego doświadczenia jak zdarzyło mi się położyć w szpitalu .Nie można wszystkich mierzyć ta sama miarą choć tak jest najprościej .Jest przykladowo pielęgniarka iiiiii pielęgniarka ,ksiądz iiiiii ksiądz po prostu ludzie iiiiii ludziska jak to się potocznie mówi .Wszystko zależy a już na pewno bardzo dużo od człowieka .Pozdrawiam pielęgniarki jak i pacjentów i życzę żebyśmy byli lepsi i milsi dla siebie
Bb17.12.2016, 23:52
a w szpitalu nie śmierdziałoby ,gdyby rodziny dbały o swoich bliskich,których stary brud z domu ciężko odmoczyć za którymś razem.
Bb17.12.2016, 23:34
do dudek-na unierychomienie w łóżku agresywnego pacjenta jest procedura.A był dudek kiedy dodrapany,wysmarowany defekaliami opluty lub kopnięty przez chorego ?niejedna pielęgniarka była., Pan kaczyński był uderzony w głowę kamerą i od razu jest oddżwięk w tv,ale pielęgniarkę można bezkarnie bo to tylko siostra.OFIARA SWEJ MISJI.
Mikołaj17.12.2016, 16:44
Ta Akredytacja jest dzięki pielęgniarkom w tym Szpitalu ,które sumiennie wykonywały swoje czynności i procedury. Wiele czasu poświęciły, aby wyprowadzić dokumentację do porządku. Panowie Doktorzy mieli to w d.......
A teraz po raz kolejny zostały potraktowane jak zostały.
@@pielegniarka17.12.2016, 15:34
Nie pracuje w prywatnym gabinecie pana doktora biedna zgorzkniała kobieto.Nie powiedziałam,ze mało zarabiam lecz niewystarczająco.To,ze mam druga prace to moja decyzja i tobie nic do tego.Nie rozdaje wizytówek na oddziale i z tym sie nie spotkałam a jezeli ty sie z tym spotkałaś to podjęłas jakieś kroki(zawiadomiłas dyrekcje)?Mialas odwagę?Nie podoba mi wizerunek biednej,skrzywdzonej pielęgniarki.Jestem przeciwko.Nie można na podstawie zachowania jednej osoby mówić zle o wszystkich.Uwazam ze dobrze pracuje i jestem lubiana przez pacjentów.Jezeli natomiast pielęgniarka zle odnosi sie do pacjenta ,lekceważy,jest opryskliwa powinna zmienić prace,która oprócz zawodu jest tez powołaniem.Pozdrawiam zgorzkniałe,nie pracujące kobiety.
@ Pielegniarka17.12.2016, 14:23
Zarabiacie ok.2 tyś. Do ręki. Do tego dochodzą wam godziny za dyżury i dodatki. Ten mit biednej pokrzywdzonej pielęgniarki NIE ISTNIEJE. Same go sobie budowałyście na własne potrzeby.Oczywiście finansowe. To ze ty musisz pracować na drugim etacie bo dziecko będzie przymierać głodem jest wynikiem zakłamania waszego środowiska. Od pielęgniarki po lekarza. A swoją drogą to dorabiasz w prywatnym gabinecie pana doktora i jego wizytówki wciskasz pacjentom na szpitalnym oddziale? Brawo TY.
@Wesołych Świąt17.12.2016, 13:13
Ależ jesteś arogancki. Nic dziwnego ze się ludzie na was żalą.
Pielęgniarka17.12.2016, 11:43
Nie wrzucajcie wszystkich pielęgniarek do jednego wora.Pracuje w tym szpitalu 28 lat ,staram sie jak moge:zawsze jestem miła dla pacjentow( chociaż sa różni),staram aby na moim dyżurze wszystko było Ok.-a nie jest łatwo.ciagle wprowadzane jakieś nowe procedury,ciagle coś do przeczytania,podpisania (bo nowa procedura różni sie od starej jednym zdaniem), mnóstwo papierów,kontrola za kontrola.I zawsze wszystko najlepiej zwalić na pielęgniarkę a jeszcze lepiej na oddziałowa( która ma myśleć za wszystkich od ordynatora do salowa i pierwsza idzie na dywanik).Prosbe mam do wylewających żale. Jezeli jesteście z czegoś niezadowoleni idźcie od razu na skargę ,na konkretna osobę a nie wylewajcie żali na forum ,nie uogólniajcie.Bo wśród nas sa takie , które dobrze pracują i maja serce dla pacjentów i czuja sie skrzywdzone tymi komentarzami.Wesolych Świat wszystkim życzę i zaraz ide do drugiej pracy bo z tego co zarabiam w szpitalu nie utrzymam rodziny.Pozdrawiam wszystkich.
mati17.12.2016, 10:13
jak komuś tak strasznie się nie podoba ten szpital,to jest wolny wybór,nikt nie jest doskonały,ale niektórzy tutaj,potrafią tylko s.na innych,ale jak trwoga to, ratujcie
@ Wesołych świąt17.12.2016, 10:11
Dwa pytania: Kto tu komu płaci? Bo chyba pacjent dawcą a personel biorcą. A ty chciałbyś żeby wam wypłacić gwiazdorską gażę i jeszcze wam się kłaniać w pas. Najlepiej nie wchodzić do szpitala bo o zgrozo rodzina wam zwróci uwagę a wy na krytykę jesteście mało odporni. Zupełnie inaczej jak na kasę. I czar prysł. Pielęgniarki i lekarze są w szpitalu w pracy. nie wiem czy wiesz co to znaczy bo po tym co tu wypisujesz jest to pojęcie bliżej ci nie znane. /CO NA TO Pan Wierzba?/ w końcu to jego personel . Drugie pytanie jest takie. Skoro tak bardzo jest wam źle i tak bardzo wam przeszkadza pacjent i jego wredna rodzina,to co tam jeszcze robicie? Czar prysł? A co ma do waszego nieróbstwa Jezus Chrystus to zupełnie nie rozumiem. Cudu potrzebujesz żeby sobie kieszenie napchać nic nie robiąc? I czar prysł?
ppiotr17.12.2016, 10:02
nie raz i nie dwa byłem w tym szpitalu i nie jest tak żle jak przedstawia tu większość,chyba zawodowych krytykantów,niektórzy tutaj tacy mądrzy,że powinni leczyć się sami
ol17.12.2016, 09:22
PIS rządzi w terenie,to nie mogli nie dostać nagrody. A ja polecam panu Wierzbie spacer po tym folwarku zwanym szpitalem. Za komuny nie było takiej prywaty i olewania pacjenta.
Savage17.12.2016, 09:17
Panie dyrektorze i szanowny personelu naszego szpitala - serdecznie zapraszam do poczytania wszystkich komentarzy - idą Święta - może nasuna się jakieś refleksje - a napewno powinny
miotonik17.12.2016, 08:43
jeszcze się taki nie narodził,co by Polakowi dogodził,tylko się żreć i kłócić
Wsołych Świąt17.12.2016, 07:40
Przywitam się kulturalnie z Państwem Dzień Dobry! A nawet Pochwalony Jezus Chrystus, bo Państwo katolicy bardzo praktykujący, stosujący nauki swojego Boga w życiu, jesteście miłosierni, sprawiedliwy,cnotliwi, nadstawiacie drugi policzek, postępujecie według przykazań boskich i kościelnych.
A teraz wrzucę kamyczek do ,,do waszego ogródka". Pozwolę sobie wymienić w punktach wasze przewinienia bo też nie jesteście idealni:
-wchodzicie do szpitala, do oddziału jak do stajni. Wchodząc do stajni gazda mówi,, Szczęść Boże" a w jak prymitywy bez słowa.
-odwiedzając bliskich bardziej was interesuje pacjent na sąsiednim łózko.
-przejawiacie troskliwość o mamę , tatę ale czar pryska kiedy trzeba ich zabrać do domu. Przecież wy pracujecie,nie macie czasu ... i już czar prysnął. Idą święta i zaś oddziały będą przepełnione starszymi osobni, bo nikt nie będzie chciał ich w domu, bo gdzie postawicie choinkę jak będziecie świętować jak w domu jest człowiek wymagający opieki
I wtedy te wredne pielęgniarki i ci chamscy lekarze są dobrzy bo się opiekują waszymi bliskimi.
- a i co do zachowania waszego droga Rodzino jest wiele do życzenia: jesteście opryskliwi, aroganccy, nie szanujecie pracy lekarzy, pielęgniarek, macie w 4literach jak się was prosi by na chwile wyjść z sali bo wykonuje się toaletę pacjenta albo nawet reanimacje , ciekawe czy wam byłoby przymnie jak by leżeli na łóżku a nad wam tłum gapiów. Czasem użyjcie mózgu do myślenia.
Przypomnę wam Ewangelie: Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz.
Te przykłady można by było mnożyć i mnożyć.
PS. oczywiście to nie tyczy się wszystkich Rodzin.

Bardzo mnie bolą te złośliwe wypowiedzi, komentarze bo jestem oddany całym sercem chorym. Wiem, że nie w każdym środowisku pracy znajdzie się zakała.

Przykazanie Miłości;
Będziesz miłował Pana Boga twego z całego serca swego, z całej duszy swojej i ze wszystkich myśli swoich,
a bliźniego swego jak siebie same

To jest jedno z przykazań , którym kieruje się w życiu. Warto może go zostawać w życiu codziennym , jak i personel szpitala jak i pacjencie i ich rodziny.
Pacjent17.12.2016, 00:15
A ślępowa medal za co dostała za....... pacjentów.............
Bb16.12.2016, 23:17
proszę państwa.nie było nagrodzonej ani jednej pielęgniarki.dajcie chociaż wy nam żyć na świecie...
obcy16.12.2016, 20:55
A co tam robi wójt Karlak z Kuczkowiczem ? Żenada.
pacjentka16.12.2016, 20:46
/.../ ? Akredytacja dla najgorszego szpitala Podhala?Trzeba mieć zdrowie aby tam trafić na leczenie i nie daj Boże diagnostykę. Jestem przerażoną pacjentką biurokracji i nie chęci personelu.

Naruszenie regulaminu. Moderator.
była16.12.2016, 20:36
Wstyd mi czytać te komentarze.Kiedyś tam pracowałam i nie było takiego dziadostwa.
INNA16.12.2016, 20:33
Jakość to tylko na papierze. W szpitalu W Nowym Targu jest totalny galimatias. Nawet jak się jest pierwszym czeka się minimum dwie godziny.Ratownicy mimo swej chęci nie wiele umieją, olewają pacjentów i traktują jak zło konieczne. A zapytam z ciekawości czy można w Szpitalu pracować 24 godziny.Tak jak na SOR w Nowym Targu?
Pacjentka16.12.2016, 19:18
Nie wszyscy pracują tak samo!
Na zdjęciu 22 pani Zosia! Sanitariuszka z rehabilitacji przesympatyczczna osoba,mająca wielkie serce dla pacjentów.Pani Zosiu gratuluje wyróżnienia.Pani na nie zasłużyła!
drobiazg16.12.2016, 17:45
Panie Wierzba! Słuchaj ludzi, pacjentów a nie włażących w ... lekarzy! Ta nagroda to czysta fikcja i wiedz o tym!
kolega sl.16.12.2016, 16:53
Szok i niedowierzanie!!! za taki bubel nagrody? to wstyd chwalić się fałszywym i niemającym nic wspólnego z rzeczywistością certyfikatem!
Pacjentka16.12.2016, 16:25
Nie wkladajmy wszystkich do.jednego worka sa jedni z powolania inni za kare przychodza do pracy. A z tego co wiem nie tylko pielegniarki i lekarze dostali odznaczenia tam.tez inni pracuja o ktorych sie zapomina np salowe czy sekretarki.medyczne .
ewa16.12.2016, 16:19
Tak patrz na te zdjęcia i mam wrażenie że jestem na zebraniu partyjnym.Wiadomo czyim.
xxx16.12.2016, 16:06
Byłoby dobrze zaprosić komisję akredytacyjną w zwykły dzień na SoR np; czwartki słynny Ortopeda Poniedzialki , środy i piątki słynny na całe Podhale internista oraz inny znany chirurg SOR dzięki którym ten szpital ma tak dobrą Akredytację
młody tata16.12.2016, 16:01
A do porodu pacjentów wyprowadza ochroniarz
jo16.12.2016, 16:00
Fajny lekarz, ten na 5 zdjęciu od końca.
Leming doskonały16.12.2016, 15:18
Jaki minister - taka akredytacja.

Hrabia dostał się na stołek, to i lobbuje za konsorcjami farmaceutycznymi, bo nie wierzę, że jest niedouczonym ćwokiem, który nie ma podstawowej wiedzy o konopiach indyjskich. Jego działanie odbieram jako celowe działanie na szkodę społeczeństwa - czytaj pozbawiania części społeczeństwa prawa do leczenie i leków z bożej apteki.
jeszcze optymista16.12.2016, 15:10
Jeśli komentarze oddają prawdę o nowotarskim szpitalu to można zwątpić w kompetencje tych, którzy odznaczenia i nagrody przyznają. Kiedy wreszcie nastąpi ta dobra zmiana? Pewno dopiero po zmianie pokoleń, jeśli młodzi nie skorzystają z przykładu obecnie zarządzających.
konjo16.12.2016, 13:59
powiedzmy sobie szczerze jesli chodzi o jakość usług medycznych i podejscie do pacjenta to jest gorzej niż za komuny.....reformy i wysoka jakość kończą się wraz z końcem słynnych linii żółtej i zielonej....tragedia bo chodzi o nasze zdrowie i życie
Gość16.12.2016, 13:44
Haha ale się uśmiałam z tym jedzeniem w szpitalu i jacy są mili dla chorych .Paranoja prawda wyglada inaczaj chamstwo i jeszcze raz chamstwo
bartek16.12.2016, 13:42
Tam nie ma żadnej jakości usług. Na oddziale ratunkowym czekałem kilka godzin.A na zdjęcie rentgenowskie kolejne dwie godziny. Jak poprosiłem o zwolnienie z pracy w tym dniu to usłyszałem że rodzinny mi wypisze. Ku......a . Znów cały dzień pod drzwiami bo jaśnie państwo zwolnienia nie wypisują. A noga złamana.
alik16.12.2016, 13:34
Jak mogli nie przyznać skoro w powiecie PiS rządzi. Ha ha.
kier16.12.2016, 13:20
Pielęgniarka jedna na cały oddział to się nie dziwcie. I wszyscy mają do nich jakieś ale. Miejcie do lekarza! A do lekarza to nie, obudzić nie wolno, z domu wezwać nie wolno bo wiadomo jak to jest. Pielęgniarka nic nie zrobi a lekarz...
Łucja16.12.2016, 13:18
Do Wow
Też miałam takie doświadczenia, dopóki moja mama po innych oddziałach nie trafiła na oddział rehabilitacji w tym szpitalu.Inny świat.Mało personelu,bo jedna pielęgniarka na dyżurze i jakaś pani do pomocy (chyba opiekunka) ale ludzie jaka opieka...Mama była wożona do kąpania na wózku (codziennie!), panie były bardzo miłe,jak o coś poprosiłam nigdy nie było problemu.
Da się?
tadek16.12.2016, 12:56
kilka godzin czekałem na lekarza i tak sobie słuchałem jak pani fizjoterapeutka obdzwania całą swoją rodzinę. W godzinach pracy,w państwowym szpitalu a na czyj koszt to nie wiem ,nie wykluczone że telefon tez służbowy. Ależ się ta kobiecina nagadała. Jej siostra tez pracowała w szpitalu no to obie panie miały temat wspólny pacjent. To jest nie do opisania. Jak wszyscy pracują tak jak ta pani to ratunku dla służby zdrowia nie ma. Zaorać .I wszystko budować od nowa.Przyzwyczajenia są drugą naturą. Nawyków nikt nie zmieni. Bo są akceptowane przez resztę i uznawane za normę.
jaa16.12.2016, 12:32
do częsty pacjent --> racja bezczelne traktowanie pacjenta, który pilnie potrzebuje pomocy i odsyłanie go do innych placówek bo tu nie ma lekarza.
Można sie tam wykończyć czekając zarówno na lekarza jak i pielęgniarkę. Ktoś kto chciał wydać nagrody nie czekał nigdy wieczorem wykańczając się na ławeczce w oczekiwaniu na zainteresowanie
dudek16.12.2016, 12:23
A słyszał kto o przywiązywaniu pacjenta do łózka albo do grzejnika??? No.Certyfikat jest.
wow16.12.2016, 12:05
Nie no to już są jaja. Jaki certyfikat? Za co? Takiej prywaty jak w ostatnich czasach to nie było w szpitalu nigdy. To że z szpitalnych poradni kierują do prywatnych gabinetów/oczywiście bez kolejki/ to stała praktyka. Pytanie czy gdyby tych kolejek nie było prywatny biznes doktora kręcił by się równie dobrze. Jakoś usług? Jakich usług. Pielęgniarki opryskliwe,na salach śmierdzi.Pacjenci myci raz w tygodniu. Certyfikat jest chyba partyjny a na ten układ puki co rady nie ma.
częsty pacjent16.12.2016, 11:28
Certyfikat? Za co? za bezczelne traktowanie pacjentów przez lekarzy i pielęgniarki? Za poniżanie i głupie odzywki? Wstyd. Ci co ich nagradzali chyba nigdy nie byli na oddziale!
Tomasz16.12.2016, 11:22
z tymi posiłkami to chyba jakaś kpina.
Ciekawe czy ktoś z przyznających certyfikat jadł to co podaje szpital, chodzi mi o smak wartości jak i samo podanie na tych obleśnych plastikach?
Mirek16.12.2016, 11:04
jakość? Jaka jakość. coraz gorzej w tym szpitalu sie dzieje. Ratunkowy żenada. czekanie po kilka godzin nawet jak nikogo nie ma w kolejce. Pielęgniarki niemiłe i niegrzeczne. Zero pomocy od personelu medycznego.
gryzek16.12.2016, 10:36
Albo coś jest prestiżowe,albo dostaje to połowa. Bo jedno z drugim koliduje. Jak szpital ma udowodnić świadczenie wysokiej jakości usług jak w tym grajdole trudno jest się dopchać do jakichkolwiek poradni. No chyba że prywatnie. Pacjent w totalnej olewce. A polityczne koci-łapci nagradza się medalami. No coś nieprawdopodobnego!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl