14.01.2017, 12:27 | czytano: 1415

Kasprowy Wierch otwarty dla narciarzy

Czynne są wszystkie koleje i kolejki na Kasprowym Wierchu - Gąsienicowa i Goryczkowa.
Warunki do jazdy na nartach są zróżnicowane. Na trasie Goryczkowa są fragmenty, gdzie jest mała pokrywa śnieżna. W górnej części warunki do jazdy są trudne. Podobnie jak na szlaku narciarskim z hali Gąsienicowej należy uważać na wystające kamienie i korzenie.
Przed wyprawą na narty lepiej jednak upewnić się, jaka w Tatrach panuje pogoda. Dziś tj. w sobotę, warunki są złe - na Kasprowym Wierchu jest mgła i wieje wiatr.

Szczegółowe informacje o sytuacji na Kasprowym Wierchu znaleźć można na www.pkl.pl, a najnowsze wiadomości z małopolskich stacji narciarskich na narty.malopolskaonline.pl.

r/
zobacz także
komentarze
115KM14.01.2017, 21:38
Wystające kamienie i korzenie...?! Usunąć, zaorać, wyplantować, naśnieżać...Żeby dwóch tras w normalnych górach nie mogło być w Polsce, to skandal...a te c...e z TPN-u wożą się qadami i skuterami gdzie chcą. Kasę mają pewną bez względu na to czy turyści i narciarze będą zadowoleni.
parkowiec14.01.2017, 17:16
Ziobrowski musi odejść. Jest to szkodnik, który nawet ubrać się porządnie nie umie nie mówiąc o fryzurze.
Narciarz14.01.2017, 16:59
Goryczkowa to najlepsza trasa w Polsce. Niestety TPN i dyrektorek Zoibrowski wstrzymuje naśnieżanie trasy. Trza go odwołać - gdzie ta dobra zmiana PIS-u. Już minęło 1,5 roku i nic. Bo nie bedę na nich głosował
Podhalan14.01.2017, 12:41
Goryczkowa to kompromitacja. Ten wyciąg nadaje się na złom. A brak sztucznego naśnieżania, które jest torpedowane przez klikę pseudoekologów i TPN powoduje, że nieraz cały sezon trasa jest zamknięta. Do tego ta awantura z prywatyzacją. Gdyby spółkę wykupiły miejscowe sitwy, to zapewne nie byłoby problemu z utratą narodowego dobra. Bo niby jaki prezes przygotowywał spółkę do prywatyzacji?
Zobacz pełną wersję podhale24.pl