08.03.2017, 13:37 | czytano: 1632

Jeszcze przez trzy dni można głosować w plebiscycie na Sportowca Roku na Podhalu

Do 10 marca przyjmowane są głosy w organizowanym po raz kolejny przez Podhale24.pl i SportowePodhale.pl plebiscycie sportowym.
Plebiscyt nie dotyczy jedynie Sportowca Roku. Poza nominowanymi do tego tytułu 25 osobami mamy do wybory także 5 kolejnych kategorii, w których wskazać możemy własnych faworytów.
W kategorii Młody As prezentujemy Państwu dziesięciu dobrze rokujących zawodników. Tyle samo Trenerów walczy w kolejnej kategorii o miano najlepszego w minionym roku.

Uczestnicy plebiscytu mają też możliwość wyboru najlepszej Drużyny - nominowanych jest ich 11, oraz najlepszego Klubu Młodzieżowego.

Od niedawna Czytelnicy mogą też wskazać najlepszą - ich zdaniem - sportową Imprezę roku. Do tegorocznej edycji plebiscytu nominowano 7 takich wydarzeń.

Wszelkie informacje o kandydatach i regulamin plebiscytu dostępny jest na www.plebiscyt.sportowepodhale.pl

Głosowanie odbywa się poprzez system SMS - na numer 71068 należy wysłać wiadomość o treści odpowiedniej dla danego kandydata. Koszt wiadomości to 1,23 zł

Głosowanie zaczęło się na początku lutego - w niektórych kategoriach plebiscytu faworyci rysują się już dość wyraźnie, w innych wszystko może się jeszcze zdarzyć, ale o wszystkim zadecydują Wasze głosy, które oddawać można do piątku 10 marca do północy. Zapraszamy do udziału w plebiscycie!
Partnerami plebiscytu są Aquapark Zakopane, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu oraz sieć sklepów sportowych Koperniak.

Równolegle, wraz z początkiem hokejowego play-off rozpoczęliśmy jak co roku wybór najlepszego zawodnika sezonu (MVP) klubu TatrySki Podhale. Tu nominowani zastali wszyscy członkowie drużyny a szczegóły dostępne są na stronie www.MVPhokej.sportowepodhale.pl.

To głosowanie potrwa do ostatniego meczu Szarotek w playoff. Wszystkie oddane głosy wskażą najlepszego zawodnika całego sezonu a dodatkowo, od najbliższych meczy półfinałowych rozgrywanych w Nowym Targu, na podstawie głosów oddanych podczas trwania spotkania wybierzemy Najlepszego Zawodnika Meczu.

red/


Zobacz pełną wersję podhale24.pl