08.03.2017, 20:39 | czytano: 4431

Druga porażka "Szarotek". Rywalizacja przenosi się do Nowego Targu (zdjęcia z Krakowa)

W drugim meczu w Krakowie, zespół TatrySki Podhale Nowy Targ, po wyrównanej walce, przegrał z drużyną Comarch Cracovia 3:4. To druga porażka "Szarotek" w półfinałowej rywalizacji play off.
To był wyrównany mecz. Po pierwszej tercji na tablicy był wynik 1:1, a po drugiej - 2:2. Bramki dla "Szarotek" strzelali: Kasper Bryniczka i Alaksandr Radzinski. Wszystko rozstrzygnęło się w ostatniej tercji, a której nieco lepsi byli krakowianie. Na dwie bramki "Pasów", nowotarżanie zdołali odpowiedzieć tylko jedną, Oskara Jaśkiewicza, i przegrali spotkanie.
Teraz rywalizacja przenosi się do Nowego Targu, gdzie obie drużyny zmierzą się 11 i 12 marca.

r/ fot. Joanna Maczugowska

Wybierz najlepszego hokeistę Szarotek! Trwa plebiscyt na najlepszego zawodnika bieżącego sezonu przygotowany wspólnie z portalem SportowePodhale.pl - wejdź na MVPhokej.sportowepodhale.pl i wybierz swojego faworyta!