04.04.2017, 10:27 | czytano: 5567

Błyskawiczna rozbiórka mostu w Poroninie

Zdj. Józef Słowik
Do 7 kwietnia całkowicie ma zostać rozebrany stary most na zakopiance w Poroninie.
W Poroninie pełną parą idzie budowa węzła tatrzańskiego, która ma zakończyć się w przyszłym roku. Węzeł ma usprawnić ruch na skrzyżowaniu zakopianki z drogami na Suche i Bukowinę Tatrzańską. W ich miejscu powstanie m.in. tunel pod torami kolejowymi i nowe ronda.


W ubiegłym tygodniu zamknięto stary most i ruszyła jego rozbiórka. Ruch prowadzi nowo wybudowaną, tymczasową przeprawą. Droga na Bukowinę Tatrzańską została zamknięta.Na 15 maja drogowcy zaplanowali prace rozbiórkowe mostu kolejowego.

js/
zobacz także
komentarze
baciok@04.04.2017, 14:31
Świadczy to indolencji władz Biołego Dunajca z Wójtem na czele. Nawet nie wiem jak ten Wójt wygląda tak o nim mało pisza.
kierowca bicykla04.04.2017, 13:36
W Białym D. nadal protestują i wdychają spaliny ze stojących i kopcących z całego przekroju rur wydechowych.Krebs już zbiera na pewni żniwo wśród białodunajczanów , bo inaczej nie może być skoro tysiące samochodów stoi pod światłami z obu stron mostu i puszcza spaliny bezmyślnym mieszkańcom B.D. którzy inhalują płuca swoje , swoich dzieci i kierowców stojących w kolejkach pod światłami. W Poroninie przyszli szybciej po rozum do głowy i powiedzieli dość trucia siebie i zgodzili się na modernizacje . W B. D. nadal są oportuniści i przyjęli inną strategię czyli trucie siebie samych i innych i protestują nadal .
krucy......04.04.2017, 11:07
No i co z tego? W B.Dunajcu nadal ruina stoi,(od pięciu lat nic się nie dzieje,za pieniądze za prąd do sygnalizacji świetlnej był by taki most że ,,warszawka,, by zbladła) nadal będą korki. Już się nie Polska ale Świat się śmieje z ,,włodarzy,, pow.Tatrzańskiego.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl