12.04.2017, 09:17 | czytano: 3417

Włamanie do baru na basenach termalnych. Złodzieje byli pijani

SZAFLARY. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali trzy osoby, które włamały się do baru na terenie basenów termalnych „Gorący Potok” w Szaflarach i zabrały stamtąd cztery soki i Red Bulla.
Trzej mężczyźni, mieszkańcy Smardowic i Krakowa, wyszarpali zamknięte na zamek drzwi, weszli do wnętrza baru i skradli cztery butelki soku oraz puszkę Red Bulla. - Zaraz po kradzieży, zauważeni przez obsługę sprawcy zaczęli uciekać, przeskoczyli przez bramki wyjściowe, wsiedli do samochodu marki BMW i odjechali - relacjonuje podkomisarz Roman Wolski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.
W trakcie ucieczki włamywacze rzucali kamieniami w samochody zaparkowane na parkingu przez termami. Policjanci przybyli na miejsce natychmiast przekazali swoje ustalenia dyżurnemu, który w rejon basenów skierował inne patrole. Samochód, którym uciekali sprawcy został po krótkim pościgu zatrzymany wraz ze znajdującymi się w nim mężczyznami, przy rondzie w Szaflarach. Po wylegitymowaniu okazało się, że są to 31-letni mieszkaniec Smardowic oraz 24 i 42-letni mieszkańcy Krakowa. Badanie na obecność alkoholu wykazało, że mają 1,82 i 1,37 promila. Wszyscy zostali osadzeni w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury.

r/
zobacz także
komentarze
Bravo dla autora :))12.04.2017, 18:10
SZAFLARY. Policji po krótkim pościgu policjanci zatrzymali trzy osoby, które włamały się do baru na terenie basenów termalnych ?Gorący Potok? w Szaflarach i zabrały stamtąd cztery soki i Red Bulla.
Szarak12.04.2017, 11:12
Skok stulecia, dobry plan i włamanie, głupia wpadka i zatrzymanie. Skądś jakby znajomy scenariusz, prawie jak "Gang Olsena" xD
qwe12.04.2017, 09:18
suszyło ich, bez przesady żeby ich gonić :D
Zobacz pełną wersję podhale24.pl