21.05.2017, 17:13 | czytano: 3742

Uroczystości fatimskie w Zakopanem (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak
W Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach dobiegają końca Uroczystości Fatimskie, które w tym roku poświęcone były 100-leciu Objawień Fatimskich. Ulicami miasta przeszła tradycyjna procesja, której towarzyszyła kilkudziesięciokonna banderia Związku Podhalan.
Uroczystości fatimskie rozpoczęły się procesją różańcową do parku fatimskiego, po której odprawiona została Msza Św. pod przewodnictwem ks. biskupa Damiana Muskusa.
Procesja przeszła z Sanktuarium na Krzeptówkach do Kościoła Św. Krzyża.

rk-w/ zdj. Piotr Korczak
zobacz także
komentarze
były kierowca22.05.2017, 15:39
bo tak ...świetnie powiedziane ...jak za komuny było ciężko to kościoły wypełnione były po brzegi ,księża byli zaangażowani w podziemiu jak chociażby Błogosławiony Ksiądz Popiełuszko to było dobrze ...miłościwie nam panujący Bolek z całą rodziną też korzystał w latach osiemdziesiątych z gościnności Księży na Krzeptówkach a teraz mu się działania kościoła nie podobają ...wystarczy zawinąć łepy chustą i korzystać z dobrobytu kalifatu...
igor22.05.2017, 09:55
Przeczytałem feministyczne! Bu ha ha ha. A już myślałem że cud pod Giewontem miał miejsce.
Rycerz Niepokalanej21.05.2017, 18:30
nie ma chyba powodow komentowac tej jakze bogatej uroczystosci Fatimskiej....tylko dobrze w ramach GLEBOKIEJ WIARY ,pamietac o tych ktorzy nie maja za co i gdzie zyc -tak po prostu po chrzescijansku
bo tak21.05.2017, 17:49
Uprzedzając komentarze rasistowskie komentarze dotyczące religii i wiary chrześcijańskiej - jak wam nie pasuje to wy....korzystać strefę schengen i wy....pad do kalifatu niemieckiego lub francuskiego!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl