02.06.2017, 08:56 | czytano: 4092

Przedsiębiorcy ufundowali dzieciom zabawę w wesołym miasteczku (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak
Już po raz trzynasty w Rabce-Zdroju odbył się Rodzinny Festyn Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom. Podczas tegorocznej imprezy przy pięknej, słonecznej pogodzie w parku Rozrywki Rabkoland bawiło się kilka tysięcy dzieci z całego Podhala.
Organizatorami imprezy byli Andrzej Gut-Mostowy oraz Tatrzańska i Nowotarska Iza Gospodarcza. Wydarzenie sponsorowali przedsiębiorcy z niemal całego Podhala.
Podobnie jak w ubiegłych latach, podczas festynu dzieci bezpłatnie korzystały z wybranych atrakcji Parku Rozrywki Rabkoland oraz uczestniczyły w loteriach i zabawach organizowanych na plenerowej scenie, które prowadził Dariusz Galica.

Wydarzeniem towarzyszącym festynowi była akcja "Jestem Bezpieczny", w ramach której ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego uczyli pierwszej pomocy oraz zasad bezpiecznego poruszania się po górach. Uczestnicy zabawy otrzymali również odblaskowe opaski, dzięki którym będą lepiej widoczni na drodze.

Podczas finałowego losowania dwoje dzieci zostało szczęśliwymi posiadaczami rowerów górskich ufundowanych przez firmę Maxx Sport z Nowego Targu. Wręczyli je przedstawiciele organizatorów: Andrzej Gut Mostowy oraz Józef Knap z Nowotarskiej Izby Gospodarczej oraz zaproszeni goście: Burmistrz Rabki-Zdroju Ewa Przybyło, wiceburmistrz Robert Wójciak oraz właściciel Parku Rozrywki Piotr Wiecha.

Źródło: materiały prasowe, oprac. rk-w/ zdjęcia Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
BAJ A NIE04.06.2017, 09:56
W kraju co się zwie MAŁMAZJA
Pojawiła się FANTAZJA :))))
Wezwał JĄ tu WIELKI BAJ
By do KRAJU wrócił RAJ

Przyleciały tu biedronki
Muszki, pszczoły oraz stonki
Pojawili się piraci :o)
Klauny ,skrzaty i kamraci

Są królewny , królewicze
Chyba wszystkich tu nie zliczę
Są rycerze i są smoczki :p))
Są pieśniarze-linoskoczki

Z CZAREM BAJEK
ZA PAN BRAT
JAKI PIĘKNY
JEST TEN
ŚWIAT
niepocieszony03.06.2017, 10:00
Burmistrz Rabki jako sponsor z prywatnych środków winna dawać nagrody
... następny wyrok sądowy :)
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl