30.07.2017, 14:01 | czytano: 2958

Poszukiwani chętni do pracy w Komitecie ds. Rewitalizacji

W Urzędzie Miasta Zakopane odbyły się konsultacje społeczne dotyczące określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu ds. Rewitalizacji. Wzięli w nich udział przedstawiciele Rady Miasta oraz działających w mieście instytucji i stowarzyszeń. To kolejny krok przybliżający do uchwalenia przez Zakopane planu rewitalizacji miasta.
Według konsultowanego projektu, w Komitecie rewitalizacji zasiadać będą przedstawiciele Rady Miasta, Młodzieżowej Rady Miasta, środowiska gospodarczego, organizacji pozarządowych, MOPSu i Urzędu Pracy oraz mieszkańcy obszaru rewitalizacji.
Działający społecznie komitet ma być ciałem doradczym przy burmistrzu. Opiniować ma działania podejmowane w ramach Planu Rewitalizacji.Wszyscy chętni, którzy chcieliby wziąć udział w pracach Komitetu, będą mogli zgłaszać się poprzez stronę internetową Urzędu Miasta. Najważniejszy jest udział w jego pracach mieszkańców. Tylko za pośrednictwem Komitetu będą oni mieli bowiem możliwość zgłaszać swoje uwagi do założeń i sposobów realizacji Planu Rewitalizacji.

rk/ zdj. Regina Korczak - Watycha
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
tyle30.07.2017, 23:37
@brunhilda. Baba cy nie ale mos racje.
brunhilda30.07.2017, 22:06
A jest co niby jeszcze rewitalizować? Zrewitalizujcie drogi zwłaszcza ul.Goszczyńskiego zrewitalizujcie Gubałówkę dla narciarzy zimą ...i koniecznie parkingi bo apartamentowce powstają jak grzyby po deszczu galeria galerią pogania a parkować nie ma gdzie ...rewitalizanci kolejne śpece na kase jacy pomysłowi ...a Zakopane już dawno topi się we własnym sosie ...i kiedy to w końcu dotrze do ściemniaczy z Urzędu Miasta Zakopane ...a ten asfalt na Harendę to już wylali ? pod sam dom burmistrza czy nie?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl