21.08.2017, 12:33 | czytano: 4654

18-latek zatrzymany za narkotyki

Fot. KPP Nowy Targ
W Chabówce policjanci z komisariatu w Rabce-Zdroju zatrzymali 18-letniego mieszkańca Raby Wyżnej za posiadanie dużej ilości narkotyków.
Podczas kontroli drogowej policjanci znaleźli przy 18-latku 44 gramy marihuany. Następnie przeszukali jego mieszkanie, w którym znaleźli kolejne 102 gramy zielonego suszu. - Sprawcę osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury - informuje asp. szt. Mariusz Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.
r/
zobacz także
komentarze
M.O21.08.2017, 19:16
TĘpic matole...
Nogaty21.08.2017, 19:02
@Góral.Pierwsze to za łeb rodziców ,, starych,,.Skąd ,,dziecko,, ma kasę na ,,ciastka,,.
Gorolka21.08.2017, 18:48
Tyle ze tak naprawde to nie narkotyk Górol...
Jest używany do leczenia w przeciwieństwie do innych..
Mało widziałeś i wiesz:)
Zapomniał Wół jak cielęciem był21.08.2017, 14:32
@Górol Już pomijając temat marihuany, pan pseudo góral w wieku 18 lat to w bibliotece siedział albo w kościele czy owce pasał i oscypku pucył? nie ma jak generalizować i wrzucać cała młodzież do 1 wora i ganiac do roboty na wasze emerytury. Wasze pokolenie to niby święte było kwiat polskiej młodzieży jak na tamte lata, Równie dobrze można by było określić starsze pokolenie jako bandę ćpunów i pijaków jeśli reprezentować je będą np. Dzieci kwiatów ćpające po melinach kompociki i kwasiki ale tego to juz sie nie pamieta co?
najlepiej określić cała młodzież jako bandę nierobów i pijaków bo jakiś margines pije czy pali albo z życia korzysta, czego jak już wiem wy oczywiście nie robiliście. A młodzież się pobawi wyrośnie lub nie i pójdzie dalej w świat a już na pewno wyjedzie z tego kraju zamiast robić na takich górali
bingo21.08.2017, 14:30
Ja nie rozumiem skąd tylu ćpunów . To już żadna impra bez zioła albo czegoś innego nie może się odbyć. Kolejna rzecz to totalne szczyle które to sprzedają. /tak jak ten którego capneli/ I oczywiście Raba albo Skawa istne zagłębie zielarzy. Przecież ktoś tym musi kręcić i mało prawdopodobne żeby to była tylko trawa. A skąd te gówniarze mają kasę na ćpanie? No raczej nie od rodziców. No to od kogo i za co?
nie goral21.08.2017, 14:15
@Górol co za beton umysłowy i poglądowy, zgodnie z zasada nie znam sie to sie wypowiem. Pojęcia nie masz jak wygląda typowy palacz ale na 20lat bys go posadził, nie ma co idealnie rozwiązanie na zniszczenie komuś życia, czego nie można powiedzie o trawce bo to taki narkotyk jak i fajki choć fajki ciężej rzucić ehh no co z betony umysłowe szkoda gadać .

całe szczęście ze mefedrony i pochodne są legalne ale tym to się policja nie chwali, kij z tym ze ludzie umierają popadają w nałóg często bez wyjścia rujnują sobie zycie i zdrowie, ważne ze te straszne ćpuny od ganjii na 20 lat posadzić

na starość albo w chorobie jeszcze zatęsknisz o łagodzeniu bólu marihuana ale co ty tam wiesz w tej swojej wsi
legalize21.08.2017, 14:05
Górol: Od kiedy marihuanę sie ćpa? Lepiej żeby do więzienia trafiali ludzie którzy zabijają kradną a nie za cos takiego ;) zrozumcie w końcu ze marihuana to nie sa narkotyki ciężkie. Z jakiegoś powodu w wielu krajach jest legalna tylko Polska jest tak zacofana ze tego nie rozumie. W wielu krajach jest ona stosowana medycznie i w koncernach kosmetycznych wystarczy troche poczytać :)
heavy metal z NT21.08.2017, 14:04
górol aleś ty głupi to zioło powinno być legalne jak gorzała, tylko że z gorzały jest akcyza
Górol21.08.2017, 13:29
Wyjdzie mu to na dobre i innym też.Tempić ćpunów.Do roboty sie nie chce iść ale imprezy,ćpanie i picie alkoholu jest na porządku dziennym.Za każdy gram przynajmniej 1.5 miesiąca więzienia i przymusowe prace żeby nie utrzymywali go za darmo z pieniędzy podatników.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl