30.11.2017, 16:13 | czytano: 5573

Jolanta Bakalarz pozostanie szefem nowotarskiego sanepidu

Fot. Robert Miśkowiec
W grudniu kończy się kadencja Jolanty Bakalarz na stanowisku dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Targu. Starosta Krzysztof Faber poinformował, że po konsultacjach z Wojewodą Małopolskim zapadła decyzja, by pozostawić dotychczasową dyrektor na stanowisku.
Starosta dodał, że jest zadowolony ze współpracy z Jolantą Bakalarz, ceni jej profesjonalizm i zaangażowanie. Na czwartkowej sesji rady Powiatu Nowotarskiego oficjalnie przekazał jej akt powierzenia stanowiska na kolejnych pięć lat i pogratulował dotychczasowych dokonań.


Jolanta Bakalarz jest absolwentką Politechniki Krakowskiej Wydziału Inżynierii Sanitarnej i Wodnej. W 1986 roku rozpoczęła pracę w NZPS „Podhale”, na stanowisku specjalisty do spraw ochrony środowiska. W 1993 roku zatrudniona została w PSSE w Nowym Targu na samodzielnym stanowisku pracy w Zapobiegawczym Nadzorze Sanitarnym. Uzyskała uprawnienia rzeczoznawcy do spraw sanitarno-higienicznych oraz rzeczoznawcy do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy. Ukończyła studia podyplomowe zakresie zdrowia publicznego, ale także z zakresu administracji i zarządzania zasobami ludzkimi, ma tytuł audytora wewnętrznego dla jednostek kontrolujących. Stanowisko szefa PSS-E w Nowym Targu piastuje od 2008 roku.

r/
zobacz także
komentarze
Bryś03.12.2017, 00:18
Dziwne , że nie ma się kto dobrać do ... tej Pani Derektor.
Większość udzielanych przez tą Panią "pozwoleń" jest powiązanych z pracownią projektową Jej małżonka . Wie o tym całe Podhale , ale wszyscy milczą, bo nie mają wyjścia. Ich maleńkie biznesy są zależne od łaskawości tej Pani, a nie merytorycznej ocenie warunków w jakiej prowadzą działalność. Ma to znamiona zmowy. Jak projektu np . pralni nie zrobi mój małżonek to nie nie wypierze się tam nawet pieluszki he he he
serce roście02.12.2017, 22:03
Pani Bakalarz na burmistrza
aa02.12.2017, 19:10
Pani Bakalarz jak widać ludzie przestali się pani bać i chcą mówić o pani biznesie i męża projektach, wykorzystywaniu stanowiska dyrektora ...
nu02.12.2017, 17:58
dobrze ze choc radio podaje ogloszenia ze zatruta bo tak to nawet nie wiemy co pijemy
n02.12.2017, 17:56
do sanepidu nalezy sprawdzac to co pijemy naokraglo zatrute
OB_Galicji02.12.2017, 14:56
Tworzą doskonały duet biznesowy , ze swoim mężem .
Pani daje zalecenia i mąż ma zlecenia na przeprojektowywanie pralni , szatni , gabinetów , przychodni itp itd .
Przeżyłem to kilka razy w swojej karierze w Uzdrowisku
Nie było na Nich mocnych . . . . Opanowali tę sztukę zarabiania pieniędzy do perfekcji. Czapki z głów . . .
matka i córka02.12.2017, 13:08
czy to ta Pani co zatrudniła swoją córkę niedawno w swoich szeregach, myślę że mieszkańcy powinni to wiedzieć skoro polityki w tym nie ma żadnej
informator01.12.2017, 21:54
do "kina starosty z ludzi"
Nie mam nic przeciwko zatrudniania młodych ludzi za emerytów bo i w sanepidzie są tacy którzy nie chcą odpuścić a ich praca pozostawia wiele do życzenia... Uważam natomiast, że jeśli chodzi o stanowisko dyrektora to żaden młody człowiek nie tylko nie posiada takiej wiedzy jak Jolana B., jak również doświadczenia, które przez wszystkie lata nabyła. Merytorycznie nikt z nią nie jest w stanie konkurować. Nie znam nikogo kto mógłby ją zastąpić. Względy polityczne nie mają w tym przypadku znaczenia
@ obserwatorka01.12.2017, 12:32
Masz na myśli nowotarska kablówkę.
zz01.12.2017, 10:41
Niektórzy nie zauważają że czas niektórych ludzi się już skończył. Mam nadzieje że przyjdą po nich nowi uczciwi "Narodowcy" - w dobrym słowa tego znaczeniu. W każdym razie jak się obserwuje wydarzenia w Polsce to szanse na to są.
Kretynika polityczna01.12.2017, 08:51
Fuszka jest to można skupić się na polityce i walce smogowej o upragniony stołek wiceburmistrza.
bonej01.12.2017, 08:34
najwyższy czas zmienić starostę
.01.12.2017, 07:39
Śmiech na sali. Prywatny folwark ma się dobrze.
leszek01.12.2017, 01:23
bardzo dobrze niech zostanie
nt@wp.pl30.11.2017, 22:57
Stanowisko Bakalarz bez konkursu, kadencja z układu ile jeszcze bezprawia w tej matni??? Pani B. bez konkursu, dyr Powiatowego Centrum Oświaty bez konkursu i w dziwnych podejrzanych okolicznościach kiedy konkurs wygrała Anastazja N...a.??? CBA, UKS, ABW...jest sprawa do sprawdzenia
teraz my30.11.2017, 22:22
Czyli zaprojektuj i odbierz pozostaje bez zmian?
Juhas30.11.2017, 20:22
Najlepszym dyrektorem sanepidu był śp. Dr Wiesław Biały - kiedyś jej szef . I zawsze dobrze wypowiadał się na temat Pani Bakałarz . Dobra decyzja , właściwy człowiek na właściwym miejscu
xxx30.11.2017, 20:21
Gdzie ten pis ma oczy?
kina starosty z ludzi30.11.2017, 19:59
Młodych dopuszczać panie starosto , a nie starymi ludźmi się otaczać !!!Starzy na emeryturę i świeżą krew dopuścić do rzadzenia . W powiecie nie działa "dobra zmiana" wbrew zapowiedziom naczelnika Państwa Jarosława Kaczyńskiego. To kpina z wyborców i PIS , którego podobno jest pan jeszcze członkiem . Tylu młodych , zdolnych ludzi czeka na prace . Co to ta pani jest taka nie zastąpiona . To chyba nieporozumienie
Pracownik30.11.2017, 19:49
A ten kierowca baran wtrąca sie do tego co nie powinien ! Zwolnić natychmiast !
krztsztof w.30.11.2017, 19:44
Złego słowa nie powiem na Panią Bakalarz. Była moja szefową przez 5 lat. Kompetentna, rzeczowa, przy tym niebywale skromna i serdeczna. Ekspert w swojej branży i nie tylko. Do każdego problemu podchodzi rzeczowo i z pełnym zaangażowaniem. Zawsze przygotowana do dyskusji. Potrafiąca zjednywać sobie rozmówców. Prawdziwy lider nie bojący się podejmować czasami kontrowersyjnych decyzji.
Gratuluje Pani Jolu! Sukcesów i dużo zdrowia!
arsen lupin30.11.2017, 19:09
Szkoda że Pani Jola nie zawsze dotrzymuje słowa. Chociaż to w sumie porządna kobieta...
Ela30.11.2017, 18:52
Tragedia.
STAŚ30.11.2017, 17:27
Czyli, bez zmian !!!
klocek30.11.2017, 17:26
Sanepid w tym mieście przecież robi wszystko hahahha