10.12.2017, 23:46 | czytano: 3686

Hokeiści na zakupach. Sportowcy dołączyli do akcji "Szlachetna Paczka" (zdjęcia)

zdj arch. Klubu
W ten weekend miał miejsce finał akcji "Szlachetna Paczka", do której podobnie jak rok temu przyłączyli się hokeiści drużyny TatrySki Podhale Nowy Targ oferując pomoc potrzebującej rodzinie.
"Zawodnicy TatrySki Podhala Nowy Targ wraz Zarządem Klubu starannie wybrali przedmioty i produkty żywnościowe, które znalazły się na liście potrzeb wspieranej rodziny. Zakupione dary zapakowano i dostarczono do magazynu akcji mieszczącego się przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu. Dzięki upominkom zorganizowanie tegorocznych świąt będzie dla jednej z rodzin zdecydowanie łatwiejsze, a dostarczona w weekend paczka stanie się wyraźnym sygnałem, że nikt nie powinien być w tym szczególnym czasie sam" - czytamy w przesłanej nam relacji.
"Dziękujemy osobom, które wsparły naszą zbiórkę na rzecz Szlachetnej Paczki, wśród których znalazł się: Pan Tomasz Żarnecki - właściciel supermarketu E.Leclerc, Państwo Anna i Jan Jurzec, Państwo Agnieszka i Grzegorz Ratusznik, Państwo Małgorzata i Jacek Jancelewicz, Państwo Joanna i Dariusz Rzepka, Pani Ewa Łaś, Państwo Anna i Piotr Dąbek oraz Firma Little Gold King" - podsumowuje rzecznik Klubu Hokejowego PODHALE Nowy Targ S.A. Jerzy Pohrebny.

opr.s/
zobacz także
komentarze
Tadek11.12.2017, 08:09
Szlachetny cel akcji w dziwnych okolicznościach i sponsorach
Zobacz pełną wersję podhale24.pl