14.02.2018, 20:44 | czytano: 7139

Fatalne warunki i kolejna kolizja

Fot. Czytelnik Artur
Padający niemal cały dzień śnieg sprawił, że część dróg pokrywa śnieżna maź. Tak jest m.in. na drodze wojewódzkiej Nowy Targ - Krościenko, na której wieczorem doszło do kolizji.
W Krośnicy zderzyły się dwa samochody osobowe. "Toyota jadąca od strony Kluszkowiec uderzyła w prawidłowo jadące subaru. Jest bardzo śliska nawierzchnia - relacjonuje nasz czytelnik, od którego otrzymaliśmy zdjęcia z wypadku.


r/
komentarze
WV15.02.2018, 19:46
Brawo magduska. Ciekawe jaką inną byś jeździła jeżdżąc codziennie do pracy np. z Krośnicy do Nowego Targu.
Smok15.02.2018, 18:27
@wulkan


Pewnie jesteś jednym z tych, którzy w imię strachu na zapas blokują Polskie drogi i hamują pod górkę, co nie?
magduska15.02.2018, 10:18
Do Lp to przekonaj ludzi,żeby jezdzili innymi drogami ,albo nie jezdzili 10-razy w ciągu dnia tam i z powrotem.ilez droga może wytrzymać w naszym klimacie ,a busy puste kursują.
wulkan15.02.2018, 09:51
Fatalne zachowania kierowców w środku zimy (14.02.2018r.). Taki powinien być tytuł.
Większość jeździ jakby to był sierpniowy letni dzień.
2 cm śniegu na drodze, przyczepność gorsza jak na suchej jezdni, i wszyscy aferę robią jakby kataklizm jakiś był!!!

Po....ło Was wszystkich do reszty? z tym że droga ma być w zimie 24h/d czarna i mokra?

Może na Snozce powinni rozdawać gorącą herbatę i koce, jak temperatura spadnie do -1 st. ?
iga15.02.2018, 09:30
Lp, racja, to najgorsza droga w w Polsce południowej
Lp14.02.2018, 21:54
Dlaczego nikt za to odpowiedzialny nie zajmie się fatalnym utrzymaniem. drogi N.Targ - N.Sącz.Jeżdżę dużo po wielu drogach w górskich terenach , ta droga jest najbardziej dziurawa i najgorzej utrzymana.
znawca14.02.2018, 21:17
sprawa do prokuratury za narazanie zycia przez firme mPark , ziobro do roboty