25.04.2018, 18:08 | czytano: 5277

Olimpijska gala w Zakopane. Wśród gości Stoch, Małysz, Horngacher (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak
Skoczkowie, narciarze, łyżwiarze i snowboardziści odebrali dziś z rąk burmistrza Leszka Doruli podziękowania za udział i nagrody za medale Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang.
Do Zakopanego przyjechali przedstawiciele różnych dyscyplin sportowych, wśród nich: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Maciej Kot, Magdalena Czyszczoń, Maryna Gąsienica Daniel, Katarzyna Bachleda-Curuś, Aleksandra Król i Karolina Sztokfisz oraz Oskar Kwiatkowski. Zakopane gościło również przedstawicieli sztabów szkoleniowych: Stefana Horngachera, Aleksandra Wierietelnego, Adama Małysza, Grzegorza Sobczyka, Zbigniewa Klimowskiego, Kacpra Skrobota i Macieja Kreczmera.
- Chcemy podziękować naszym mistrzom za niezapomniane chwile radości i wzruszeń oraz wspaniałe reprezentowanie naszego kraju i miasta. Podczas Igrzysk wszyscy w Zakopanem przeżywaliśmy wspaniałe emocje, ciesząc się ze zdobytych medali w skokach narciarskich. Jesteśmy z tych wszystkich sukcesów bardzo dumni – mówi burmistrz Leszek Dorula.

Po części oficjalnej w sali obrad, uczestnicy przeszli na plac przed budynkiem urzędu, gdzie odbyło się spotkanie sportowców z mieszkańcami oraz koncert Hanki Rybki z zespołem. Miłośnicy sportów zimowych mieli okazję do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, czy zdobycia autografu od naszych mistrzów.

p/r/ zdj. Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
on26.04.2018, 16:07
żenada
cos25.04.2018, 21:51
i po co ten teatr???!!!
Polak25.04.2018, 18:25
DZIĘKI !!!! Olimpijczycy.DZIĘKI !!!!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl