28.04.2018, 12:10 | czytano: 3829

Wyciągi narciarskie w Krośnicy?

Fot. Urząd Gminy w Krościenku
W Urzędzie Gminy w Krościenku odbyło się spotkanie w sprawie zmian w planie zagospodarowania przestrzennego w Krośnicy, które umożliwią budowę wyciągów narciarskich.
Uczestniczyli w nim przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, Pienińskiego Parku Narodowego, Czorsztyn-Ski, Urzędu Gminy Czorsztyn oraz projektanci zmiany planu.
Jak informuje samorząd, zainteresowani budową infrastruktury sportowej przedstawili swoje rozwiązania projektowe i oczekiwania co do planowanej formy zagospodarowania terenu. Z kolei służby ochrony przyrody określiły ramy prawne realizacji inwestycji. Pomimo wcześniejszego negatywnego stanowisko RDOŚ, pojawiła się szansa na pozytywne dokończenie prac na zmianą planu - poinformował pod spotkania Urząd Gminy w Krościenku.

oprac. r/ źródło: Urząd Gminy w Krościenku
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Partyzant28.04.2018, 14:42
Wogole od Krakowa po Tatry gdzie ino jaki pagórek to niech zrobią wyciągi i tylko wyciągi i parkingi i mieszkańców niech wysiedla gdzieś w lubuskie bo tu tylko wyciągi będą i cepry....Lubań też już traci na wartości,motor na motorze quadem pogania,las wytrzebiony jak jeszcze nigdy.
stasek28.04.2018, 13:24
co na to białcany ? . .
yeti28.04.2018, 13:01
cza bylo kardynnala jesce zaprosic , co mo PPN do Gorcow
esteban28.04.2018, 12:42
PPN powinen zatrzymać budowę wyciągu biedne dziki sarenki i inne zwierzeta beda musiały sie wyprowadzić z terenów przeznaczonych pod wyciąg ile slimaków bedzie musiało zginać a żabki które tak chronicie tam wystepuja salamandry plamiste
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl