17.05.2018, 11:12 | czytano: 3491

Aktor Tomasz Ciachorowski posprząta Tatry

Aktor znany m.in. z serialu M jak miłość i udziału w programach Taniec z Gwiazdami i Agent, został ambasadorem akcji Czyste Tatry.
- Bardzo dobrze czuję się w górach, kocham je i traktuję jako nasz skarb narodowy. Dlaczego zdecydowałem się wesprzeć Czyste Tatry? Mam nadzieję, że uda się wpoić turystom szacunek do otaczającej nas przyrody i zwróci się uwagę na potrzebę dbania o cud natury, jakim są Tatry - mówi Tomasz Ciachorowski.
- Kocham polskie góry i traktuję je jako nasz skarb narodowy. Mam nadzieję, że uda się wpoić turystom szacunek do otaczającej nas przyrody, a w szczególności zwróci się ich uwagę na potrzebę dbania o cud natury, jakim są przecież Tatry - mówi nam Tomasz Ciachorowski, popularny aktor filmowy i teatralny, który został naszym kolejnym Ambasadorem – dodaje.

Dlaczego zdecydował się na udział w Czystych Tatrach? - Uwielbiam otwarte przestrzenie! Bardzo dobrze czuję się więc w górach, szczególnie w tych wysokich i majestatycznych. Moje wspomnienia wiążą się głównie z wrześniowymi wypadami do Zakopanego w okresie studiów, kiedy na górskim szlaku można spotkać jedynie studentów i emerytów. Kiedyś przeżyłem załamanie pogody na Orlej Perci. W pewnej chwili zrobiło się naprawdę niebezpiecznie, a ja nabrałem należnego respektu do pięknych, ale zwodniczych tatrzańskich turni.

Finał Czystych Tatr i wielkie sprzątanie odbędzie się w dniach 29 i 30 czerwca w Zakopanem.

Popularnego aktora i wielu innych ambasadorów Czystych Tatr będzie można spotkać w Zakopanem. Ambasadorami akcji są m.in. youtuber ReZigiusz, rajdowiec Rafał Sonik, aktorka Joanna Jabłczyńska i lekkoatletka Ada Palka.

oprac. r/ mat. pras. organizatorów
zobacz także
komentarze
Harnas18.05.2018, 12:04
Znany? He he, kabaret. A tatry zaorac, zwinać asfalt , nie udostepniać to cepry sie same zwiną i wtedy o spokoju powroce w Polskie Tatry,
Żentyca17.05.2018, 16:10
Kto to?
Twarć17.05.2018, 14:20
Cepry zostowcie nase góry, spływojcie z tela na mazury. Nasmiecom i wnet sie ciesom bo teroz robia z sie dobrych. Tfuu
obserwator17.05.2018, 13:32
do ja
ja to w wojsku d..a
ja17.05.2018, 11:19
ja chcę posadę prezesa czyste tatry .
Zobacz pełną wersję podhale24.pl