14.07.2018, 12:02 | czytano: 2548

Znani pięściarze na treningu w Zakopanem

Pięściarze KnockOut Promotions znów zawitają pod Giewont. Od poniedziałku, w Nosalowy Dwór Resort& Spa rozpoczynają letni obóz.
Pod okiem Fiodora Łąpina i Pawła Gassera formę na drugą połowę roku budować będą najlepsi polscy pięściarze, m.in. ostatni mistrz świata znad Wisły Krzysztof Głowacki, dwukrotny czempion globu Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, mistrz Europy Kamil Szeremeta oraz utalentowani Paweł Stępień i Fiodor Czerkaszyn.
- Zgrupowanie w Zakopanem to już tradycja w naszej grupie - zauważa szef KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski. - Od lat nasi bokserzy ładują tam swoje sportowe akumulatory i wykonują dużą pracę, która owocuje w następnych miesiącach.

W tym roku zawodnicy po raz pierwszy podczas letniego obozu skorzystają z gościnności hotelu Nosalowy Dwór Resort&SPA, w którym w kwietniu 2017 roku zorganizowana była pierwsza gala boksy zawodowego – Nosalowy Dwór Boxing Night. 20 lipca o 15:00 będzie można spotkać się z pięściarzami, porozmawiać i poprosić o autograf.

- Jesienią mamy nadzieję zorganizować w Nosalowym Dworze drugą już bokserską galę. W walce wieczoru prawdopodobnie wystąpi „Diablo” Włodarczyk! - zdradza dyrektor generalny resortu Wojciech Budzowski.

Źródło: materiały prasowe, oprac. r/
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl