23.07.2018, 12:40 | czytano: 4401

Brathanki wystąpiły w Łapszach Niżnych (zdjęcia)

Fot. Michał Adamowski
Zespół znany m.in. z przeboju "Czerwone korale" zagrał na finał Wielkiego Spiskiego Grania.
Obok znanych przebojów zespołu, przy których publiczność świetnie się bawiła, można było też usłyszeń nowsze utwory z repertuaru grupy, która powstała w 1999 roku, a której pierwszą wokalistką, zanim jeszcze przystąpiła do niej Halina Mlynkowa, była Hania Chowaniec Rybka z Zakopanego. Obecnie z zespołem śpiewa Agnieszka Dyk.
Wielkie Spiskie Granie w Łapszach Niżnych miało, jak co roku, również charytatywny charakter. Podczas koncertu organizatorzy wręczyli rodzicom małej Martynki ponad 9 tys. zł, które uzbierano na jej leczenie.

r/ zdj. Michał Adamowski
Może Cię zainteresować
komentarze
xxx28.07.2018, 09:31
Ja też sądzę,że to chyba żart bo ciekawe tworzą stanowiska pracy .Co chwilę pojawiają się ogłoszenia o nowych naborach na wydumane przez nie wiadomo kogo stanowiska.Tylko jakoś efektów tej mrówczej pracy nie widać .Gmina ROZRYWKOWA to widać na każdym kroku.Nadszedł czas podsumowań. Będzie miał następca pole do popisu przy zwalnianiu tej grupy zatrudnionej obecnie.
ps27.07.2018, 10:32
abc ten Twój wpis o tak krystalicznie czystej Gminie to chyba jakiś żart.
Julek26.07.2018, 23:57
Kontrola RIO przyjdzie bo przychodzi raz na 4 lata...... A co do tej krystalicznej gminy.......no cóż, skoro jest tak dobrze, to czemu Wójt nie odpisuje na pisma? Boi się czegoś? Różne plotki chodzą, jak to koledzy dostają zlecenia......
abc26.07.2018, 10:17
Chilep co będzie nic nie będzie Gmina krystalicznie czysta, pracownicy anielsko niewinni, Rada prze do przodu przede wszystkim dla własnego interesu,Przewodniczący bryluje swoją wiedzą kosmiczną czyli w zasadzie buja w obłokach. Proszę oglądać sesje winna za to dziadostwo jest ewidentnie Komisja Rewizyjna takie jest stanowisko Władz Gminy. Czy trzeba kontroli RIO, tego akurat nie wiem i szczerze mało mnie interesują rządy tej rozbawionej Gminy.
Chilerp25.07.2018, 15:53
Te nagrody to na pewno wymyślił ten, co Go promocja przerosła. Niech se je na syje powiesi i idzie na hale.....bo ino się tam nadaje.

Mnie tylko ciekawi co wyjdzie jak RIO na kontrol przyjdzie!
spiska25.07.2018, 08:41
Obywatel masz racje przez cztery Wójt tylko się bawił za podatnika pieniądze, "ścieżki rowerowe" w Kacwinie dla traktorów. Tylko Łapszanie takiej metalowej muzyki słuchają, jak by innych super zespołów nie dało się znaleźć, masakra i koszmar!!

Trybs to nie zazdrość tylko prawda powiedziana że za podatnika pieniądze BMW i Wójt się bawią. Oj nabory nie mogą przyjść szybciej bo już by tej szlachty nie było !!!
pyton25.07.2018, 08:26
Oj Matko Przenajświętsza czyżby to Spiskie Granie zmieniło się już w REDYK skoro nagradzają blaszakami ...........czyj to pomysł na takie trofea......Wójcie kto jest Pana tym natchnieniem w tworzeniu tych bredni .Całkowita kompromitacja Gminy i również Pana.Ostatnia chwila na przemyślenie swojego działania .Czas działa na Pana niekorzyść czy Pan już nic nie rozumie, czy nie chce rozumieć.....................
Obywatel24.07.2018, 22:22
Do ?Trybs? ale o czym Ty piszesz człowieku? Jaka nagonka? Jaka zazdrość? - czego tu zazdrościć? Czteroletniej nieudolności? Dla ?was? każda krytyka to nagonka? Trzeba uderzyć się w piers i przyznać ze nic konkretnego wójt przez cztery lata nie zrobił. Kredyty zaciąga bo proste wnioski o środki unijne nie potrafią napisać a ludziom wciska ciemnotę ze spłaca długi poprzednika w co już chyba nikt nie wierzy bo ludzie to nie ciemny lud jak on myśli. Spiskie granie - cóż fajna impreza ale programowo mega się stoczyła i słusznie zauważyli ludzie ze artystów ściagają pod pseudo organizatorów. Kiedyś zawsze było cos dla każdego a teraz... ileż można słuchać ciężkiej muzyki.
Julek24.07.2018, 22:06
Trybs:
Karma wraca, trzeba było nie siać wiatr to by teraz JJ nie zbierał burz....
irek24.07.2018, 21:30
biedronka odzyskali RADNI rozum pytasz, to ja pytam a oni go kiedykolwiek posiadali, te zbyrcoki im się należały na bank. Ciekawe kto wpadł na taki brzemienny albo raczej poroniony pomysł powinszować tylko takiego pomysłu. No...no.....to się nazywa reklama........
trybs24.07.2018, 21:03
Spisok żal Ci, że nie masz czym potrzepać? brak słów na te komentarze, zazdrość? nagonka na wszystko i wszystkich? zawiść ??? po co ???
Radek24.07.2018, 20:57
Halina była fajna , miałem kiedyś okazje zatancować z ną jak koncert miała u nas .
Monika bez Stanika24.07.2018, 17:24
Bardzo mi sie fajnie z Wójtem tancowało :)
biedronka24.07.2018, 17:08
Jest jak zwykle, kolesiostwo kwitnie całą kadencje szef czyli Wójt jest w żywiole bawi się wspaniale, to nic nowego inwestycje żadne to fakt niezaprzeczalny.Nie widać Radnych czyżby przed wyborami odzyskali rozum ,że nie tędy droga do rozwoju Gminy.Tak wygląda pozyskiwanie środków Unijnych w Łapszach.Te blaszaki wieszają komu........ to jakaś nowy pomysł na reklamę tej nieszczęsnej Gminy.Spisok nigdy nie miało to nic wspólnego z promocją Gminy.
wasyl24.07.2018, 16:53
Do redakcji:
Fajnie że opisujecie imprezy które się odbyły, jednak mam prośbę. Czy jest możliwe przed imprezą info, że takowa się odbędzie? Czy takie info nie mogło by być w zakładce http://podhale24.pl/co,gdzie,kiedy/?

No chyba że było i przegapiłem.

Nie podał Pan swojego adresu, więc muszę odpowiedzieć tutaj. Proszę listy do redakcji kierować na adres: redakcja@podhale24.pl.

Zapowiedź wydarzenia była w "co, gdzie, kiedy" - proszę bardzo
-->tutaj
Moderator.
Chilerp24.07.2018, 13:52
Spisok:
Ci "Włochaci trzesiłepy" w kwestii doboru programu i repertuaru mają najwięcej do gadania..... Repertuar powinien być różny, nie do końca to wychodzi, bo.... realizuje się interesy kilku ludzi...... Nic nowego niestety Brathanki nie pokazały....może czas na jakąś zagraniczną gwiazdę??

bb: Miał być lider w pozyskiwaniu kasy UE i jest, jak się odwróci tabele to Łapsze na czele..... Szkoda strzępić ryj...a, ino przy urnie odpowiednio krzyżyk postawić!
Spisok24.07.2018, 08:46
Bardzo fajnie że takie imprezy są organizowane - wielkie propsy za to ale czy co roku poza jednym fajnym zespołem muszą występować jakieś szarpidruty? Tyle jest ciekawych zespołów w regionie i poza nim a co roku praktycznie to samo. W Lapszach jest kilku "włochatych trzesiłepów," i cała gmina i region jest skazana na ten jazgot..
bb23.07.2018, 20:50
Ej szału to tam nie widać, ale świetnie się bawił dwór Wójta to trzeba przyznać, oczywiście za kasę podatnika rzecz jasna. Pytanie to gdzie my jesteśmy....... a miały być takie inwestycje, takie dotacje a co jest jedna wielka zabawa. Rada bezradna ech mam nadzieję że społeczeństwo się obudzi i nie zagłosuje na tych panów.
bajm ;(23.07.2018, 13:02
Dlaczego Ich nie ma na Jarmarku Podhalańskim? Są super,bawią muzyką długo się ich potem nuci.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl