15.09.2018, 12:09 | czytano: 7112

Agata Michalska: "50 lat dla kobiety, to fajny moment na to, by napisać kolejny rozdział w życiu"

Fot. Michał Adamowski
NOWY TARG. - Kandyduję na burmistrza, bo chciałabym się odwdzięczyć miastu, w którym się wychowałam, któremu tyle zawdzięczam, któremu zawierzyłam los i w którym wychowałam z mężem czterech wspaniałych synów. Chcę za to dla mojego miasta coś zrobić - przekonywała na przedpołudniowej konferencji prasowej na Rynku kandydatka na burmistrza Agata Michalska.
Było to pierwsze oficjalne spotkanie z kandydatką na burmistrza Nowego Targu. Agata Michalska opowiedziała o sobie, swoim doświadczeniu i powodach startu w wyborach. Odpowiedzi na pytania o zespół, z którym idzie do wyborów, swoich kandydatów na wiceburmistrzów i radnych, a także o program wyborczy, zostawiła na przyszły tydzień, na planową na czwartek konwencję. Ma podczas niej przedstawić swoje pomysły i plany.
O sobie mówiła, że jest urodzoną nowotarżanką, pochodzi z rodu Łasiów. Ma za sobą doświadczenie w biznesie i w pracy społecznej w klubie hokejowym. Na czele Podhale Nowy Targ stała przez kilka ostatnich lat.

- Mam pomysł na Nowy Targ, by umocnić pozycję naszego miasta, jako stolicy Podhala. Widzę potrzebę stworzenia nowej strategi dla miasta i współpracy ponad podziałami - dziś Agata Michalska ograniczała się do ogólników, a szczegóły zapowiedziała przedstawić w przyszłym tygodniu.

Unikała również oceny urzędującego burmistrza Grzegorza Watychy. Powiedziała tylko, że jako prezes klubu Podhale współpraca z burmistrzem układała jej się dobrze. Z drugiej strony oceniając jego dokonania dodała, że burmistrz będzie musiał wrócić do rzeczy, które obiecał, a których nie zrealizował.

Jak mówiła, jest gotowa na nowe wyzwania. - Myślę, że 50 lat dla kobiety, to fajny moment na to, by napisać kolejny rozdział w życiu - dodała.

Szef jej sztabu wyborczego Michał Glonek zapowiedział, że podczas kampanii mieszkańcy Nowego Targu będą mieli dużo okazji, żeby poznać kandydatkę i kandydatów na radnych Komitetu Wyborczego Wyborców „Razem Nowy Targ”.

Hasłem wyborczym Agaty Michalskiej jest "Wspólnie wygramy".

Poniżej oficjalny życiorys kandydatki przekazany przez jej sztab:

Agata Michalska (z domu Łaś) urodziła się 14.06.1968 r. w Nowym Targu. Mocno wspierana przez rodziców i siostrę, po ukończeniu szkoły podstawowej zawodowo trenowała łyżwiarstwo szybkie w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Wyższe wykształcenie zdobywała w krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, którą ukończyła z dyplomem magistra w roku 1991. W latach 2007 – 2009 poszerzała wiedzę na studiach podyplomowych „Zarządzania dla rezultatów” w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Karierę zawodową rozpoczęła w 1993 r. w firmie Coca-Cola jako przedstawicielka handlowa na terenie Małopolski. Przez blisko 20 lat pracowała na wysokich stanowiskach kierowniczych w lokalnych i regionalnych strukturach firmy w tym Dyrektora Regionu Południe. Aktualnie Dyrektor i Prokurent w Firmie Linea – wykonującej instalacje chłodnicze.

W ramach działalności społecznej, w latach 2013-2018, piastowała stanowisko prezesa popularnych „Szarotek” - najbardziej utytułowanego klubu w Polsce - Klubu Hokejowego Podhale Nowy Targ.

W uznaniu za swoje osiągnięcia otrzymała wiele nagród i wyróżnień, m.in.:
- tytuł Menedżera Roku w programie „Najlepszy z Najlepszych” za wkład w rozwój firmy Coca-Cola w Polsce,
- tytuł „Zasłużony dla Sportu”, przyznany przez władze Nowego Targu,
- tytuł najlepszego działacza w Polsce w ogólnopolskim plebiscycie „Hokejowe Orły”,
- statuetka Św. Katarzyny od władz Nowego Targu, nadająca klubowi tytuł „Honorowego Ambasadora Nowego Targu” za szczególne zasługi w promocji miasta w kraju i poza jego granicami.
- Medal Podhala – przyznany przez władze Starostwa Powiatowego

Rodzina Agaty Michalskiej - mąż Jacek i czterech synów – wspiera ją mocno we wszystkim, co robi. Jacek Michalski zawodowo związany jest z firmą z branży spożywczej, dodatkowo zaangażowany sportowo w lokalną społeczność jako trener unihokeja. 26-letni Mateusz, zawodnik „Szarotek”, studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim. 23-letni Przemek wybrał krakowską Akademię Ekonomiczną. 14-letni Kuba i 10-letni Staś uczą się w Szkole Podstawowej nr 1 w Nowym Targu.

Agata Michalska jest pasjonatką hokeja, uwielbia turystykę górską, jak również dobry film.

r/
zobacz także
komentarze
kolega z ławki19.09.2018, 08:38
Agata kibicuję Ci i będę na Ciebie głosował! i nie przejmuj się tym hejtem ludzi Wstążki.
Tylko tacy ludzie jak Ty dają szansę na zmianę w tym mieście. Wygrasz!!!
nowotarżanie=Agata Michalska18.09.2018, 21:15
miastu potrzebne jest nowe spojrzenie, wizja i pasja. Burmistrz Watycha i jego otoczenie tych cech nie ma. To tylko zarządcy i to nie najlepsi. A miastu potrzebne jest nowe otwarcie.
Szansę na nie daje pani Agata Michalska, kobieta s pasję i wizją nie zrażona urzędniczym myśleniem i mówieniem nie da się.
Nie dajcie się zmanipulować i głosujcie na Agatę!!!
Franek17.09.2018, 21:54
Jak mawiają Anglicy "Boże chroń Królową". A ja dodam i Nas nowotarżan też przed taką Panią Burmistrz.
bacus17.09.2018, 12:51
patrząc na start tej kampanii i cała ekipe towarzyszącą mozna powiedzieć krótko, że obecny burmistrz wygra zdecydowanie te wybory
Osiedlowiec17.09.2018, 11:39
Uważam, że jednak Pani Michalska nie jest najlepszym kandydatem na burmistrza - nagrody każdy może sobie przyznawać (jak czytamy większość otrzymane od obecnej władzy). Jeden drugiego wspiera, a na szansę pokazania się jest w tych wyborach samorządowych jako dobry kandydat na burmistrza dla zmiany w mieście - PAWEŁ LISZKA. Swój głos kieruję w jego stronę.
rower17.09.2018, 10:30
,,FAJNY" ?? Lepiej by brzmiało ,,DOBRY" moment , moment korzystajmy z ojczystego języka.......
Jonson17.09.2018, 07:46
W nowotarskiej polityce jako kobieta najlepsza i najważniejsza jest Pani Joanna IS. To jest kobieta na poziomie, ze wspaniałym gustem plastycznym, muzycznym i wyczuciem smaku dobrego jadła. Ona wraz ze swym przyjacielem Dyrektorem wyciągnęli to miasto z zaścianka, z cienia. Oni pokazali temu miastu wspaniałą kulturę i dzięki nim tez sport w mieście kwitnie tak jak siatkówka plażowa. nie było nigdy takich znamienitych fachowców w tym miasteczku.Pani Agato niech się pani uczy.
Nie dla Brutusa16.09.2018, 22:16
Pani Agato gdyby nie Burmistrz Watycha dzięki któremu do Klubu trafiły miliony złotycha czego nie bylo nigdy wcześniej, bez tej pomocy klub by padł bo nie załatwiła Pani żadnego porządnego sponsora, i na tej pomocy głównie zbudowała Pani swoj wątpliwy sukces, teraz w podzięce za tę pomoc będzie Pani mówić, że będzie lepszym Burmistrzem? Wstyd, zachowuje się Pani jak inni koledzy Burmistrza, ktorzy myśleli tylko o swoich interesach a jak im się postawił zdradzili go, nie ma Pani honoru tak jak i Brutus
he,he16.09.2018, 21:15
Słaby kandydat.
jasnowidz z podstawami16.09.2018, 20:17
@ciekawy: to jest jasne -Michał Glonek wystawił Agatę nieświadomą o co się walczy . Sam nie pójdzie bo tak by wszystko było jasne. Ma chrapę , ale nie jest na tyle mocny , więc tylne siedzenie mu odpowiada .Nigdy nie głosuję na marionetki , a za taką będzie robić nieświadoma Agata .
uczciwywyborca16.09.2018, 19:54
Ja mam oddać głos na Watychę albo na Liszkę- to ta kobieta jest moim jedynym wyborem...A wy róbcie co chcecie- tylko za rok nie płaczcie- tak jak teraz płaczecie boście wybrali antypolski Pis...
,ACTA216.09.2018, 14:58
@Kero: Jaki burmistrz obecny jest oporny na przedsiębiorców , to widać po przekazanej działce przedsiębiorcy obuwnikowi i hotelarzowi w jednej osobie , można powiedzieć RZUTEM NA TAŚMĘ, bo na koniec kadencji .Dziś tam już rośnie hotel , a za chwilę burmistrz zostanie ponownie na stolcu . Dobry biznes , CBA będzie miało dużo do roboty .Zobaczymy czy ACTA@ przepuści , czy miejski filtr przefiltruje jak robi to dotychczas sprawnie i skutecznie .
Do halny16.09.2018, 13:06
Brawo, medal za doradztwo. Jeżeli przekonujesz kandydatkę coby się nie liczyła z głosem mieszkańcow bo bardzo dobrze. Watycha ma wygrana w kieszeni, bo on z mieszkańcami się liczy. Szanuje ich głos w przeciwieństwie do zaborczej pani prezes. Trzymam kciuki aby się pani nie udało!
halny16.09.2018, 12:53
Brawo pani Agato, wreszcie jakaś przeciwwaga tego urzędniczego smrodu Watychy. I proszę się nie zrażać tymi komentarzami, tak ochoczo wypuszczanymi przez booty obecnej władzy. Jest zatem strach. Niech pani tak trzyma ponad podziałami. Świat nie zamyka się przecież na granicach rowu z bagnem przygotowanym przez Fryźlewicza, a konsekwentnie kontynuowanym przez obecnego burmistrza. Całe to towarzystwo wzajemnej adoracji trzeba jak najszybciej wysłać na dożywotnią ławkę rezerwowych, żeby już nie mieli czego popsuć.
cocacola16.09.2018, 09:59
Na staroste pani powinna kandydowac bo dobra jest
wspólnie16.09.2018, 09:51
RAZEM to ta partia Adriana Zandberga
ciekawy16.09.2018, 01:08
@besala
Paweł Liszka należy do PiSu i tego nie ukrywa, pytanie brzmi, kto się ukrywa za Agatą Michalską.
DJ16.09.2018, 00:30
Jeśli potrzebujesz sztuczną mgłę na wesele do pierwszego tańca zadzwoń do Michalskiej
Mogliście to widzę16.09.2018, 00:25
Białe tło to pewnie ta mgła z lodowiska za nią przyszła
Zdziwiony16.09.2018, 00:17
Kto jest na plakacie? Bo nie kojarzę.
Niop15.09.2018, 23:20
Nie dajmy się nabrać na tą kandydaturę Michalskiej. Rezygnacja z prezesa klubu tylko pod publikę przed wyborami bo jak to inaczej odbierac. Zwłaszcza że razem zrezygnował Jachymiak. On tez startuje.
Popis15.09.2018, 23:02
To że pani Michalska z pomocą Miasta jakiej nie było wcześniej rządziła klubem hokejowym ma się ni jak do rządzenia Miastem. Nie ma co zastanawiać się nad tym czy hokej będzie przez Panią Michalska mocniej wspierany. Odpowiedź jest jasna. Nawet rezygnację jej z rządzenia klubem nic tego nie zmieni.
Aleksandra15.09.2018, 22:52
Nie wierzę Pani Michalskiej bo same nazwiska Glonek Jachymiak Bakałarz które popierają ja pokazują jaki cel ich jest. Tak naprawdę miasto za czasów Watycha zaczelo się rozwijać. Umiejętnie pozyskane środki z UE pokazały że można sprawnie działać i nie przrinwestowac. Plusem jest że wprowadzono duzo imprez i w mieście się zawsze dzieje. Uporządkowane zostały kawiarenki na płycie rynku. Jeszcze tylko hala lodowa niech zostanie doprowadzono do końca.takze 21 października głos oddajemy na Grzegorza Watyche i ekipę z Ruchu Obywatelskiego Nasze Miasto.
Kero15.09.2018, 22:39
Obecny burmistrz potrafi powiedzieć nie przedsiębiorca który chcą wymóc dla siebie jakieś profity. I to jest zaletą. A za panią Michalska stoją biznesmeni. Coś za coś potem musi być. Ludzie wolą jak władza jest z dala od biznesu. Bo biznes sam sobie zawsze poradzi.
@ PiterQ15.09.2018, 21:41
może zastępcą Asia
sponsor15.09.2018, 21:37
Lodowisko za miejskie pieniądze a klub za czyje? Też za miejskie. Więc poza przyjmowaniem darowizn co trzeba jeszcze umieć aby prezesować w tym klunie?
Lotto15.09.2018, 21:12
No tak trzeba zagrać, żeby wygrać. Tylko władanie Miastem to nie jest gra Pani Agato. Nie można dać Miasta temu kto chce tylko grać. To hazard.
LudzikUSA15.09.2018, 21:08
pani Agato mimo wszystko ze Pani Ojciec byl pasjonatem hokeja w Nowym Targu /Pan Jan Las/ to ja jako czlonek tej rodziny ze strony mojej mamy uwazam ze Pani powinna zostac nadal zwiazana z Nowotarskim Hokejem i nie startowac na Burmistrz Nowego Targu bo poprostu sie Pani nie nadaje Pani predyspozyje sa bardzo dalekie do objecie tego stanowiska
loman15.09.2018, 20:57
Stan Borys kiedyś śpiewał ..lecz żeby uciec trzeba mgły. ?
XT8015.09.2018, 19:11
Panie MF powiedz jak Wałęsa nie chce ale musze bo te żółtodzioby doprowadzą miasto do ruiny!!!!
KREWW BĘDZIE SIKAĆ15.09.2018, 19:04
Jak szefem jej sztabu jest Michał to wiadomo od początku idzie gra. Pytanie tylko dlaczego wystawił Michalską , a nie wystartował sam osobiście? Wszystko jasne. ten biznes się nie uda . Nie ma mowy by się udał. To naZWISKO DZIAŁA NA MIESZKAŃCÓW JAK PŁACHTA NA BYKA NA KORIDZIE I BĘDZIE RZEŹ.
Alvaro15.09.2018, 17:47
Do j23
O jakich dopłatach Pan mówi. ? Za obecnego burmistrza, przedszkola sprywatyzowano,. Szkoła nr 11 to moloch na 900 dzieci , w innych ucza sie do 16. Te inne dyscypliny sportowe to klasy pływackie. ? no blagam Gożej już być nie może Wszyscy inni tylko nie Pan Watycha.
Obiektyw15.09.2018, 17:06
Zarządzała korporacja:Tak, czyli zna podejście do biznesu a na tym Podhale się opiera. Z przedsiębiorcami/ biznesmenami władza musi dobrze żyć, tylko dzieki temu urośniemy w siłę.
Obecny burmistrz tego nie potrafi i nie docenia.
Nie potrafi docenić ze ktoś tu płaci podatki a na pisma odpowiada 3 miesiące.
Odnośnie pieniędzy na hokej, to bzdura ze przeznaczy Duzy budżet na hokej, prawnie nie jest w stanie tego zrobić.To proste, trochę pomyślunku.
Ka zagłosuje ?za? bo kobieta zarządzanie ma we krwi.
Wyborcy15.09.2018, 17:01
Zobaczcie. Od kilku dni *** Watychy hejtuje na panią Agatę a ta mówi o dobrej współpracy z burmistrzem. Różnica klas widoczna gołym okiem. Watycha i Wstążka słoma z butów.

Naruszenie regulaminu. Moderator.
Zielono Mi15.09.2018, 16:52
Wygramy wspólnie, razem, oto ideowe hasło wyborcze Agaty Michalskiej.
Razem tj. z kim z szefową sanepidu Jolantą Bakalarzową i przyjacielem Maciejem Jachymiakiem. Wszyscy w trójkę: pani prezes, J.Bakalarz i M.Jachymiak opuścili w ostatnim miesiącu Klub hokejowy , żeby razem i wspólnie zrobić skok na magistrat. A gdzie miłość do Podhala? Bakalarzowa obiecywała nam już Lepszą Przyszłość w swoim stowarzyszeniu, ale przepadła razem z nim.Teraz kolejną odsłoną jest grupa Razem z kandydatką Michalską z którą zamieniła się miejscami. Przyjaciel tego towarzystwa Jurzec został na statku i został mianowany kapitanem. Ciekawe jaki ma pomysł na pierwszą drużynę ten młodzieniaszek i gdzie nabýł doświadczenie do zarządzania spółką? Wiele znaków zapytania. Więc czekamy na kolejne prezentacje.
Abuu15.09.2018, 16:26
A o tym, że za nią stoi Bakalarzowa i Jachymiak to cisza. Znaleźli sobie figuranta
zawiedziony15.09.2018, 16:13
A program to jaki bo jakoś nie doczytałem?
Kasia15.09.2018, 16:05
ciekawe bo coli nie była aż tak zaradna ? skąd ta nagła zmiana
kontroler15.09.2018, 15:23
Michalska sądzi , chyba nieświadomie, że będzie burmistrzem i będzie pieniędzmi budżetowymi wspomagała klub. Nie jest to możliwe, bo gdyby tak było to i Fryźlewicz by to zrobił i Watycha tym bardziej. Tego zgodnie z prawem nie da się zrobić , a naruszając prawo to tylko .... do kolejnego absolutorium i kontroli RIO/ Regionalnej Izby Obrachunkowej - to tak dla przybliżenia tematu dla nieświadomych/. Potem trzeba tylko szukać pracy , albo wygodnej celi , zależy na Co RIO pozwoli .To pani Agato nieświadoma zapewne nie wyjdzie.
Grazyna15.09.2018, 15:16
Znam od środka działania tej Pani w klubie. Wcale nie jest tak pięknie jak próbują nam wmówić jej fani. To że hokej wyszedł na prostą to glowni wsparcie od nowych władz miasta. Burmistrz to fan hokeja od lat. Teraz w klubie finanse są tak jak mówią media. Pani Michalska poprostu została wystawiona przez grupę dawniej związanych z PO i tych co chcą by wszystko w mieście szło na hokej. Zobaczycie program będzie piękny ale prawda jest znana.
maxiu15.09.2018, 15:11
Ale odmłodzili Michalska...no ciekawe co przedsiębiorcy stojący za nią wyretuszuja w programie...grupa stająca 4 lata temu za Watycha teraz poszła z kim innym...ciekawe czemu...może Pan Watycha ma swoją wizję obiektywna a nie pod dyktando
prawda15.09.2018, 14:56
Ha ha ha dobre ale mało realne. Kolejne cztery lata stagnacji ?
Janusz Widelec15.09.2018, 14:00
Zadba o miasto tak jak o halę? Mecz przerwany, bo mgła. Taka z Pani prezes? Takiego co to chciał a nie potrafił to mamy teraz. Już dość marionetek.
kogitator15.09.2018, 13:49
Chociaż po tym jak burmistrz Watycha nazwał komentarze internetowe pomyjami nie jestem jego specjalnie wielkim zwolennikiem, mimo to jednak co innego jest kierować klubem sportowym, a zupełnie co innego największym miastem na Podhalu, gdzie w magistracie każdy dosłownie obszar w każdej chwili może się wymknąć spod kontroli, a jest tych obszarów cokolwiek więcej niż sport i hokej. Hokeja może nie być, ale drogi w mieście muszą być stale prawidłowo utrzymane, zasiłki na czas wydawane, remonty na czas zaplanowane, itd., itp.
Przy ocenie obecnego burmistrza trzeba też brać pod uwagę rangę, liczbę i skalę problemów jakie non stop rozwiązywał lepiej lub gorzej, a to były innego kalibru sprawy niż lodowisko, którego tak na dobrą sprawę dla 90 procent mieszkańców mogłoby i nie być.
PiterQ15.09.2018, 13:48
Ja bym zapytał o ewentualnych zastępców. Może ma lepszy pomysł niż obecny miłościwie nam panujący?
oskar5115.09.2018, 13:44
A ja chciałbym się dowiedzieć czy za p.Michalską stoi partia RAZEM, a jeśli tak to czy utożsamia sie z programem tej kanapowej partyjki ??????
115KM i znajomi15.09.2018, 13:41
Nie wiem, czy obecnie w Polsce możliwa jest "współpraca ponad podziałami". Jak widać w polityce na wyższych szczeblach - nie. Jeśli Pani Agata wyraźnie określi się, że nie jest jej po drodze ze zwolennikami obecnej partii rządzącej, która pcha Polskę w przepaść, to ma głos wielu ludzi, którzy zawiedli się na rzekomo "dobrej zmianie". Pan Liszka, zdeklarowany pisowiec już ukrywa się za jakimś komitetem. Po co? Wstydzicie się swoich poglądów, czy może tak lepiej zdezorientować wyborcę, który nie śledzi na bieżąco wydarzeń...? Czekamy na wyraźne deklaracje.
Stylista15.09.2018, 13:37
Prosze wybaczyć, ale zdjećie na banerze kandydatki to jakby młodszej siostry... bez jaj... młodego Fryzlewicza już mieliśmy 4lata temu i nikt się nabrać nie dał na ten kamuflaż !
j2315.09.2018, 13:35
Kompletne nieporozumienie. Najbliższe otoczenie pani kandydat potwierdza ze nie wycofuje się z hokeja. Tylko swoim burmistrzowaniem zamierza doić budżet miasta na ten cel. Zapomnijcie nowotarzanie o dopłatach do żłobków, szkół i naszych dzieci które uprawiają inne dyscypliny sportowe... będzie się liczył tylko hokej nic więcej.
tezmi się podoba , ale nie dam swojego głosu tej 15.09.2018, 13:19
Wielu komentatorów patrzy na urokliwą Agatę , ale tu nie uroda będzie rządzić miastem. Tu jest zarządzanie miastem , zakładami budżetowymi i dwoma setkami urzędników m. Skąd ta urokliwa dziś kobieta będzie mieć wiedzę o zarządzaniu , o administracji itd. czarno to widzę , czarno. Nie żartujcie panowie , bo to was zauroczyła Agata . Zastanówcie się dobrze , zanim zgłupiejecie do końca .
jo15.09.2018, 13:15
Takiego włodarza nam potrzeba! Michalska na burmistrza!
Oxygen15.09.2018, 13:13
Hokej. Jachymiak. Glonek. Rajski. To łączy z panią Michalska cały program. Nie ma co liczyć że to jest tylko by w mieście istniał tylko hokej w wydaniu ekstraklasy. Reszta się nie liczy
besala15.09.2018, 13:13
Każda zmiana po kadencji pana Watychy i jego zastępczyni będzie zmianą na lepsze! Po indolencji, ignorancji i zadufaniu czas na rzeczywiste działania dla dobra Miasta i jego mieszkańców. I może warto dać szansę kobiecie? A wybór nie jest trudny: albo obecny marazm, albo politycznie zależny od PiSu Paweł Liszka, albo Agata Michalska.
dobra rada i od dziada15.09.2018, 13:11
/.../ nich pani nie myśli ,że burmistrzowanie to tylko zaszczyty. Bez doświadczenia i przygotowania to niewykonalne zadanie . Z klubu do miasta , to nie to samo co ze szkoły do klubu . Trochę samokrytyki by się przydało, a tego u pani za grosz nie ma . Trochę pokory , a reszty dokonają wyborcy . .
Miły15.09.2018, 13:11
A Pani Bakalarz na 18
Szczery15.09.2018, 13:10
Nowotarzanin chyba 28 lat palenia papierosów.
Janusz15.09.2018, 13:10
Dziwne że na samym początku ta pani nie przedstawiła nawet też programowych. To świadczy o tym że jest nie przygotowana to tej roli. To że klubem się zarządziło nic nie da przy samorządzie. Tu jest sam procedury i środki publiczne. A nie jak w klubie że się robi po swojemu. Od razu widać że ta pani nie wierzy w swój sukces. Wyborcy też nie uwierzą
Wiko15.09.2018, 13:04
No to nas czeka era hokeja i prywatnego biznesu jak wygra ta pani... Dobrze że obecny burmistrz pokazał że można mądrze zarządzać miastem bez przeinwestowania i ulegania namową lokalnych biznesmenów na inwestycje o niskiej efektywności.
Alex15.09.2018, 13:02
Pani Michalska niech ujawni jakie osoby za nią stoi i czy hokej będzie jeszcze bardziej dotowany. To co zrobiła w klubie to 90 procent zasługi wsparcia z Miasta jakie po wygranych wyborach udzielał burmistrz Watycha. Teraz nagle za namową grupy przedsiębiorców startuje. Ciekawe że nie ma na razie żadnych pomysłów na miasto.
Stachu Strachu15.09.2018, 12:52
Dla miasta czy dla Pana G?
Dociekliwy15.09.2018, 12:31
Pani Agato. Zależy jaki biznes i jaka praca społeczna, a hokej w NT leży. I wiedzą to tylko wtajemniczenie, reszta jest ? tajemnica
Co nas czeka?? Nowy Targ padnie na ? lód.
Nowotarzanin15.09.2018, 12:30
50 lat ???
Na tych bilbordach wyglada zjawiskowo na 28 wiosen , widać ze dba o siebie i zadbana kobieta potrzebna miastu tu i teraz

Bedzie dbac o miasto tak jak o siebie to bedziemy mieć drugie Las Vegas na poludniu Polski .

Ja jom popieram
Kolejowa Strasse15.09.2018, 12:25
Nasz kandydat, nareszcie czas na burmistrza który nie jest urzednikiem
Zobacz pełną wersję podhale24.pl