24.09.2018, 15:40 | czytano: 6130

Nietrzeźwy motocyklista w rękach policji

Arch. Podhale24.pl
W weekend policjanci zatrzymali w Groniu 38-letniego motocyklistę bez kasku. Nie było jednak jedyne wykroczenie kierowcy.
- Alkomat wskazał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu - informuje mł. asp. Krzysztof Waksmundzki, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. - Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy, które zgodnie z prawem będzie mógł odzyskać nie wcześniej niż za trzy lata. Ponadto za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara grzywny, ograniczenia wolności, lub pozbawienia wolności do lat dwóch.
oprac. r/ źródło: KPP Zakopane
komentarze
Ta bez stanika25.09.2018, 10:24
Znajomy gadał że jak sobie nie strzeli 2 setki i nie wypali dżonta to na motor nie wsiada bo sie boi a po tekim przygotowaniu jezdzi jak szalony , tablica wygieta do nieba i smiga po 200 km/h w zabudowanym i na okolicznych drogach straszy kierowców bo dodam tlumnik ma wypruty jak wiekszosc takich scigaczy na podhalu i drze sie to jak kura co nie miara .
Policja sie powinna tym zająć bo przecież mają mierniki do pomiaru decybeli .
9,1024.09.2018, 19:41
Mam wrażenie, że takich pijanych motocyklistów jest o wiele więcej. Panowie policjanci, owszem kontrolujcie kierowców w samochodach, ale także koniecznie motocyklistów.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl