27.09.2018, 22:08 | czytano: 4345

Wybory w gminie Czorsztyn: wójt kontra była dyrektorka GOK-u

Fot. Podhale24, materiały wyborcze kandydatki
Obecny wójt Tadeusz Wach, reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota, powalczy 21 października o fotel wójta z Janiną Plewą, wieloletnią dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, która jest kandydatką z ramienia KWW „Gmina Naszym Domem”.
W gminie Czorsztyn zarejestrowały się dwa komitety wyborcze: Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Naszym Domem oraz Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota.
Wykaz kandydatów do Rady Gminy: W gminie Czorsztyn zarejestrowały się dwa komitety wyborcze: Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Naszym Domem oraz Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota.



Wykaz kandydatów do Rady Gminy:



OKRĘG 1:

Łuniewska Maria - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Naszym Domem

Gołdyn Krzysztof - Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota



OKRĘG 2

Janczy Piotr - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Naszym Domem

Jarząbek Franciszek - Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota



OKRĘG 3

Wojtaszek Marek - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Naszym Domem

Szczurek Krzysztof - Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota



OKRĘG 4

Królczyk Czesława - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Naszym Domem

Bodyziak Jan - Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota



OKRĘG 5

Hagowski Grzegorz - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Naszym Domem

Grywalski Grzegorz - Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota



OKRĘG 6

Krzystoń Konrad - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Naszym Domem

Klag Agnieszka - Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota

OKRĘG 7

Chryc Renata - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Naszym Domem

Złydaszyk Stanisław - Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota



OKRĘG 8

Salamon Paweł - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Naszym Domem

Laskowska-Pelczarska Beata - Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota



OKRĘG 9

Dziatkowicz Anna - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Naszym Domem

Bednarczyk Wojciech - Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota



OKRĘG 10

Plewa Elżbieta - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Naszym Domem

Bochniak Magdalena - Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota



OKRĘG 11
Zachara Bogumił - Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota


OKRĘG 12
Chmiel Stanisław - Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota

OKRĘG 13
Sproch Andrzej - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Naszym Domem
Olejarz Edward - Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota

OKRĘG 14
Skawiński Tomasz - Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota

OKRĘG 15
Magiera Sylwester - Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota


Do Rady Powiatu Nowotarskiego kandydują:

Babiak Adela - Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota

Pierwoła Julian - Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota

Jandura Rafał – Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego

Łabno Grażyna - Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego
Konopka Zbigniew – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

jd/
komentarze
brechorz04.10.2018, 12:57
Tak po prawdzie te wybory w Gminie Czorsztyn to jak wybór pomiędzy dżuma a cholerą. Panie Rafale Jandura coś Pan uczynił ?. Pan i ludzie którzy byli i są wokół i z Panem to "ostatnia nadzieja". Byłeś Pan jak prawdziwy Gazda a teraz będzie Pana brakować. Ale jak mówi stare chińskie przysłowie: gdzie dwóch się bije....
Asia03.10.2018, 01:28
W Srowcach to modrzyc ma się kto!ale wstyd!!!co zrobili dla wsi???g...nawet drogi pewno gmina ale za kogo robią na pokaz!szkoda pisania kto wie to się domyślić!
Mieszkaniec03.10.2018, 01:18
w Sromowcach W,nie będzie wyb. Bo radni są na wstępie wybrani tacy jak Z.czy O śmieszne co to takiego ci ludzie robia???!mądre takie że aż śmieszne !!!a w Sromowcach jak nic nie było tak niema i nie będzie!!! Ale najbardziej śmieszne jest to albo smutne!;)że w całych Sr w nie ma pasów?!!!owszem są! Koło szkoły?-ale ich nie widać bo znikły!i już leprze nad szkola bo dzieci i wnuki pana Zachary idą do szkoły c,y na wies! A reszta miedzkancow?no przecież dadzą radę !!! To głupi ale przykład?!!
Mieszkaniec03.10.2018, 00:59
w Sromowcach W,nie będzie wyb. Bo radni są na wstępie wybrani tacy jak Z.czy O śmieszne co to takiego ci ludzie robia???!mądre takie że aż śmieszne !!!a w Sromowcach jak nic nie było tak niema i nie będzie!!! Ale najbardziej śmieszne jest to albo smutne!;)że w całych Sr w nie ma pasów?!!!owszem są! Koło szkoły?-ale ich nie widać bo znikły!i już leprze nad szkola bo dzieci i wnuki pana Zachary idą do szkoły c,y na wies! A reszta miedzkancow?no przecież dadzą radę !!! To głupi ale przykład?!!
Realista30.09.2018, 09:18
Jakoś przed gmią nic nie wymyślił i nic nie zrobił
mieszkaniec29.09.2018, 21:01
Ileż można być chłopcem na posyłki? A w filmach promocyjnych wójt bryluje, jakby wszystko wymyślił i sam zrobił.
Kluszkowianin29.09.2018, 14:10
Może i Pan wójt wygra te wybory ale już dzisiaj przegrał to co najcenniejsze- najbliższego współpracownika który to wykazał się przez te lata. Pomyślcie co się musi dziać w tym urzędzie skoro Zastepca zostawia Wojta samego tuż przed samymi wyborami-to nie jest normalne i tu już powinna zapalić się nam jako wyborcom czerwona lampka
Hihih29.09.2018, 12:50
Hehhe przez x lat Pani Janina nie wykazała się w GCK A teraz miałaby sie wykazać na stanowisku Wójta??? Hmm watpliwe
Księgowy29.09.2018, 12:25
Jak nie miec długów przed wyborwmi?
Przez cztery lata zaciągamy pasa i chwalimy sie w sierpniu, ze nie mamy długów. Ńatomiast wszystkie inwestycje planujemy tak aby płatnośc była po tym terminie.
Jest to tzw. Kreatywna ksiegowośc
Wyborca II29.09.2018, 10:34
Do Wyborca !
Były dyrektor CGK nie startuje w wyborach. Ta instytucja ma sie dobrze.
Wyborco co ty wiesz na temat kultury w gminie, jak nie wiesz jaką instytucją kerowała P. J. Plewa
Wyborca29.09.2018, 09:12
Dziwie sie. Narzekacie i narzekacie... Obecny Wójt wyciągnął gminę z olbrzymich długów, tego juz nie pamiętacie? Próbuję postawić na nogi kwestie związana z kultura bo lezy wlasnie przez byłego dyrektora CGK, promuje Gmine, doprowadza do końca olbrzymie inwestycje w gminie widać gołym okiem co zostało zrobione.
ff29.09.2018, 07:39
@podat nick
Co nie zmienia faktu, że trzeba ich wymienić.
Sesil28.09.2018, 20:01
Oj!Panie Zbyszku. Wystarczy czytać do końca to pan się zobaczy.
Mizerzanin28.09.2018, 19:12
Co wy mówicie Pan Rafał już nie jest zastępcą wójta. Dlaczego drogi Pana Rafała i Wącha się rozeszły, zna ktoś powody?
Obserwator28.09.2018, 17:55
No w końcu ktoś sie drugi zdecydował kandydować. Panie wójcie bez Rafala to jest koniec Pana rządów. Wszyscy widzimy co pan robi albo to ze pan nic nie robi. Lansowanie sie Pana i pana żony kosztem gminnych pieniedzy może sie w końcu skończy. Brawo Pani Jasiu za odwagę
podat nick28.09.2018, 16:15
do ff
W okręgach 11,12,14,15 było tylko po jednym kandydacie. Tam nie będzie wyborów. Bogumił Zachara, Stanisław Chmiel, Tomasz Skawiński, Sylwester Magiera już są radnymi.
ff28.09.2018, 15:03
Redaktorowi się obcięło trochę tekstu. Z okręgu 11 brakuje jednego kandydata i brakuje też całych okręgów 12, 13, 14 i 15. Z resztą jest inny błąd. Sproch Andrzej nie startuje z okręgu 11, a 13 i ma kontrkandydata.
podat nick28.09.2018, 13:23
Do blabla i moderatora
Dane PKW:
Okręg nr 13
Sproch Andrzej - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Naszym Domem
Olejarz Edward - Komitet Wyborczy Wyborców Podhalańska Wspólnota
Maniowion28.09.2018, 13:11
Oj Tadziu Tadziu bez Rafała to nawet nie będziesz w stanie sam
sobie herbaty zrobić!
I kto za Ciebie będzie świecił oczami kto będzie załatwiał wszystko w gminie.
Przecież przez ostatnią kadęcje to Pan Rafał Jandura wszędzie chodził i miał najlepszy kontakt z mieszkańcami.
To On był dla mnie Wójtem a nie ty.
Wszystkiego dobrego Panie Rafale w nowej pracy oraz wielu sukcesów jako nowy radny powiatowy Powodzenia!!!
Nksw28.09.2018, 12:23
Pan Tadeusz jest swietnym wojtem i mam nadzieje ze wygra kolejne wybory!!:)
blabla28.09.2018, 11:32
Coś tu jest grubymi nićmi szyte bo na liście brakuje też Edwarda Olejarz?!
Droga redakcjo prosimy o korektę...

Dane pochodzą od komisarza wyborczego. Nie wolno redakcji ingerować w to co zastało przez PKW oficjalnie opublikowane. Moderator.
wyborca28.09.2018, 11:18
Informacje nieprawdziwe: błąd w okręgu nr.11 ; brak danych z okręgów ze Sromowiec Wyżnych i Sromowiec Niżnych. takie nierzetelne informacje wprowadzają wyborców w błąd!
głosujący28.09.2018, 10:38
Brawo Zbyszek - idziesz na lidera :)
Bety7728.09.2018, 08:14
Skoro braki są to sprostowanie artykułu powinno być zrobione.
wyborca28.09.2018, 07:21
Rafał zwietrzył pismo nosem i opuścił szeryfa.
Może w powiecie będzie się mógł wykazać a nie być chłopcem na posyłki
dochodzący do gminy27.09.2018, 22:55
to wójt już przegrał
bez Rafała Jandury nie zrobi nic
Brawo dla pani Plewa :)
Zbigniew Konopka27.09.2018, 22:35
Witam
Chciałem powiedzieć, że lista kandydatów nie jest kompletna. Nie wiem jakie są prawdziwe braki ale z całą pewnością brakuje tam mojego nazwiska.
Zbigniew Konopka kandydat do Rady Powiatu Nowotarskiego.
Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość