09.10.2018, 18:22 | czytano: 1602

4 Najskuteczniejsze metody leczenia żylaków jedynie w ALLMEDICA (artykuł sponsorowany)

Choroby układu żylnego są częstym problemem wśród Pacjentów. ALLMEDICA jest wiodącym ośrodkiem na mapie południowej małopolski pod względem diagnostyki naczyniowej, leczenia chorób żylaków oraz ich usuwania.
ALLMEDICA jako jedyna placówka na terenie Podhala oferuje pacjentom cztery najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze metody, które w połączeniu z doświadczeniem wybitnych chirurgów naczyniowych wynikającym z tysięcy przeprowadzonych zabiegów usuwania żylaków, pozwalają na świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie. I to wszystko na miejscu - bez uciążliwości związanych z podróżowaniem.


PROBLEM ŻYLAKÓW

Widoczne żylaki ma co trzecia kobieta po 45. roku życia i co piąty mężczyzna. Szpecą nogi, ale przede wszystkim stanowią poważny problem zdrowotny. Zaburzenia w przepływie krwi sprzyjają bowiem tworzeniu się zakrzepów i groźnemu zakrzepowemu zapaleniu żył (jego następstwem może być nawet zator tętnicy płucnej). Żylaki często prowadzą też do zapaleń tkanki podskórnej i rozwoju trudno gojących się owrzodzeń. Rozciągnięte ścianki żył są słabe, skóra nad nimi staje się cienka i napięta, więc nawet lekki uraz może spowodować ich pęknięcie. Ponadto żylakom na co dzień zwykle towarzyszą także „drobniejsze” dolegliwości: obrzęki, drętwienie i uczucie ciężkości nóg, skurcze i bóle łydek.


WYBITNI SPECJALIŚCI ALLMEDICA!

Konsultacje i wszystkie zabiegi są wykonywane przez najwyższej klasy specjalistów chirurgii naczyniowej ALLMEDICA, posiadających na swoim koncie wieloletnie doświadczenie, pracę w prestiżowych ośrodkach medycznych oraz setki wykonanych zabiegów usuwania żylaków.
Skład zespołu lekarskiego gabinetu chirurgii naczyniowej ALLEMEDICA:DLACZEGO ALLMEDICA?

 4 metody usuwania żylaków w jednym miejscu!

ALLMEDICA to innowacyjność i nowoczesność. Stawia tylko na sprawdzone, oparte na najnowszych rozwiązaniach i badaniach medycznych metody, które pozwalają na szybkie, bezbolesne i skuteczne wyleczenie żylaków.

Pacjenci decydujący się na zabieg mogą wybrać spośród czterech metod:
- usuwanie żylaków za pomocą najwyższej klasy lasera EVLT
- usuwanie żylaków falami radiowymi (RF)
- usuwanie żylaków systemem FLEBOGRIF
- usuwanie żylaków innowacyjną metodą VenaSeal (klej tkankowy)

 Bezpieczeństwo i skuteczność oraz przystępna cena zabiegu - specjalnie dla starszych Pacjentów
System Flebogrif jest w szczególności polecany osobom starszym, u których zastosowanie innych metod nie jest zalecane z uwagi na stan żył i możliwość wystąpienia powikłań związanych z innymi metodami.

 Najwyższej klasy aparat USG na Podhalu GE Logiq P9, który gwarantuje niezwykłą precyzję wykonywanych podczas zabiegów czynności.
 Specjalistyczna kadra medyczna, zapewniająca dobór najlepszych metod rozwiązania problemu.

 Wdrażanie najnowszych rozwiązań medycznych i technologicznych - wyznaczmy nowe standardy leczenia na Podhalu, dbając o poszerzanie urządzeń i specjalistów dostępnych do tej pory w dużych ośrodkach miejskich.
NOWY TARG
TYSIĄCLECIA 111 / KOLEJOWA 31 / KOWANIEC 2A

18 265 74 88
www.allmedica.pl

ALLMEDICA.NT