07.11.2018, 10:22 | czytano: 1559

Czy Szczawnica będzie miała swoją ścieżkę widokową?

Szczawnicka Rada Miejska podjęła uchwałę w sprawie przystąpienia do opracowania zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Jarmuta". Przedmiotem zmiany planu będzie umożliwienie lokalizacji strefy rekreacyjnej, w tym m.in ścieżki widokowej, na wzór ścieżki w koronach drzew wraz z wieżą widokową.
Na obecnym etapie zrealizowanie projektu uzależnione jest od wyrażenie zgody właścicieli na sprzedaż działek pod tą inwestycję.
W związku z koniecznością przygotowania dokumentacji istnieje możliwość składania wniosków do prognozy oddziaływania na środowisko sporządzanej do ww. planu. Wnioski do ww. miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, mogą być składane w terminie do dnia 28.11.2018 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Szczawnica ul. Szalaya 103, lub w postaci elektronicznej opatrzonej bezpiecznym podpisem elektronicznym.

jd/
zobacz także
komentarze
lejek lejący07.11.2018, 20:01
Coś te wieże widokowe i inne ścieżki w koronach drzew zaczynają sie pojawiać jak grzyby po deszczu... Ktoś wywąchał środki unijne najwidoczniej. Z których można z połowę rodzinki i znajomków dobrze urządzić.
piłkarz07.11.2018, 11:33
litości... miały być wyciągi, a nie ma. Ośrodek zdrowia to samo.
Cóż z takiej inwestycji skoro to zimą nie ma ludzi w Szczawnicy?? Wyciągów trzeba, a nie tego typu atrakcji.
co do zgód właścicieli to trzeba pomyśleć i nie próbować jak dotychczas skupowania za bezcen tylko wzorem Białki wprowadzać ludzi do spółki.

ciekawe czy prokuratura się czegoś doszuka w UM, bo komunikat przed wyborami był, ale póki co cisza
Claus Barbie07.11.2018, 10:29
Szczawnica,dziura zabita dechami dla turystów budżetowych....Dla zewnętrznych inwestorów porażka,dla pracowników płace poniżej najniższej krajowej....
Zobacz pełną wersję podhale24.pl