27.12.2018, 10:58 | czytano: 7775

Policja szuka mężczyzn, którzy napadli na ratowników medycznych

Arch. Podhale24.pl
ZAKOPANE. Wczoraj wieczorem pod dolną stacją kolejki na Polanie Szymoszkowej nieznany mężczyzna uderzył "z główki" ratownika medycznego wezwanego do udzielenia pomocy osobie poszkodowanej.
Zespół Ratownictwa Medycznego został wezwany do osoby nieprzytomnej, która potrzebowała pomocy. Na miejscu ratownicy zastali również dwóch agresywnych mężczyzn. Mieli pretensje o zbyt długi czas oczekiwania na karetkę. Najpierw słownie znieważyli ratowników, a potem jeden z napastników uderzył "z główki" ratownika. Zaraz po tym napastnicy uciekli i szuka ich policja.
- Zebraliśmy zeznania świadków, rozmawialiśmy z pracownikami, mamy zapis monitoringu. Prowadzimy bardzo intensywne czynności mające na celu zatrzymanie podejrzanych - mówi mł. asp. Krzysztof Waksmundzki, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
wodnik szuwarek27.12.2018, 18:23
@nk- no to się wyjaśniło.Przeczytałem info o zdarzeniu w TP ,tam dokładnie napisano że zasłabł mężczyzna, jednak zależało im na koledze;-)
wodnik szuwarek27.12.2018, 18:14
@nk-tak się rozpędziłem w przypuszczeniach że pomyślałem ;jeśli piszą osoba nieprzytomna to na pewno kobieta, w innym przypadku napisaliby że do nieprzytomnego mężczyzny,a te moje daleko posunięte przypuszczenia, to skutek zastosowania w informacji o zdarzeniu,ustawy RODO,która zabrania podawać informacje mogące zidentyfikować płeć osoby poszkodowanej,tzw.dane wrażliwe.Myślę że to jednak mogła być kobieta, troska o faceta nie podniosłaby im aż tak ciśnienia...no chyba że to były osoby z grupy lgbt.;-)
nk27.12.2018, 15:55
@wodnik szuwarek, skąd wiesz, że to była kobieta, byłeś przy zdarzeniu, może chcesz iść na świadka?
obserwator27.12.2018, 13:36
Skur... reszte sobie dopowiedzcie. Przydało by się pałkę ZOMO odkurzyć na takim chojraku
wodnik szuwarek27.12.2018, 11:11
Jak pani odzyska przytomność proponuję zapytać kto zacz.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl