21.03.2019, 12:46 | czytano: 5974

Poszukiwani w rękach policji

Fot. KPP Zakopane
Tatrzańscy policjanci zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez organy ścigania w tym kobietę poszukiwaną za przestępstwa karnoskarbowe. Były to osoby poszukiwane za groźby, znęcanie się jak również za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem w ostatnich dniach zatrzymali trzy poszukiwane osoby. Jest to efekt podejmowanych przez policjantów lokalnych działań poszukiwawczych. Zatrzymany wczoraj 66-latek z Poronina poszukiwany był nakazem doprowadzenia do zakładu karnego za kierowanie gróźb, znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej. Mężczyzna zatrzymany został przez policjantów w miejscu zamieszkania. Do aresztu trafi na 10 miesięcy.
Kolejny poszukiwany zatrzymany został w Kościelisku. 20-letni mężczyzna z tej miejscowości poszukiwany był za przestępstwo prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu.

Następna z ujawnionych osób poszukiwanych to 34-letnia kobieta z powiatu tatrzańskiego. Kobieta poszukiwana była przez tatrzańskich policjantów za popełnione przestępstwa karnoskarbowe.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl